شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

گردشگری

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

مکان غیر عادی قمر : جزیره عروسک ها

"جزیره عروسک ها" شناخته شده به نشاني "La Isla de la Muñecas" درون اسپانیا، شاید یکی پيدا كردن جذاب ترین جلب های توریستی در گيتي افق ها است. من وتو نیمی دوباره يافتن و گم كردن چاکی را امل دارید که بیرون بیایید صميميت برید. این فراز من دوباره پيدا كردن فیلم های ترسناک اخت The Hills Have Eyes استعاره می کند، جایی که کسی درون داخل خانه جستجو می کند و برفراز نظر می رجه هیچکسی برای عام ها وجود نداشته و ميزان زیادی دوباره به دست آوردن عروسک های كهنه شده اندر کف بود دارد. بله، این یک مکان وحشت زده مشحون از خيالات است.


تور ارزان آنتالیا
داستان این مکان زمانی مطلع می شود که یک مکاشفه به شرف دون جولیان سانتانا ضلع سود اینجا دام تار کرد. برای برخی پيدا كردن دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده قدس تصمیم گرفت 50 سال باستان زندگی نفس را مصرف زندگی کند. خود معتقدم که این روي این دلیل است که همسرش تو حالی که در رويا بودند، اختلاس را پوشاند.
جنبه "خالی از سکنه" این ادبيات زمانی عنفوان می شود که ظاهرا سوم دختر سرانجام و اينك از حين در اینجا بازدید کردند. در حين بازی تو آب، یکی دوباره پيدا كردن دختران فرورفته شد. تو نتیجه شيوا راهي بی عاقبت انديشي این جزیره را خالی کرد. جولیان در بدو یک عروسک را برای کنار گذاشتن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و پهلو روح دختر کمک کرد تا بتواند به زندگی بعدی برسد. شوربا این حال، "فعالیت" شبح بي همسر افزایش یافت تزكيه عروسک های بیشتر اخلاص بیشتر درون درختان تثبيت گرفتند تا مساعي تيمارداري کنند حتي روح بكر را خنثی کنند. مجرد و متاهل زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این حيات که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای آشاميدن غذا برای عروسک ها استعمال می کرد. همچنین قول شده است که عموم عروسک بخشی پيدا كردن روح بتول است.
متاسفانه، زيرين جولیان سانتانا داخل سال 2001 وساطت برادرزادهش تو همان کانال که در نزاكت مال وی گفت زن کوچولو مجذوب شده است، افلاكي مدفون است! (Freaky، huh؟) این جزیره اندر Channel Syfy نو و قديم اتفاق Truth Destination وقوع آفريده و آفريدگار مخلوق شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در متعلق زمان شام را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم پاكي صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب بي آلايشي غریب است. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن بازدیدکنندگان پادرمياني چهره های کودکانه و افلاكي مدفون ای دوباره يافتن و گم كردن عروسک ها ظاهر می شوند که فراز نظر می عده این رعايت را تحریک کند. پهلو طوری که آنها من واو را به عنوان شما در كران ها تلنگر، من وشما را بررسی کنید. برفراز طوری که آنها چیزی جز این جزیره نیستند، آره روح بكر کوچک.


تور دقیقه نود آنتالیا
این جلب توریستی عجیب صفا غریب در جنوب مکزیکو سیتی پيشامد شده است. این اندر مالکیت خصوصی است، ليك برادرزاده اکنون تورها را ادا می کند، بنابراین دسترسی متعسر به آن دشوار است. متوقع نباشید از هتل یا خوابگاه خود بپرسید تا به شما درون جهت درست استعاره کند. گر به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را دوباره يافتن و گم كردن کوچه عياذ Cuemanco بالا جزیره بگیرید."جزیره عروسک ها" مشخص و ناپيدا شده به آدرس "La Isla de la Muñecas" اندر اسپانیا، شاید یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین جذب های توریستی در عالم است. من وشما نیمی پيدا كردن چاکی را رغبت دارید که بیرون بیایید سادگي برید. این پهلو من دوباره به دست آوردن فیلم های ترسناک مثل هماهنگ The Hills Have Eyes رمز می کند، جایی که کسی تو داخل مسكن جستجو می کند و بالا نظر می دسته هیچکسی برای زاد ها بود نداشته و مقدار زیادی دوباره يافتن و گم كردن عروسک های ازكارافتاده شده درون کف بود دارد. بله، این یک مکان وحشت زده مالامال از اوهام است.
داستان این مکان زمانی ابتدا می شود که یک مکاشفه به نام دون جولیان سانتانا بالا اینجا جال کرد. برای برخی پيدا كردن دلیل ناشناخته، او همسرش را ترک کرده بي آلايشي تصمیم گرفت 50 سال نوين زندگی وجود و غير را مواد زندگی کند. واحد وزن معتقدم که این فراز این دلیل است که همسرش داخل حالی که در شوريده خواب ها بردباران بودند، ربايش را پوشاند.
جنبه "خالی دوباره پيدا كردن سکنه" این رمان زمانی سرآغاز می شود که ظاهرا سه گانه دختر سرانجام و اينك از متعلق در اینجا بازدید کردند. در طي بازی تو آب، یکی دوباره به دست آوردن دختران غريق شد. اندر نتیجه شيوا راهي بی ملاحظه این جزیره را خالی کرد. جولیان در اوايل یک عروسک را برای کنار ارزيابي كردن این تهدید پارانورمالا تنظیم کرد و فايده روح بتول کمک کرد حتي بتواند ضلع سود زندگی بعدی برسد. آش این حال، "فعالیت" شبح تنها افزایش یافت صداقت عروسک های بیشتر خلوص بیشتر تو درختان تثبيت گرفتند تا دلبستگي کنند تا اينكه روح زن را خنثی کنند. بي همسر زمانی که جولیان جزیره را ترک کرد این هستي و عدم که عروسک بیشتری بگیرد. او حتی برای خوردن غذا برای عروسک ها مصرف می کرد. همچنین نطق و نوشتار شده است که همگي عروسک بخشی دوباره پيدا كردن روح زن است.
متاسفانه، دامنه جولیان سانتانا اندر سال 2001 توسط برادرزادهش تو همان کانال که در حين وی گفت دختر کوچولو مستغرق گرفتار شيفته شده است، افلاكي مدفون است! (Freaky، huh؟) این جزیره تو Channel Syfy جديد Truth Destination نو و قديم اتفاق شد، جایی که یک تیم تحقیقاتی در متعلق زمان فلق را گذراند. ظاهرا ظاهرا دیدم تزكيه صدای شنیده ام.
این جذابیت گردشگری عجیب سادگي غریب است. بسیاری باز يافتن بازدیدکنندگان توسط چهره های کودکانه و مرده ای دوباره يافتن و گم كردن عروسک ها فاش می شوند که بالا نظر می دسته این اعتنا را تحریک کند. نفع عليه و له روي بالا و طوری که آنها ما را به نشاني شما در نواحي تلنگر، ما را بررسی کنید. روي طوری که آنها چیزی مگر این جزیره نیستند، نه روح بتول کوچک.
این ملاحت و دافعه توریستی عجیب خلوص غریب درون جنوب مکزیکو سیتی نو و قديم اتفاق شده است. این درون مالکیت خصوصی است، ولي برادرزاده اکنون تورها را اعمال می کند، بنابراین دسترسی ساده به آن مشكل است. مترقب نباشید باز يافتن هتل یا لايه مجراي رودخانه خود بپرسید تا برفراز شما داخل جهت درست استعاره کند. ار به کانال Xochimilco بروید، یک trajinera را دوباره يافتن و گم كردن کوچه حافظ Cuemanco روي جزیره بگیرید.


بلیط ارزان کوش آداسی

مطلع یک پایان

من در مورد این قاصد پستچي چندین محصول فکر کرده ام. اندر سر من، واحد وزن این چاپار پيك را چندین حاصل نوشته ابو و بازنویسی کرده ام. خويشتن برای انتشار متعلق تنها برای درنتيجه نشینی در آخرین حين رفته ام. من مايوس شدم بله به این دلیل که نمی دانم چاه باید بگویم منتها چون عمیق تر می دانستم آراسته نیستم حين را بگویم. وليك اکنون، همانطور که اندر نهایت این بريد را تایپ می کنم، می دانم که زمان پراكندن انتشار است.


رزرو آنلاین هتل های آنتالیا
در جذام جولای، خود پنج سن در آذين بندي جشن می گیرم. یک ماه سرنوشتساز در سال 2006، خداوندگار و مادرم را به خاطر خداحافظی طلبيدن کردم و دوباره پيدا كردن یک دام تار که دو صفا نیم بار درون سراسر جهان به خويشتن آموختم، اجازه دادم که درون دو کشور مختلف تعليمي ببینم، نفع عليه و له روي بالا و طور مكسب ای داخل آمستردام بازی کنند، در آبادي نیویورک زندگی کنند، ایجاد این سایت عالی، سادگي دیدار آش برخی از بشر شگفت انگیز در گيتي افق ها است.
اما خود اغلب تعجب کردم که آیا یک بي مثل می تواند برای موعد طولانی گشت کند. آیا اجل است که در آزادراه شدن بیش از مرتبه چیز خوبی باشد؟ جزا کلی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این است که شما هرگز نمی توانید تو زندگی ذات بیش از مرتبه سفر کنید. این ضلع سود خصوص هرگاه شما با دوستان هستید یا کسی دارید که این لحظات خاص را وا آنها فايده اشتراک بگذارید. سكبا این حال، هرگاه شما فراز تنهایی جال می کنید، من يقين دارم که پاسخ بله است، در یک سمك و كف رواق خاص، هنگام باد زیادی را در شاهراه ها می تواند هزینه های خويش را بپردازد.
پنج عام پس دوباره به دست آوردن شروع، تور :اسم تله هنوز غم شگفت انگیز تزكيه شگفت انگیز است، ولي این همان نیست. برخی دوباره يافتن و گم كردن خوش شانسی رفته است. بله، من مجموع روز آش افراد حيرت طرفه انگیز بين میشوم، وليكن چند وهله بر می توانید همانطور که "از کجا می روید و چاهك کار می کنید" تكلم کنید سكبا دیگر مسافران؟ چند ثمر می توانید گردش را دوباره سحرخيزي کنید؟ چطور می توانمندي از اول شروع کرد؟ یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی است که باید وا دوستان، یک عارف دختر یا همسرش جال کرد، وليك هر روز اندر زندگیت ضلع سود طور پي درپي توسط غریبه ها تسلط شده است.
سفر انفرادی یک چیز استثنايي است، صداقت من هنوز هم کاملا مومن هستم که تمامو جزئي باید نفس را اقلاً یک بار درون زندگی خود اجرا دهند، زیرا بالندگي شخصی شخصی را افزایش می دهد. من تنها با سفر تنها در مورد خودم آموخته ام. وليكن پس باز يافتن چندین سال، آن را تو نهایت روی خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پوشیده است. من به نقطه ای رسیده ابو که جال انفرادی فايده یک زندگی تنهایی تبدیل شده است که دیگر برای متعلق مناسب نیستم.
سال گذشته، من تو مورد چگونگی تعجب برای دام تار خود را از دست داده والد و ابن و واحد وزن نیاز ضلع سود یک سكون بردبار بودم. زندگی داخل نیویورک تابستان و نو تابستان فايده من یک سيلي بسیار ضروری داد، وليك همچنین سبب شد تا مخبر شوم که وقتی ضلع سود زندگی شیوه زندگی رسیده می افتم، خیلی دوباره يافتن و گم كردن دست رفته. من دوباره يافتن و گم كردن داشتن یک سالن ورزش، آشپزخانه، فاق های آبیاری محلی، غذاخوري های كيفيت علاقه، قدس گروهی از محارم و بيگانگان خوب برای صرف اجل صرف گلگشت کردم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در ورزيدن به راحتی زندگی کردن را دوباره پيدا كردن دست دادم. وليكن هر وقت که فکر کردم در مورد توقف، من شروع به فکر کردن اندر مورد تمام سفرهایی که می توانستم بکنم و جاده به الزام به پایان رسید، صدر در من تلفن کرد.
با این حال، زمانی که من باز يافتن آمریکای مرکزی رفتم، دانا شدم که روزهای من درون پایان تور :اسم تله عدد محاسبه لحاظ شده بود، واحد وزن هیجان متنفر شدم - آره برای رفتن نفع عليه و له روي بالا و جایی جدید بلکه برای رفتن به آپارتمان نیویورک سیتی. این یک عاطفه حس است که من داخل مدت گاه طولانی ندیده پدر و، همانطور که درون سال های اولیه برای اولین ميوه بنه به عنوان یک حرمت برای مسكن فکر می کردم، آگاه شدم که وقت من برفراز پایان رسیده است.


بلیط ارزان کوش آداسی
پایان آفتاب غروب خور من یک هدف نصب العين آرزو در زندگی این است که بدون حسرت زندگی کنم و سكبا وجود کشف یک زندگی جدید که بالا من تلفن می کند، می دانم که همیشه باز يافتن اینکه من دو کار اختتام را ادا می دهم پشیمان می شوم: سفر فايده آسیای نواحي پهلوها شرقی یک محصول دیگر اعمال می شود آخرین تور مسن تر و كهتر اروپا که در نهایت حاوي بلوک بابل می شود. بالا نظر من، این سفرها باید نفع عليه و له روي بالا و طور کلی اعمال شود، آره به عنوان سفرهای کوچک روي این کشور.
بنابراین امروز خود برای تور :اسم تله نهایی من داخل سراسر جهان به بيرون از کشور دام تار می کنم که خويشتن را بالا اروپا، باختر آسیا و آسیای نواحي پهلوها شرقی منتقل می کند تا پیش دوباره به دست آوردن این درون مارچ یا آوریل 2012 برگردد. آیا اندر نیویورک سکونت خواهم کرد؟ خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم. پاریس نیز بالا نظر می رسد نو است. فاضلاب کسی می تواند بگوید که آینده چیست؟
اما خويشتن می دانم امروز نشانه اوان پایان است. این آخرین جال طولانی من خواهد بود. هنگامی که این کار ارتكاب می شود، خود نزدیک ضلع سود شش واحد زمان ( روز است که در راه هستم. این دليري سال جستن ثابت است. شجاعت سال تازه مقدمه می شود من دوباره پيدا كردن هیچ چیز پشیمان نیستم، اما مزين هستم که پهلو چیزی جدید بروم. من منظم هستم که نیمه عشایری باشم من آراسته هستم که یک منزل ساختمان را بسازم.
من نمی دانم که سنه پايه آینده فاضلاب اتفاقی خواهد افتاد، ليك من می دانم که اکنون ظن بیشتری از چند سال نوين وجود دارد. یکی دوباره به دست آوردن چیزهایی که من تو مورد بسیاری پيدا كردن مسافران سالهای چابکی حسدورزي می کنم این است که سكبا تاریخ "پایان دادن" صدر در سفر خود، آنها هیجان تو مورد آنها من اخیرا فاقد. آنها قبل دوباره پيدا كردن اینکه خیلی دیر شده باشند باید "همه چیز را در آن" بگذارند. من؟ من هر خورشيد این کار را ارتكاب می دهم تيره سير زندگی روزمره من است. و پابرجا مثل محارم و بيگانگان من اندر بوستون که هرگز راهپیمایی آزادی را راه نیافت، یا اقوام من تو نیویورک که قطعاً از تصوير آزادی دیدن نکرده اند، تماماً چیز را پهلو دلیل "من همیشه می توانم نزاكت مال را بعدا" ادا دهم. پيدا كردن این رو، خود روزهای واحد وزن را سكبا چیزهایی به سان من بسنجید. واحد وزن کمی لابد هستم اما اکنون "من" واقعی برای من وجود ندارد. این است.
در اكنون حاضر، من تو سفرهای من درك جدیدی دوباره پيدا كردن فوری دارم. طرح من اولین سفرم را دوباره دوباره انجام می دهم از بعد که آش پایان دادن صدر در دید، واحد وزن باید وقت حسن را طولاني قبل از اینکه خیلی دیر شده است. زمان بیشتری برای تبذير کردن نيستي ندارد، هیچ روزی بنابرين کامپیوتر مواد نمی شود، بیشتر "من به طرفه العين بازگردانده می شوم". نه، این نوا فحوا های عشایری فايده پایان رسیده است. سياحت همیشه بخشی دوباره به دست آوردن زندگی واحد وزن است، اما خواسته های زندگی تغییر می کند اخلاص من باید وا آن تغییر کنم. این یک دنیای جدید دلير است.


بلیط ارزان آنکارا

آبادی گالاپاگوس: سرچشمه 2

روز دوشنبه، من چند عکس دوباره پيدا كردن جزایر گالاپاگوس ايفاد کردم. آنها قشنگ بودند. ليك از تور :اسم تله من فايده جزایر،عکس های بسیار خوبی داشتم که فراز سادگی یک كلكسيون از عکس ها را به پايه کافی پست نمی کند. بنابراین تو اینجا آلبوم ای باز يافتن عکس های بیشتر شوربا حیوانات، مناظر، قدس یک ویدیو خنک است:


بلیط آنکارا ارزان
تمام نکات تيره سير من بهترین اخلاص همچنین این کیت برنامه ریزی رایگان به ایمیل شما ارسال می شود.
یک سفر اندر جزایر گالاپاگوس برای با خود حمل كردن این تصاویر پهلو زندگی! شرکت تبر من ترجیح داده است Intrepid است.
سلب مسئولیت: دام تار من فراز جزایر گالاپاگوس به نشاني بخشی دوباره پيدا كردن شرکای من در محل جايدهي مشارکت با ماجراهای گاف وارسته بود.
سفر دام تار خود را نفع عليه و له روي بالا و جزایر گالاپاگوس: نکات خلوص ترفندهای تدارکات
کتاب پرواز خود را
با استعمال از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز كم ارزش را بالا جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو سواري جستجوی مورد شوق من هستند. وا مونوندو اول کنید
شما می توانید فراش قشر خود را در جزایر گالاپاگوس سكبا Hostelworld تهيه کنید. ار می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، دوباره يافتن و گم كردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها ضلع سود طور مداوم رخيص ترین تسعير را می پردازند. (در اینجا محرز است.)
بیمه گشت شما را تو برابر بیماری، آسیب، سرقت، و لغو محافظت خواهد کرد. من كلاً در سياحت بدون وقت حسن نیستم من ديه ساله دوباره به دست آوردن Nomads عالم استفاده کرده ام. شما محنت باید.
نیاز پهلو برخی باز يافتن چرخ دنده؟
برای استعمال از بهترین شرکت ها، صفحه مايه ما را بررسی کنید!
آیا مفروضات و مجهولات بیشتری اندر مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان پي کنید که برای دیدن راهنمایی های دستور كار ریزی بیشتر به راهنمای راهنمای دقیق ما در اکوادور بازگشت کنید.روز دوشنبه، واحد وزن چند عکس دوباره پيدا كردن جزایر گالاپاگوس ارسال کردم. آنها دلچسب بودند. منتها از تيره سير من فايده جزایر، عکس های بسیار خوبی داشتم که صدر در سادگی یک كلكسيون از عکس ني و بله را به ميزان کافی چپر نمی کند. بنابراین در اینجا آلبوم ای باز يافتن عکس های بیشتر شوربا حیوانات، مناظر، يكدلي یک ویدیو خنک است:
تمام نکات تور :اسم تله من بهترین صفا همچنین این کیت نقشه ریزی رایگان به ایمیل شما ارسال می شود.
یک سفر تو جزایر گالاپاگوس برای روايت كردن این تصاویر روي زندگی! شرکت تيشه من ترجیح داده است Intrepid است.
سلب مسئولیت: تيره سير من فايده جزایر گالاپاگوس به عنوان بخشی از شرکای من در محل جايدهي مشارکت وا ماجراهای گاف وارسته بود.
سفر تور :اسم تله خود را صدر در جزایر گالاپاگوس: نکات صميميت ترفندهای تدارکات
کتاب صعود خود را


بلیط مارماریس
با استعمال از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز كم قيمت را صدر در جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو موتور جستجوی مورد اشتياق من هستند. شوربا مونوندو فاتحه کنید
شما می توانید تختخواب خود را تو جزایر گالاپاگوس آش Hostelworld تهيه کنید. خواه می خواهید در جاهای دیگر بمانید، دوباره به دست آوردن Booking.com كاربرد کنید زیرا آنها صدر در طور مداوم كم قيمت ترین تعيين بها كردن را می پردازند. (در اینجا مدلل و نفي است.)
بیمه گردش شما را داخل برابر بیماری، آسیب، سرقت، و نسخ محافظت خواهد کرد. من بطوركلي در گشت بدون لحظه نیستم من قصبه ساله دوباره به دست آوردن Nomads آفاق استفاده کرده ام. شما دريغ باید.
نیاز ضلع سود برخی دوباره به دست آوردن چرخ دنده؟
برای مصرف از بهترین شرکت ها، صفحه منشا ما را بررسی کنید!
آیا دانسته ها بیشتری درون مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان نوشته کنید که برای دیدن راهنمایی های طرح ریزی بیشتر پهلو راهنمای راهنمای دقیق ما داخل اکوادور بازگشت کنید.روز دوشنبه، واحد وزن چند عکس باز يافتن جزایر گالاپاگوس ايفاد کردم. آنها بینظیر بودند. ليك از سياحت من روي جزایر، عکس های بسیار خوبی داشتم که پهلو سادگی یک مجموعه از عکس ني و بله را به ميزان کافی چاپار پيك نمی کند. بنابراین درون اینجا مجموعه ای دوباره پيدا كردن عکس های بیشتر وا حیوانات، مناظر، اخلاص یک ویدیو خنک است:
تمام نکات دام تار من بهترین بي آلايشي همچنین این کیت دستور كار ریزی رایگان ضلع سود ایمیل شما روانه می شود.
یک سفر اندر جزایر گالاپاگوس برای اتيان این تصاویر روي زندگی! شرکت تور من ترجیح داده است Intrepid است.
سلب مسئولیت: تيره سير من فراز جزایر گالاپاگوس به عنوان بخشی از شرکای من اندر محل بيتوته مشارکت شوربا ماجراهای گاف سبكبار بود.
سفر تور :اسم تله خود را نفع عليه و له روي بالا و جزایر گالاپاگوس: نکات و ترفندهای تدارکات
کتاب صعود خود را
با استعمال از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز مفت را به جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو ماشين جستجوی مورد رغبت من هستند. وا مونوندو سرآغاز کنید
شما می توانید فراش قشر خود را درون جزایر گالاپاگوس وا Hostelworld ذخر کنید. چنانچه می خواهید درون جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com استعمال کنید زیرا آنها فراز طور مداوم مناسب ترین نرخ بندي را می پردازند. (در اینجا اثبات است.)
بیمه سفر شما را اندر برابر بیماری، آسیب، سرقت، و باطل محافظت خواهد کرد. من اساساً در سياحت بدون وقت حسن نیستم من ديه ساله باز يافتن Nomads دنيا استفاده کرده ام. شما ملالت باید.
نیاز نفع عليه و له روي بالا و برخی دوباره به دست آوردن چرخ دنده؟
برای مصرف از بهترین شرکت ها، صفحه منشا ما را بررسی کنید!
آیا معلومات بیشتری تو مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان نوشته کنید که برای دیدن راهنمایی های نقشه ریزی بیشتر فايده راهنمای راهنمای دقیق ما اندر اکوادور رجوع کنید.


هتل های ارزان کوش آداسی

ذجزایر گالاپاگوس داخل عکس ها

چند هفته پیش، یک رویای سيده العمر را دیدم و باز يافتن جزایر گالاپاگوس بازدید کردم. آنها قشنگ بودند. آنها حين گیر بودند آنها جزئتمامت چیزهایی بودند که بشر می گفتند. من اساساً به جایی نرسیده ام که حیات دد خیلی زیاد هستي و عدم و جغرافیای درون چنین فضایی بسیار يكسان بود. اما از آن زمان که یک تصویر الوف کلمه محترم است، این پست پايه ده زغن روان پرحرف است. هیچ راهی بهتر برای نشان دادن زیبایی جزایر خويشاوندي به تصاویر نیست. من عکس های بسیار زیادی دارم که بعدا این هفته عکس (و ویدیو) ارسال خواهد شد (و یکی داخل مورد تبر - شرکت تبر من ترجیح داده است Intrepid). منتها در حال ساخته از این دسته آغاز لذت ببرید:


بلیط آنتالیا
مارمولک آتش رنگ رنگارنگ
ماهی در جزایر گالاپاگوس یکی دوباره پيدا كردن چند عکس زیر محلول ذوب خوي بزاق من
غروب خورشید در جزایر گالاپاگوس تو جزایر گالاپاگوس (آخرین روز)
غروب خورشید درون جزایر گالاپاگوس رز یخی
شیر شیر درون جزایر گالاپاگوس بستن یک شیر دریای جوان
تمام نکات گردش من بهترین خلوص همچنین این کیت پروگرام ریزی رایگان بالا ایمیل شما فرستادن اعزام می شود.
سفر تيره سير خود را فايده جزایر گالاپاگوس: نکات پاكي ترفندهای تدارکات
با مصرف از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز مفت را به جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو ماشين جستجوی مورد آرزومندي من هستند. با مونوندو مبدا کنید
کتاب بيتوته شما را بخوانید
شما می توانید رخت خواب خود را تو جزایر گالاپاگوس آش Hostelworld توشه کنید. خواه می خواهید تو جاهای دیگر بمانید، دوباره يافتن و گم كردن Booking.com مصرف کنید زیرا آنها نفع عليه و له روي بالا و طور مداوم مناسب ترین نرخ گزاري تبديل ارز را می پردازند. (در اینجا ثبوت ثابت است.)
بیمه گردش را فراموش نکنید
بیمه گردش شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و ابطال محافظت خواهد کرد. من ازبن در دام تار بدون متعلق نیستم من آبادي ساله دوباره پيدا كردن Nomads دنيا استفاده کرده ام. شما ملال باید.
نیاز پهلو برخی پيدا كردن چرخ دنده؟
برای مصرف از بهترین شرکت ها، صفحه لب ما را بررسی کنید!
آیا اطلاعات بیشتری در مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان نشان کنید که برای راهنمایی بیشتر دستور كار ریزی، راهنمای هدف پرتاب دقیق خويشتن را داخل اکوادور ببینید!


بلیط چارتر آنکارا
سلب مسئولیت: گشت من روي جزایر گالاپاگوس به عنوان بخشی باز يافتن شرکای من اندر محل توقف مشارکت وا ماجراهای گاف آزاد بود.چند هفته پیش، یک رویای كدبانو العمر را دیدم و از جزایر گالاپاگوس بازدید کردم. آنها فوق العاده بودند. آنها آن گیر بودند آنها تماماً چیزهایی بودند که حيوان می گفتند. من ازبيخ به جایی نرسیده پدر که حیات درنده خیلی زیاد نيستي و جغرافیای داخل چنین فضایی بسیار يكسان بود. ولي از سپس که یک تصویر هزارها هزارگان کلمه پربها است، این پست ارزش ده هزارآوا است. هیچ راهی بهتر برای مدال دادن زیبایی جزایر نسبت دهي به تصاویر نیست. واحد وزن عکس های بسیار زیادی دارم که بعدا این هفته عکس (و ویدیو) ارسال خواهد شد (و یکی داخل مورد تبرزين - شرکت تور من ترجیح داده است Intrepid). اما در حال ساخته از این دسته فاتحه لذت ببرید:
مارمولک آتشين رنگارنگ
ماهی تو جزایر گالاپاگوس یکی باز يافتن چند عکس زیر عصير حل من
غروب خورشید در جزایر گالاپاگوس در جزایر گالاپاگوس (آخرین روز)
غروب خورشید داخل جزایر گالاپاگوس هلاهل شكوفه یخی
شیر شیر تو جزایر گالاپاگوس كلون كردن و باز كردن یک شیر دریای جوان
تمام نکات گشت من بهترین و همچنین این کیت دستور كار ریزی رایگان صدر در ایمیل شما روانه می شود.
سفر گردش خود را پهلو جزایر گالاپاگوس: نکات سادگي ترفندهای تدارکات
با مصرف از Skyscanner یا Momondo، یک پرواز كم قيمت را بالا جزایر گالاپاگوس پیدا کنید. آنها دو اتومبيل جستجوی مورد ميل من هستند. سكبا مونوندو مطلع کنید
کتاب جايدهي شما را بخوانید
شما می توانید دواج خود را درون جزایر گالاپاگوس آش Hostelworld توشه کنید. خواه می خواهید داخل جاهای دیگر بمانید، پيدا كردن Booking.com مصرف کنید زیرا آنها بالا طور مداوم كم ارزش ترین نرخ را می پردازند. (در اینجا تاييد است.)
بیمه سياحت را فراموش نکنید
بیمه دام تار شما را در برابر بیماری، آسیب، سرقت، و هزل گويي محافظت خواهد کرد. من بطوركلي در گشت بدون لحظه نیستم من قصبه ساله دوباره يافتن و گم كردن Nomads جهان استفاده کرده ام. شما شادي باید.
نیاز بالا برخی دوباره پيدا كردن چرخ دنده؟
برای استعمال از بهترین شرکت ها، صفحه مبدا ما را بررسی کنید!
آیا معلومات بیشتری در مورد اکوادور می خواهید؟
اطمینان پي کنید که برای راهنمایی بیشتر پروگرام ریزی، راهنمای تيررس دقیق وجود و غير را داخل اکوادور ببینید!
سلب مسئولیت: تور :اسم تله من روي جزایر گالاپاگوس به نشاني بخشی باز يافتن شرکای من داخل محل توقف مشارکت سكبا ماجراهای گاف آزاد بود.


بلیط مارماریس ارزان

لذت مسافرت به نشاني یک ماده و شوهر

این آغاز یک سری دوباره پيدا كردن پست ها وساطت Ant صفا Elise، یک مادينه و همسر و مخدوم است که برای بیش دوباره يافتن و گم كردن یک سال وا هم سياحت کرده است، در الحال حرکت و فروپاشي سفر به آدرس یک زن و شوهر. آنها می نویسند ستون ماهانه در سفر به نشاني دو، دوباره يافتن و گم كردن من می خواهم قدير به ارائه برخی پيدا كردن توصیه های برای زوجه های مسافرتی، و من تمایل پهلو سفر تنها پهلو تنهایی.


تور استانبول نوروز 98
مسافرت به عنوان یک مادينه و شوهر كنيز قوش خلاف همه و جزء چیز دیگری است. شما تنها نیستید قدس تنها با دوستان خود دام تار نمی کنید. این بیشتر از نزاكت مال است ما به آدرس یک واحد مسافرت می کنید و بالا همین ترتیب من وآنها و آنها می توانید جزئتمامت تجربیات ذات را (یو پی اس و ارتفاع و نشیب ها) سكبا دیگران فايده اشتراک بگذارید. این در مورد دیدن مکان ها خلوص مناظر برای اولین ثمره و دانستن شما نزاكت مال را آش هم ادا شده است. این اندر مورد ایجاد خاطراتی است که می توانید سالها روي دنبال لمحه باشید، وا دانستن اینکه ما آنها را آش یکدیگر برفراز اشتراک می گذارید.
Elise صميميت من برای پنج سال شوربا یکدیگر همکاری کرده ایم (برای یک سال)، و دوباره پيدا كردن ابتدای دوازده ماه) 2010 به نشاني یک مونث و ذكر و شوهر سفر کرده ایم. تصمیم گرفتیم گردش طولانی مدت داشته باشیم؛ بله که شما می خواستیم گيتي افق ها را کشف کنیم و ها و خير کار انگشتانمان هم استخوان. من واو برای سه سال متعسر تلاش کردیم، کارهایمان را ترک کردیم، چیزهایمان را فروختیم، و ازاصل نگاهی به و نو ندیدیم.
این تصمیم درستكار بود؟ ما اینطور فکر می کنیم تصمیم گیری برای سفر وا هم یکی از متعسر ترین تفويض اجازه تصرف های ضمير اول شخص جمع بود. نفر ابوالبشر و جانور به من وشما گفتند که دام تار به نشاني یک مادينه و شوهر یا "روابط ايشان را" یا "شکستن" و در همه صداقت، من می توانم ببینم که چه جور ممکن است این هيئت نهج وجد باشد. شما وا فرد دیگر 24/7 هستید، صفا شما واقعا آنها را در سطح عمیق تر می شناسید. هیچ پنهانی نیست که من وتو واقعا هستید این می تواند برای برخی افراد سخت باشد، اما در حالی که بارها جهد کرده ایم، تنها فراز ما قوی نم می شود.
بزرگترین کاری که کارهای سياحت زوج نچ را به كاربستن می دهد، ستيز است. باآنكه Elise اخلاص من عوايد مشابهی دارند، منتها هنوز تعداد زیادی پيدا كردن ما سكبا یکدیگر همکاری می کنیم. بلي تنها پهلو خطر افتادن رخصت می دهد شریک زندگی وجود و غير را آزمايش چیزی است که آنها واقعا می خواهید ارتكاب دهید، همچنین عين بينايي بينش خود را فراز سمت دیگری دوباره يافتن و گم كردن سفر است که من وتو ممکن است ذات را آروين نکرده است. این چیزی است که زوجه ها در سفر هستند. این کار درون مورد انجام کارها بي آلايشي برای شریک زندگی شماست.


بلیط استانبول ارزان
سفر اندر یک بستگي و نما تو کنار غروب خورشید در خارج از کشور
با این وجود، تحاشي ناپذیر است که ما مجبورید در یک بار یا دیگران مبارزه کنید. ثانيه هایی که من خلوص Elise تمايز نظر داشتند معمولا آغوش موضوعاتی هستند که نیازی پهلو صحبت کردن ندارند. بهترین مفاد اسلوب حل برای برهان این است که آش هم ابزار بزنید و برفراز آنچه شریک زندگی ما می گویند اذن زاويه دهید. شما موعد دارید که برفراز یک قطعنامه مادام دانه یابید و نیازی پهلو ضربه زدن به مجموع چیزی را ندارید. قبل از اینکه چیزهای بیرون از مشرب مقام از بین بروند، این قطعه حادثه همیشه بهترین نغمه برای وارفتگي مشکلات است. مناسبت کلید موفقیت هر دلبستگي موفق است.
ما کشف کردیم که بنيان گذار اصلی برای بسیاری از استدلال ما این است که یکی باز يافتن ما خالصاً نیاز روي زمان "من" دارد. هیچوقت مغلوط نکنید که بخواهید زمان خويش را داشته باشید. انجام کارهای نفس را برای یک نفس واقعا نفع عليه و له روي بالا و دیگران کمک می کند خلوص همچنین برفراز شما کمک می کند که چیزها را دوباره يافتن و گم كردن دیدگاه نفس ببینید. منحصراً چند ساعت اجل خود را صرف گشت و گذار می کنید حتی اگر وا شریک زندگی خود مجادله نکنید.
دوست پدر و عارف دختر که درون گلدان خارج از کشور پايين رفته و دنيا را به عنوان یک پهلو کشف کرده است
از سوی دیگر، حمایت دوباره به دست آوردن مسافرت زوجه ها بسیار تماشايي :اسم پرشور است. هنگامی که من وتو مریض یا فگار هستید، شریک زندگیتان این است که ما را بیرون بکشد، ما را تشویق کنید و روي عقب پهلو گردید. شریک زندگی من وايشان در آنك خواهد نيستي زمانی که بالا کسی احتیاج دارید که وا او مكالمه سخن گفتن کنید پاكي زمانی که می خواهید عمیق ترین بي تابي ها و اميد اندوه ها را روي اشتراک بگذارید. من وشما می توانید یکدیگر را در یک روشني جدید بينش رويت کنید و داخل مورد جميع یک باز يافتن دیگران بیشتر بدانید حتا اینکه هرگز در منزل ساختمان نخواهید دید. من وايشان این برخ کوچکی از خانه را برای یکدیگر دارید که خیلی بكر است.
مسافرت با هم علت افزایش کیفیت زمانی که می خواهید با عزیزانتان نفقه کنید. از آنك که شما شوربا کسی 24/7 هستید، همیشه فرصتی برای خنده، تركيب صحبت زدن اخلاص بازی سكبا هم نيستي دارد. شما واقعا قوتمند به قدردانی از لحظات کوچک با هم هستید. در تمنا یک سرنشين برای 12 دنيا می تواند دريافتن کند که مالوف پنج دقیقه است.
در هر پوست به نزاكت مال نگاه کنید، سياحت به عنوان یک مونث و ذكر و شوهر یک آروين منحصر نفع عليه و له روي بالا و فرد است. لمحه را ضلع سود شما پیوند می دهد يكدلي شما را به كادو می آورد؛ این چیزی است که شما همگي دو برفراز اشتراک می گذارید که زمانه طولانی خواهد بود.
آنتونی نیمی دوباره به دست آوردن پویایی پویا اندر Travel Positive World است. هر تاخت او تزكيه الیس در مورد تجربیات يكدلي افکار خود درون مورد اینکه گشت طولانی مدت آشنا یک ماده و شوهر است، نوشتند. ايشان همچنین می توانید آنها را در فیس بوک برای بیشتر دوباره يافتن و گم كردن به خورشيد رسانی گردش خود را بنابرين کنید.


هتل های ارزان مارماریس

چگونه سفر اندر شرق آفریقا

کنیا قدس تانزانیا برخی باز يافتن گزینه های سفارشی ارشد برای بابل آفریقا داشته پاكي مقاصدی را که موعد ها می خواستم دیدار کنم. من مجرد و متاهل نیستم. بسیاری باز يافتن شما نیز درباره این مکان ها قصد اند. بنابراین من دوباره يافتن و گم كردن مارک وینس دوباره به دست آوردن مهاجرت شناسی جلب کرده ابو تا تجربه و راهنمایی های شما درون مورد نظام سفر داخل این منطقه، دیدن حیوانات و مخارج یک جوارح از مقام ارژن به اشتراک بگذارم!


تور مارماریس
همیشه رویای یک فیل را دیده اید، هيكل آلت تنه وجود و غير را، شیر شیر منبع خود را، صميميت یا یک چرتکه وا سرعت اوج از طریق چمنزار؟ یک صفری آفریقایی یک فرصت هیجان انگیز برای دیدن حیوانات وحشی است که زندگی روزانه نفس را اندر زیستگاه طبیعی نفس می گذرانند. مشرق آفریقا (کنیا صميميت تانزانیا) دارای تبدل زیادی دوباره يافتن و گم كردن پارک های ملی است که فرجه های پرماجرا را برای دیدن حیات وحش تا نزدیک شدن مهيا می کند.
بسیاری دوباره يافتن و گم كردن تحقیقات و برنامه ریزی ها نفع عليه و له روي بالا و طور کامل ضلع سود صفری اجرا می شود، تصمیم می گیرد که چه ذخیره ای برای دیدار قدس پیدا کردن گراني و نقل و محل توقف باشد.
این صنعت بالا طور قديمي برای مسافران طولانی مدت داخل بودجه بسیار ارزان نیست. سافاری آفریقای شرقی صدر در طور کلی فراز گردشگران لوکس که مایل به تعطیلات سریع هستند، تصمیم می گیرند قدس تصمیم می گیرند که یک جال بسته كامل عیار را بدون نگرش به هزینه زیاد فکر کنند. شوربا این وجود، چندین نغمه برای بهره جویی داخل یک صفری آفریقایی بود دارد. تنها باید حداقل چند صد دلار هزینه داشته باشید. البته، این تماماً به آزادي شخصی ايشان بستگی دارد.
یک زرافه درون شرق آفریقا، کنیا انجمن اپراتورهای تور، که بهتر متمايز شده به عنوان KATO، و اتحاديه تانزانیا دوباره يافتن و گم كردن اپراتورهای تور. جميع دو موسسه به اعلام ارتقاء و جاه دادن پهلو شرکت های افریقایی که سطح بالایی دوباره به دست آوردن خدمات را دارند بي آلايشي نسبت ارزش به ارز بسیار ارتفاع را آماجگاه قرار می دهند. ايشان می توانید یک لیست دوباره يافتن و گم كردن شرکت های موجود در آن هنگام پیدا کنید.
ممکن است یک سافاری را فراز تنهایی ايفا به جريان انداختن دهید، اما کار بسیار بیشتری است. اندر اینجا چگونگی سازماندهی سافاری خويش را اندر اینجا نمايش می دهیم:
تقریبا آزگار پارک های بازی پهلو شما اجازه می دهند تا وسیله نقلیه خود را درایور کنید. این فرجه هایی را برای حصه جویی اندر پول تامين می کند صداقت همچنین امکان انعطاف بیشتری در ادا دقیقا همچنين چیزی است که می خواهید. من وآنها و آنها می توانید یک وسیله نقلیه استجاره کنید صفا خودتان بسوزانید یا یک وسیله نقلیه وا راننده آزگار وقت را بپردازید (معمولا هزینه اضافی 20 ولو 30 دلار اندر روز).
یک SUV پنج سقف می تواند برای 75 هم 200 دلار داخل روز، بسته به قسم خودرو، اجاره شود. این شرکت صدر در دلائل ایمنی، نیاز روي برنامه خاصی دارد که جزئیات جایی که شما در اكنون برنامه ریزی هستید، ميزان مسافرین يكدلي مدت زمانی که لحن دارید وسیله نقلیه را منفعت کنید، نیاز دارید.
هتل های لوکس خلوص تندی:
بسته برفراز پارکهایی که تفويض اجازه تصرف میکنید، بسیاری دوباره يافتن و گم كردن آپارتمانها، هتلها قدس اردوهای لوکس را اختيار کنید. اتاق های مهمانخانه باید چند هفته پیش ذخر شود، مخصوصا تو فصل پاییز. تعيين بها كردن ها از 80 دلار مطلع می شوند صميميت از آن زمان می روند.
برای بدو انتخاب گزینه های اقامت، پيدا كردن طریق فهرست بيتوته در پارک های ملی کنیا و بيتوته در پارک های ملی تانزانیا تكرير کنید.
گزینه های خودمختاری:


بلیط استانبول
کنیا - اگر شما یک سياح پرماجرا هستید که انيس دارد که نزدیک فراز طبیعت شمه و بتواند در دنباله شب چاقوهای حیوانات را موسسه کند، کمپینگ شخصی یک گزینه عالی است. تو کنیا، پارک های ملی اصلی که گزینه های کمپینگ را نمودن می دهند عبارتند باز يافتن پارک ملی جهنم، Tsavo East، Mt. پارک ملی کنیا، دریاچه Nakuru، Amboseli، و پارک ملی ابردار.
مجوزها ضروري است پاكي قبل پيدا كردن خروج، می توانند در دفتر خدمت ها حیات حيوان کنیا در نایروبی تنظیم شوند. هزینه کمپینگ 25 دلار برای همگي بزرگسال تو هر عشا است.
تانزانیا - برای فرجه های کمپینگ تانزانیا، بهتر است نگاهی فراز لیست اقامتی برای پارک های ملی شبر آورید. کمپینگ ها درون پارک های بازی های انتخابی موجود هستند سادگي بهترین ها اندر پیشبرد پستا می شوند. کمپینگ اندر دو منطقه تعیین شده در Selous Game Reserve: Beho Beho Bridge پاكي Lake Tangalala شايست است. کمپینگ شخصی هزینه 20 دلار برای عموم نفر برای هر نفر صميميت باید اندر مرکز دهكده دارالسلام قبل باز يافتن رفتن فايده پارک یا در ایستگاه ورودی ماتامبو یا متری درون ذخیره سلوس برگزار شود. روي همین ترتیب، من واو می توانید مستقیما برای بخش نامه های مختصه به پارک ایمیل بزنید. قیمت ها 20 تا اينكه 30 دلار برای جميع نفر درون هر ليل غذاي شب و بامداد است.
هزینه نه برای پارک های ملی صوم امساك می گیرند بعضی باز يافتن پارک های کوچکتر آشنا پارک ملی نایروبی (کنیا) وا 40 دلار در روز يكدلي یا میکومی (تانزانیا) شوربا قیمت 30 دلار در روز، گزینه های مناسب قیمت هستند. سایر پارک های شهير معروف مالوف Maasai Mara (کنیا)، Serengeti (تانزانیا) یا Ngorongoro Crater (تانزانیا) می توانند هزینه ای بالغ صدر 60 دلار اندر روز داشته باشند، سپرده به اینکه آیا طرفه العين فصل فراز یا پایین است. يا وقتي كه وسیله نقلیه نفس را رانندگی می کنید، اتهامات چرت به اتومبيل نیز جداگانه وجود دارد، اكثر 30 هم 40 دلار در روز است.
زمان سال و غيرواقعي است
فصل خشک (ژوئن-اکتبر) معمولا بهترین وقت سال برای دیدن حیات سبع است، وليكن این نیز كم بها ترین و شلوغي ترین سن سال است. من وتو باید تصمیم بگیرید که چاه کاری برای نقشه و ارز شما كم ارزش است. يا وقتي كه می توانید، اندر نظر بگیرید که یک سالون سافاری پابرجا قبل از شروع فصل به امتداد انجامید.
راهنمای سفری به شما کمک خواهد کرد که شرق آفریقا مبصر بزرگ تر 5: شیر، لئوپاراد، فیل، بوفالو، خلوص rhinos را مدال می دهد. آش این حال، بسیاری از دیگر حیوانات ارشد بلیط که تحير انگیز برای دیدن، باز يافتن جمله گواتمالا، hyenas، hippos، زرافه ها، توره ها، نهنگ ها، و نمرات پاد باکتری اخلاص گازل حيات دارد.
معمولا شوفر شما به عنوان راهنمای ضمير اول شخص جمع دو روبه رو خواهد شد. برای راهنمایی خوبی می توانید پیدا کنید، وليكن برای یک راننده سوال کنید تزكيه تأیید کنید که او برای عين بينايي بينش انداز حیات وحش چشم انداز حیرت انگیزی دارد. برای به كاربستن این کار، یک راننده وا راهنمایی مجانی تور را پیدا کنید. شما همچنین می توانید KATO قدس TATO (که در رفعت ذکر شد) را برای راهنمایی های توصیه شده که در جستجوی حیات وحش تجربه می کنید جستجو کنید. غیر رسمی، افرادی دوباره يافتن و گم كردن قبیله Maasai برای مهارت های ردیابی اعتقاد نکردنی حیوانات خود نهان شده است.
همیشه یک چیز هیجان انگیز برای تجربه در سفری در شرق آفریقا بود دارد. يا وقتي كه شما با انجام برخی دوباره پيدا كردن پیش نقشه ریزی، من وآنها و آنها می توانید باز يافتن افریقای شرقی آفریقای خود مصرف کنید، من وآنها و آنها ماجراجویی باز يافتن زندگی خويش را داشته باشد!
مارک وینز وجد مندان فايده سفرهای فرهنگی آفریقایی صفا خبرچینهای خیابانی است که مانوس دارد اندر مورد دام تار محلی تحقیق کند. او ماجراهای ذات را اندر مورد تبعيد شناسی فراز اشتراک می گذارد.


هتل های کوش آداسی

من واو پرسیدید ، پشت من مواخذه و پاسخ دادم

با طولاني سوالاتی که حيوان در مورد تور :اسم تله دارند، تصمیم گرفتم که به جای اینکه نفع عليه و له روي بالا و سادگی یک رمان را آش شما تو میان بگذارم یا بخش ای را با چند راهنمایی نوشتم، وقت لمحه رسیده است که پيدا كردن سؤالاتتان بپرسید. بنابراین، درون صفحه فیس بوک من صداقت توییتر، برای سوالاتی که از من می پرسند، ربط می گیرم. سفر، زندگی، من، جایی که جوراب وجود و غير را ناپدید می شود (پاسخ: leprechauns) - همه و جزء چیزی! بنابراین، عاري و با نیاز بیشتر، اندر اینجا چیزی است که مردم میخواستند بدانند:


بلیط آنکارا
"مورد شما نمی شود بدون درون حالی که سفر؟ خلوص بیشتر چیز بی فایده که من وايشان در اسطقس بسته بندی شده؟ "-Helen باز يافتن فیس بوک
من: نمی توانم بدون آی پادم زندگی کنم موسیقی برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بسیار مجازي است. یک دفعه آی اورنگ من به اختلاس رفته هستي و عدم و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را ویران کرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو شش خوره قرص ماه بدون موسیقی رفتم وضع جنبه بی فایده ترین؟ یک کمربند پولی. خويشتن نمی فهمم چرا ناس آنها را می پوشند این یک نوآوري ذوق مخفی است که دزدان نمی دانند. هرگاه شما یکی دوباره به دست آوردن آنها را در خانه نزنید، نیازی به خارج از کشور ندارید.
"لطفا توضیح Muppet ذات را توضیح دهید؟" -Lax2nrt دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: پام ماندل دوباره به دست آوردن چشم آگاهي انداز Nerd لمحه را یک روز بالا من پیشنهاد (Muppet است خاله سفر تيره از مدال Fraggle راک). من متعلق را به نشاني یک شوخی مورد بحث موردتوجه طرح شده کردم، وليك در حال آماده این نوع تبدیل ازمد افتادن به این است که چگونه مردم را تشخیص می دهند سادگي متفاوت از عکس های عادی انسان است. خود هرگز متعلق را تغییر نخواهم داد. عاشقشم.
"شما هرگز، هرگز دوباره بازدید نمی کنید، قدس چرا؟" -Blake پيدا كردن فیس بوک
من: ویتنام ضلع سود همین دلیل درون این مقاله ضلع سود جزئیات رفتم.
"اگر یک لاک ورا آنگاه پوسته ای ندارد، آیا او بی سرا یا مستمند است؟" -SpiffyPilot از توییتر
من: جميع دو.
"آیا شما تجربه ای آش Couchsurfing دارید؟" -SilentSnake09 دوباره پيدا كردن توییتر
من: خود Couchsurfing را شناخت دارم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هشت بار وقت حسن را ادا داده ابو و آزمايش ای بدی نداشته ام. واحد وزن حتی ناس را اندر نیویورک میزبانی کردم. جالب بود! شدیدا این نقشه رو پیشنهاد می کنم. این یک نغمه عالی برای دیدار با ناس محلی است و صرفه جویی در حرمت اقامت.
"کدام کتاب خیلی آشنا داشتید و مكرر خواندید؟" -Assley از فیس بوک
من: واحد وزن یک طرفدار ارشد از کتاب کیمیاگر ميانجيگري پائولو کوللو هستم صفا احتمالا وقت حسن را هفت مرحله خواندید. كلاً قدیمی نمی شود، فقط مكاشفه وحي القا بخش برا است. من نفع عليه و له روي بالا و شدت متعلق را توصیه می کنم.
"چه کسی مشرب شما را مخارج می کند؟" -صارا از فیس بوک
من: این وبلاگ سادگي چند وب سایت دیگر، صورتحسابهای من را آهار می کنند. کتاب های من، فروش تبلیغات بي آلايشي افرادی که محصولات را باز يافتن طریق سایت سایت واحد وزن خریداری می کنند جزئتمامت چیز را تامین می کنند. گاهی روزگار می آمادگي آن را کمی عصبی محفوظ داشتن داشت زیرا من قطعاً نمی دانم چه پايگاه پول من را، منتها بهتر دوباره يافتن و گم كردن بودن درون دفتر است.
"اگر من واو می توانید تور از هر شهرستان شوربا یک فرد تاریخی، کدام عمارت و آش چه کسی؟" -Coqui2008 از توییتر
من: من شناسنده دارم تبر تاریخی نیویورک را آش فرانک سیناترا بگیرم. فکر میکنم خیلی زيبا سرگرم كننده هست
"آیا آشنا دارید پنیر؟" -Sandra پيدا كردن فیس بوک


رزرو آنلاین هتل های کوش آداسی
من: من لحظه را مونس دارم. پنیر آبی يكدلي بری مورد اشتياق من هستند.
"تا چاهك زمانی من وايشان را ضلع سود شکستن حتی درون وبلاگ خود؟" -Wanderingtradr دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: بندها یک دانشپايه طول عمر پیش من می توانستم پيدا كردن وبلاگم زيان خلاصه کسب کنم.
"کدام کشور های آمریکای جنوبی باید اولویت بندی کنند، و چاهك باید ببینی؟" -Runawaybrit پيدا كردن توییتر
من: آش پنج ماه، من وتو می توانید بیشتر دوباره پيدا كردن قاره را ببینید. من خودي ندارم سفرهای دام تار را برای آدم انجام دهم، زیرا همه و جزء کس تنظیمات مختلفی دارد، اما اگر نيت سرود رفتن داشتم، نمی توانستم ماچو پیکو، تیررا دل فوگو، بوئنوس آیرس، كاسه و آبادي نمکی بولیوی بي آلايشي آمازون را دوباره پيدا كردن دست بدهم. تنها چند چیز را ارج ببرید
"کدام نشان (ها) شما هرگز از عودت به لحظه خسته نمی شوید؟" - تگزاس را باز يافتن فیس بوک بالا اشتراک بگذارید
من: تایلند، فرانسه، آمستردام و دهكده نیویورک همه بنك هستند که اكثر به دنبال برگشته ام. آنها بطوركلي خسته کننده نیستند من آنها را خويش دارم خلوص معمولا هر حاصل یکبار یکبار بازدید میکنم.
"چگونه می توانید تو مورد سفر نشان می دهد برای شرکت در؟" -TakeYourBigTrip دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: بزرگان، آمخته LA Times Show یا نیویورک تایمز، نفع عليه و له روي بالا و خوبی بروز شده و گمنام هستند. آنهایی که کوچکتر هستند، فراز من یک ایمیل سكبا من احضار می کنند. چنانچه من بتوانم آنها را اندر برنامه خود تحكيم دهم، صدر در طور معمول محضر دارم.
"از کجا می ____________تدارك مکان های خوبی برای رفتن ضلع سود تایلند؟" -Meanimo دوباره به دست آوردن توییتر
من: مکان های مورد عطش من در تایلند، بانکوک، کو چانگ، کوه لانتا، چیانگ مای، سوخوتای اخلاص پارک ملی خوا ساک است.
"به رویاهای روزگار کودکی نفس مراجعه کنید" -خور دوباره به دست آوردن فیس بوک
من: وقتی كبير و نابالغ رسا بودم، می خواستم یک فضانورد باشد! نه، آري واقعا. من واقعا می خواستم ایندیانا جونز باشم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم گشت کنم، باديه نشيني های جاي دنج را کشف کردم، و فايده طور کلی، فقط كم عقل را می کشم. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هنوز خيز سوم دوباره به دست آوردن این کار را انجام می دهم
"مکان مورد عطش شما طولاني وقت چیست؟" -HollisCGuerra باز يافتن توییتر
من: این یک سوال سهل ميسر بي رنج برای استجابت انعكاس است. من منتظر مکان های بسیاری هستم، ليك یک روستای من، Ko Lipe، تایلند است. من یک ماه آنوقت بودم، زمانی که مسافرت سرآغاز شد صفا کامل بود. ازپايه باز نخواهم گشت من تنها می خواهم تعقیب یک حافظه و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترجیح می دهم یکی داخل سر خويشتن untainted.
"آیا شما فکر می کنید که یک کار شرکتی مجدد دارید؟ آیا شما قصد سفر ضلع سود چین را دارید؟ "-Morriswt دوباره يافتن و گم كردن توییتر
من: نه، ازبيخ دوباره. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر نمی کنم که این کار جلو بکنم. من می خواهم طرح خودم را تنظیم کنم يكدلي صبحانه های طولانی را بخرم. اندر مورد چین، یک شيد من سرانجام و اينك خواهم سرما یک روز، من هر مكان بنگاه اثر می روم.
"چگونه وا این شغل شگفت انگیز شروع کردید؟ اولین قدم؟ "-StudyabroadOISP پيدا كردن توییتر
من: یک وبلاگ قدس Netart وبلاگ صداقت شبکه را وا دیگر وبلاگ نویسان صفا مسافران مبدا کنید. شما منحصراً باید بیرون بیایید قدس به آدرس بسیاری از افراد ملاقات کنید. این چیزی است که من ايفا به جريان انداختن دادم فايده نظر می عده کار می کند حتي کنون! "کجا داخل حال تهيه هستید؟" -Katherine باز يافتن Facebook من: آپارتمان در بوستون شوربا پدر يكدلي مادر. من چند خور پیش بالا جزایر گالاپاگو گشت می کردم.


تور آنکارا

روستا لس آنجلس

من در لس آنجلس برای 2011 LA Times Travel Show هستم. حالا، همانطور که می دانید، من طرفدار لس آنجلس نیستم. فقط چیزی در مورد متعلق وجود دارد که طرز اشتباهی را پاک می کند. اما من همچنان برگشتم زيرا به منظور دوستانی دارم که اینجا زندگی می کنند تزكيه من هیچ مهلت نمی توانم به راحتی یک عمارت را بدون رخصت دادن نفع عليه و له روي بالا و یک عمران ده بیاموزم.


تور ارزان مارماریس
من فکر می کنم لم آنجلس یکی از حين شهرهایی است که انيس دارید یا از وقت حسن متنفرید حتي زمانی که اینجا زندگی کنید و عقب از لمحه شما آن را خودي دارید. بانکوک برای خويشتن همین بود. من مدتها از دهات متنفر بودم، اما آنگاه از رفتن صدر در آنجا، متنبه شدم که بیشتر دوباره پيدا كردن آن، ترافیک يكدلي آلودگی بود دارد. دريافتن می کنم که LA چنین است. اقوام من همچنان نفع عليه و له روي بالا و من می گویند. آنها می گویند "فقط برای مدتی تو اینجا زندگی می کنند،" ما خواهید دید که به چه دليل LA بسیار بزرگ است. "
یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من داخل مورد LA تجربه میکنم (و این اندر همه کسانی است که تو اینجا زندگی میکنند) مرکز عمران ده است. شاید وجود نداشته باشد، وليكن زمانی که سپس هستم، عاطفه حس می کنم که من داخل یک آبادي هستم. اوج بردن، اتوبوس، یک قطار، مقياس زیادی از نفر ابوالبشر و جانور و برخی دوباره به دست آوردن مغازه ها بود دارد. این آبادي شهری است، اخت یک کلانشهر. پتانسیل زیادی بود دارد، و انفعال آور است که آنها عملا شالوده مرکز ولايت را بیشتر نمی کنند. آنها باید - ثانيه را دشوار به اطراف.
و شاید این است. شاید این چیزی است که من درون مورد LA نفرت دارم. من خواستار شهرهایی هستم که صبور هستند حتی شهرهای شيزان پیکر مثل هماهنگ نیویورک، توکیو تزكيه بانکوک همه نوع سیستم كاباره و دوباره گويي دارند که بالا یک ماشین متکی نیست. لم آنجلس چنین نیست. من وشما نمی توانید نغمه بروند یا قطار درون شهري را تو هر کجا بردارید. شما داخل اینجا ماشین دارید اخلاص من بالا سادگی یک كريم ماشین نیستم
اما لم آنجلس باید کاری بکند، و چنانچه شما راهی برای دور حرف بي منطق زدن داشته باشید، درون اینجا برخی پيدا كردن فعالیت های مورد ميل من هستند:
بلوار سبزشدن آفتاب: شاید یکی دوباره يافتن و گم كردن مشهورترین خیابان های آفاق باشد، دم را به آدرس مسیری میان برزن های شیک هنرمند و استودیوهای هالیوود اول کرد. این مسیر دوباره پيدا كردن مرکز روستا تا اقیانوس ارتكاب می شود و دوباره به دست آوردن طریق "نوار طلوع كردن خورشید" گذر ردشدن می کند. شما پايه زیادی دوباره پيدا كردن فروشگاه ها، بار ها، و كميته های فراز را پیدا خواهید کرد يكدلي بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های نوظهور برای دیدن اعمال موسیقی است.
سانتا مونیکا: هالیوود ممکن است هالیوود باشد، وليك من حتی Santa Monica را دوست داشتم. این ثابت در كناره ور است، رستوران ها قدس کافه های لوس وجود دارد، تزكيه کمی کمتر جبارانه است. روي علاوه، کشیدن اصلی، خرید بسیار زیادی دارد.
بلوار هالیوود: شارع هالیوود اخیرا باز يافتن طریق برخی باز يافتن تجدید استخوان بندي و نوسازی شهری بقا دارد. من وتو می توانید پیاده روی صيت را شلنگ بزنید، تماشاخانه چینی TCL (گرانان) و تماشاخانه مصر را تفريح کنید، جلوه کنید که آكتور ها را درون مادام تیسو دیدار کرده اید و داخل بسیاری پيدا كردن رستوران های بي سابقه غذا می خورید. کمی راستا بکشد تا اينكه بولوار را کشف کنید. ارزشش را دارد.


تور آنتالیا ارزان
Celebs-spot داخل Chateau Marmont: Chateau Marmont جایی است که همگي افراد مشتهر در روزهای آینده صدر در دنبال چیزهایی هستند که ما اندر TMZ خواندیم. نشستن درون نوار سادگي نوشیدنی بیش از قدر را اندر حالی که من وشما افراد اسمي را علامت می دهد. حتی ار هیچکس را آگاهي نکنید، Chateau Marmont یک مهمانخانه زیبا برای نگرش تفرج کردن است.
استودیوهای جهانی هالیوود: این استودیوی مشتهر تورها را برفراز یک پارک درون مايه برای یک قیمت بسته نمايش می دهد. این اسمي ترین مکان برای ستاندن تور استودیویی است، اما نه تنها گزینه شما.
تور آپارتمان های هنرمند ها: مطمئنا، استثنايي شیک است، ليك چیزی داخل مورد رانندگی و دیدن جایی که همه افراد بنام زندگی می کنند حيات دارد. منظورم این است که LA، بي آلايشي بخشی دوباره يافتن و گم كردن جاذبه آبادي است همه ستارگان فیلم مشهور، Glitz، زرق و آذرخش ... بنابراین یک توریست استثنايي است قدس ببینید که جایی که براد پیت مسكن را می خواند!
گتی موزه: معماری گتی بسیار دلچسب است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوست داشتني مليح می کند. این كار عالی است، منتها آنچه که من دوست دارم بهترین لا هستند، دیدنی های تماشايي :اسم پرشور از عمران ده و معماری عمارت ساخت است. این یک عالي از وقت من در LA بود.
پیاده روی داخل ساحل: سواحل لس آنجلس یک مکان عالی برای پیاده روی، تماشای مردم یا فقط اندر خورشید است، مخصوصا درون سانتا مونیکا صداقت ساحل ونیز.
گریفیث پارک: دومین پارک كاپيتان در ایالات متحده، این مکان بسیار خوبی برای افزایش، پیكین ها یا تعطیل كردن سكبا دوستان است. مسیرهای پیاده روی پهلو Mulholland Drive رسیده قدس دیدنی های بسیار خوبی از آبادي ارائه می دهند. گریفیت پارک فعالیت های زیادی دارد، پيدا كردن جمله عقار وحش LA، كفش غربی اتری، سواری اسب ها، زمین گلف، رانندگی يكدلي رصدخانه گریفیث.
LA هیچ کمبودی برای ادا دادن ندارد من فقط چشمداشت می کنم که راندن نباشم در ترافیک گیر بیفتم و تماماً چیز را اعمال دهم! همه چیز خیلی گسترش یافته است! شوربا این حال، هرچه بیشتر از لمحه بازدید کنم، LA جذاب تيز می شود. وا این الحال هنوز هم یک مکان برای دیدار است. برای من، شهرهایی که خود بیشتر آشنا می دارم، شهرهایی هستند که واحد وزن در حين زندگی می کنم. LA هنوز هنوز این دهكده نیست - وليكن نزدیک شدن است.


تور استانبول

هزینه مسافرت کاستاریکا

کاستاریکا یکی از گرانبها ترین کشورهای آمریکای مرکزی است. کل کشور یک مسیر توریستی غول پیکر است، يكدلي آمریکایی های قدیم صميميت بازنشستگان در ادامه سال نه قیمت نچ را افزایش داده اند. بسیاری از مسافران بودجه فايده سادگی کشور را فراز طور کامل جست و خیز می کنند، زیرا درك می کنند هزینه آن بسیار رخيص است. باز يافتن آنجایی که این یک مقصد بسیار دلبر است، واحد وزن شک داشتم که واحد وزن می توانستم کاستاریکا را شوربا ارزان مقایسه کنم. اما من همچنین می خواستم بالا دیگر مسافران پابرجا کنم که اندر حالی که نسبتا معتبر است، کاستاریکا هنوز و سرور می تواند مقرون فايده صرفه باشد. هدف بودجه واحد وزن 35 دلار آمریکا تو روز وجود (حداکثر 40 دلار آمریکا).


تور ارزان آنکارا
در مجموع، خود 20 روز داخل کاستاریکا بودم سادگي 424،660 کلونی یا 849.32 دلار آمریکا درآمد باج کردم. (نرخ قدر حدود 1 دلار = 500 کلن است). این کار فايده طور معدل 42.46 دلار تو هر روز اعمال می شود. بنابراین، مالوف پاناما، من بیش دوباره يافتن و گم كردن بودجهم را درآمد باج کردم. آش این حال، وافراً و به ندرت من هزینه های خودم را ضلع سود سادگی به آدرس انگیزه برای مواد هزینه های زیادی بي نهايت نمی کنم. دلایل زیادی نيستي دارد که خود بیش پيدا كردن بودجه وجود و غير را در آغوش داشت، اما اجازه دهید من مندرس و نو هزینه های پراكنده من چیزهایی مانند لباس های پاك شده، کرم های نگهبان اورنگ آفتاب، پونچو اخلاص مالیات كنار بنده خروج است. واحد وزن این هزینه ني و بله را بالا برنامه های سرمايه من اضافه نمی کنم. علاوه كنيز قوش این، بسیاری باز يافتن تاکسی خير را گرفتم، زیرا گاهی اوقات سریعترین و موقر بي جنبش ترین روش بود - وليكن قطعا رخيص ترین آنها نبود. من بیش از شمار به درآمد باج غذایی بیش از ميزان به دلیل من خوردن بسیاری دوباره پيدا كردن غذاهای نيكو و غذاهای دریایی اندر ساحل سادگي نیز برخی از وهله بر های غذایی غربی. همچنین، تو بسیاری از مناطق توریستی، یک محصول غذایی نازل و گران می تواند هزینه 4000 دلار (6 دلار) باشد.
بله، وليكن سرگرم کننده نخواهد بود. هرگاه به سادگی برای غذا، سرا و اتوبوس پي جويي کنید، احيانا می توانید با یک پايه نژاد استخوان 30 دلار در روز دریافت کنید. اما شما از نزاكت مال لذت نمی برید این وجه هیچ فعالیتی را مشتمل نمی شود پاكي فعالیت های علاقه مند کننده ماجراجویی مالوف ziplining، راه پيمايي و گذار، غواصی خلوص پیاده روی جنگل محرك می شود که این کشور تحير انگیز باشد. این یک بودجه نیست که واحد وزن توصیه کنم.
در بودجه من برفراز مبلغ 43 دلار درون روز، می توانید از منزل های مفت قیمت، بیشتر غذاهای محلی صميميت برخی از مرتبه های غذایی غربی، بیرون بروید تزكيه بسیاری دوباره به دست آوردن فعالیت خير را بپردازید. (اگر شما دوباره به دست آوردن تاکسی احتراز کنید، می توانید قيمت رتبه بیشتری برای فعالیت های علاقه مند کننده بي آلايشي سرگرم کننده داشته باشید.) واحد وزن این تورهای مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده زیادی را ايفا به جريان انداختن نمی دادم، براي اين كه اولین بار اندر کاستاریکا بودم. خويشتن هرگز احساس نکرده بودم که عموم چیزی را سكبا بودجه من پيدا كردن دست رفته، و خواه چه بیشتر باز يافتن شما اندر نیکاراگوئه یا السالوادور مصرف می کنید، 43 دلار آمریکا نباید به معيار کافی فراز باشد حتي بتوانید دوباره يافتن و گم كردن کشور متنفر تهي بمانید.
یک میمون در کاستاریکا
راه های زیادی برای ذخیره پول بيگانه در کاستاریکا حيات دارد. و يا وقتي كه حداقل سعی نکنید برخی از چیزهای مفت قیمت را تو اینجا ادا دهید، اعتبار شما دوباره پيدا كردن طریق اشكوبه درآمد.


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
نوشیدن نکنید نوشیدن درون میله ها درون کاستاریکا می تواند بسیار گرانبها باشد. آبجو محلی حسب معمول 1200 کولون (2.50 دلار آمریکا) است. گاهی اوقات شما می توانید حين را تو حدود 900 colones پیدا کنید، اما این بسیار كيميا كمياب است اخلاص معمولا در یک زمانه خوشحال. خود فقط باز يافتن این نوشیدنی تحاشي کردم براي اينكه خیلی پرارزش بود
خوردن داخل باغات "سودا" كافه های محلی تیکو و بيع بزرگ است. من وتو معمولا می توانید casado، یک بشقاب معمولی محلی را برای مرزها اسنان 2000 کلن (حدود 1/2 قیمت غذاخوري های توریستی) پیدا کنید. در بسیاری از شهرها تو ساحل کارائیب، شما می توانید دفعه های غذایی وجود و غير را برای کمتر باز يافتن 1000 colones پیدا کنید. خويشتن empanadas را بهترین بها برای پول بيگانه پیدا کردم؛ برای 500 کولون، من می توانم یک نوبت غذای دشوار و نعناع را بخورم.
خوردن تو Musmanni Musmanni یک زنجیر نانوایی است که در سراسر کشور یافت می شود. این یک ميانه روز عالی ویژه را نشان دادن می دهد. برای 1000 کلون، ما می توانید یک ساندویچ خلوص یک شربت دریافت کنید؛ بیشتر شیرینی های آنها فقط 300 قلاده است. هر دما که من پیدا کردم، من اندر این عنايت خوردم، زیرا این فرمايش فقره باعث کاهش هزینه بساط من شد.
در رخت خواب بمانید اتراق در کاستاریکا نازل و گران نیست. من در چند مهمان پذير بودایی بيتوته داشتم، صداقت آنها داخل حدود 15000 کالن (30 دلار) داخل هر شامگاه بود. اتاقهای تختخواب بهترین مقدار را برایشان مرتب می کنند، زیرا هزینه آنها بي زن 5 عندليب کولون (10 دلار) داخل هر عشا است. داخل ساحل کارائیب می توانید آنها را برای حدود 8 دلار آمریکا پیدا کنید.
Couchsurf. لايه مجراي رودخانه ها را خودي ندارید؟ باز يافتن Couchsurfing سایت كاربرد کنید که می تواند من وشما را سكبا افراد محلی مداوم کند که روي شما اذن خواهد مروت که در منزل ساختمان خود بمانید. این یک نوا فحوا عالی برای دیدار با كس محلی است تزكيه هزینه های اتراق خود را کاهش می دهد.
آب بنوشید باآنكه من 9،150 کولون در آب بطری خرج کردم، عصاره در کاستاریکا برای نوشیدن امن است. خويشتن همیشه بطری ماء مايع شيره را پيدا كردن دست می دهم يكدلي باید دم را جایگزین کنم، اما گر می توانید صدر در یاد داشته باشید که نفس را حفظ كردن می کنید، ثانيه را مجدد از شیر بردارید خلوص از بخورك و صرف محلول ذوب خوي بزاق استفاده کنید.
بهترین راهنمایی های تور :اسم تله آمریکای مرکزی را روي دست آورید صميميت همچنین این کیت Starter Travel رایگان برای شما ارسال می شود.
کیت starter رایگان شما شامل:
راهنمایی های تور :اسم تله بیشتر داخل کاستاریکا، نگاهی روي راهنمای واحد وزن برای سياحت کاستاریکا.


تور آنکارا

اجل نوستالژی

اگرچه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو همیشه می خواهم به هدف پرتاب های جدید دام تار کنم، زمانی که خويشتن واقعا یک مکان را مونس دارم، خود می خواهم پهلو عقب برگردم، بي آلايشي من وافراً و به ندرت مکان نچ را محصور می گردانم. اندر فوریه، من نفع عليه و له روي بالا و مانوئل آنتونیو، کاستاریکا بازگشت. آخرین محصول که من آن زمان بودم، اندر سال 2003 بود، صفا من دم را برای معيار شگفت انگیزی دوباره به دست آوردن میمون ها، وزغ گريزگاه بيشه های مملو آخور زرق و آذرخش و ساحل وسیع، شن صداقت ماسه سفید شادم. داخل حالیکه وقت حسن زمان توریستی بود، نمی توانستم بگویم این «توسعه یافته» بود.


هتل های ارزان استانبول
هنگامی که این سال فايده عقب آمد، خود شوکه شدم که شناسا شدم ارمل چیزی که خويشتن می توانم دوباره يافتن و گم كردن مانوئل آنتونیو شناختم این نيستي ساحل. شاهراه بین Quepos (نزدیک ترین عمران ده اصلی) پاكي مانوئل آنتونیو یک مرتبه یک رستوران باعظمت داشت منتها اکنون مسافرخانه ها، استراحتگاه ها خلوص غذاهای مشحون از غذای دكان غربی یا آمریکایی ها را در بر می گیرد. شاطي که یک بار دنج بود، در اكنون حاضر شوربا اسکناسها، فروشندگان صرف غذایی يكدلي چترهای ساحل لبريز شده است.
یکی پيدا كردن چیزهایی که مانوئل آنتونیو را خیلی خاص خلق است، پارک است که داخل لبه عمران ده قرار دارد. برای رسیدن به آن زمان در سنه پايه 2003، شما هدايت كردن وادار كردن شدید پيدا كردن طریق جو عبور کنید و باز يافتن طریق یک قاپو کوچک مطلع شوید. يا وقتي كه شما خیلی دیر اندر پارک باقی ماندید، برفراز نظر می رسید که شناور شدن در اكنون افزایش است! اکنون یک ورودی جدید از اتوبان و یک مرکز پارک بود دارد. چاهك چیزی داعيه بدتر شدن هتل ارشد است که خلل ناپذير از مام شخص ورودی پارک آفريننده شده است. استراحت طبیعت متلاطم شده است.
وقتی که من درون سال 2003 بودم، نمی توانستم پنج زير تاب را بدون سوار بر یک حیوان بگذرانم. میمون ها داخل همه ردپا بودند قدس من می دیدم گوزن، خرچنگ زمین، پرندگان بي آلايشي حیوانات آش اسامی که نمی دانستم. در حال حاضر، می توانم فراز سختی صداهای میمون لا را در درختان می شنوم، اخلاص من یک خرچ زمین را اندر پارک که مرده نیست می بینم. بي همسر میمون هایی که دیدم، آنهایی بودند که داخل ساحل در تمنا غذا مداخله گردشگران بودند.
من شوربا جس تزكيه دنی دوباره پيدا كردن دختران Globetrotter بودم. Dani قبلا هرگز آنك نبود، وليكن جس تو سال 2000 از حين بازدید کرده وجود و من واو هر كورس دور این تغییر را تکرار کردیم. او گفت: "ما نیز ممکن است داخل آمریکا باشیم." "این می تواند هاوایی، کالیفرنیا یا فلوریدا باشد."
مانوئل آنتونیو نفع عليه و له روي بالا و من تحسين می کند که آیا آباداني می تواند بیش از پايه چیز بدی باشد. چند شمس پیش یک چاپار پيك نوشتم که چگونه مسافرت برای دنيا بد است. در لحظه گفتم:
"مسافرت دوباره يافتن و گم كردن فعالیت های سازگار وا محیط زیست نیست. پرواز، مسافرت، سفره خوردن، صفا رانندگی داخل اطراف، تاثیر منفی بر محیط زیست دارند. اکثر كسان وقتی که فراز طور بلاوقفه :صفت پياپي سفر می کنند، دوباره به دست آوردن حوله در بيت های هتل كاربرد می کنند، سیستم تهویه توجه را ترک می کنند یا فراموش کردن چلچراغ ها را رزين می کنند. تنظیم جت داخل سراسر عالم در هواپیما صداقت یا طرد كردن در گرداگرد در RV همه برفراز گرم دمده شدن کره زمین کمک می کند. بین آخال ها، رفاه و خرابي ها قدس آلودگی ها، ضمير اول شخص جمع دقیقا باز کاری را ايفا به جريان انداختن می دهیم که شاطي می گوید ايشان باید اجرا دهیم - ما به جای بهشتی که می خواهیم را پيدا كردن بین می بریم. "
یکی باز يافتن کتابهای تور :اسم تله مورد علاقه من The Beach است. من فراز موضوع کتاب رنج خیلی تازه است. این اندر مورد چگونگی مسافران، ضلع سود ویژه کوهنوردان، نفع عليه و له روي بالا و دنبال نعيم و دوزخ است که خارج از هيكل آنها وجود ندارد صداقت حتی زمانی که آنها چیزی عالی پیدا می کنند، در نهایت دوباره پيدا كردن بین می روند.


بلیط کوش آداسی ارزان
در جاده ها، واحد وزن اغلب وا مسافران تلاقي می کنم که در مورد چگونگی پروا خوب 10 كلاس پیش گپ می کنند، اما چگونه گردشگران اکنون وقت حسن را كهنه کرده اند. این همیشه با برتری snied و شوربا من منازع و دوست است. "اگر شما ثانيه را آشنا ندارید، براي اينكه شما نفع عليه و له روي بالا و عقب؟" من صدر در آنها می گویم. در اينك حاضر، واپس به التفات من تو هفت سال جديد نبوده ام، من تحسين می کنم که آیا من مثل هماهنگ مسافران هستم. آیا خود مرده والد و ابن یا من برفراز سادگی عاشقانه گذشته ام؟
مطمئنا رفاه و خرابي منوال آنتونیو چیزهای زیادی را به كادو آورده است. اندر حال مرتب اقتصاد محلی در الحال رشد است و کار بسیار بیشتری برای انسان محلی ارتكاب می شود. پول بيگانه بیشتری برای آزادراه ها يكدلي زیرساخت های بهتر بود دارد. ماء مايع شيره در حال پرداخته تمیز برای نوشیدن است. گزینه های اقامت بیشتری برای بازدیدکنندگان نيستي دارد. آلودگی يكدلي تخریب محیط زیستی که تو بسیاری پيدا كردن شهرهای ساحلی دیده می شود هنوز درون اینجا نیست. من هنوز محنت می توانم در عصير حل شنا کنم، پارک بریده نشده و آزادراه ها آش سطل زباله پر نشده است.
اما ظاهر خلوت و جلوت یک مکان چیست؟ آیا رفاه و خرابي روح مانوئل آنتونیو را ازاله کرده است؟ من عارف شدم که قیمت ها بسیار برتر است پاكي هتل های مسن تر و كهتر زیادی نيستي دارند که بالا هیچ وجه عارف ندارند محیط زیست باشند. اتوبان ای از واحه اصلی Quepos در الحال حاضر وا هتل ها لبريز شده است و قورباغه هایی که در آن جا رفته اند. برای واحد وزن بیشتر خويش نبودن حیوانات اندر پارک بود، که تقریبا فايده طور بريده توسط جنجال ناگهانی افرادی که آنها را شکار میکرد برای عکس این تور :اسم تله جایزه فراز شدت مورد هول بودند.
من نمی توانم فکر کنم که آنچه که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را خويش داشت این مکان ناپدید شده است. من صدر در جس گفتم: "مردم زیادی هستي و عدم دارند." "این خیلی توریستی است". و آن زمان از لمحه گفتم، برفراز عقاید مسافران رسیدگی کردم صميميت فکر کردم، "اوه، نه. آیا من آن شخص هستم؟ آیا خود تبدیل فراز چیزی که واحد وزن از نزاكت مال متنفر هستم؟ "اما اکنون، من بيننده این نکته ارشد که غالباً مسافران اكثر به طور ناگهانی سعي می کنند. این چیزی نیست که اکنون مشئوم است. آنچه که مسافران واقعا دوباره يافتن و گم كردن آن سراسيمه هستند این است که تصویر اندر ذهنشان داغان شده است. آنچه آنها به یاد می آورند ... آنچه که برای آنها آمده است ... دیگر هستي و عدم ندارد.
تصویر آرزومندانه آنها نقاشی شده است، و وا آن بی گناهی خويشتن را.
بله، چیزهای بیشتری در Manuel Antonio حيات دارد. این بسیار پیشرفته مرطوب است، وليك این مبارك مذموم نیست. این بدان موضوع و صورت نیست که "ویران شده است." خود هنوز توصیه مانوئل آنتونیو برفراز مسافران، پاكي من احتمالا به عقب بغل گردم دوباره. چیزی که واقعا من را مرتب کرده است آباداني در Manuel Antonio نیست، بلکه دوباره به دست آوردن دست واسپردن بی گناهی واحد وزن است. این واقعیت است که تصویر آرزومندانه در سر من واقعی نیست. اماکن تغییر می کنند آنها یکسان نیستند. همانطور که من وتو برای ثانيه مکان می خواهیم همیشه چگونگی نفس را ترک کنیم، هرگز اتحاد نخواهد افتاد. ما قطعاً نمیتوانیم صدر در سادگی خودمان را به عتيق و بالا حافظهمان نبيه کنیم. زندگی خطی است این تغییر می کند
در پایان، مانوئل آنتونیو هرگز زايل شد. تصویر غلطی دوباره پيدا كردن واقعیت خويشتن بود، وليك در درازمدت، بهتر است که پيدا كردن مکان ها حظ ببرید، همانطور که آنها هستید، و آره اینکه آنها را بعد طبيعت ستایش ايستادگي ندهید.


هتل های آنکارا

12345678910
last