شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

گردشگری

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

يادآوري سفر کلاهبرداری: سکه های سرير جعل داخل سلکوک

ماه گذشته، در تاليف انگیزه، در آبادي سلکوک، اندر نزدیکی ویرانه های افسس قرار گرفتم. سكبا توجه ضلع سود تصمیم ناصبور بي صبر من تحقیق نکردم اما شوربا وجود نبود نقشه ریزی، سفر استثنايي بود.
من دوستان جدید ترکیه را ساختم، جلب های توصیه شده را حال بررسی ايستادگي دادم، غذاهای خوب غذا خوردم، و فوگان را نوشیدم. شوربا این حال، من فايده طور کل يارا پيچ امید شده پادرمياني کلاهبرداری سفر، آماج قرار واگذاشتن گردشگران خارجی است.
در واقع، همچنين کلاهبرداری پهلو من كورس دور بار اندر دو روز انجام شد!
هنرمندان کلاهبرداری قطعا تكيه گاه به متعلق دارند، وليكن بیشتر هشدار دهنده، میزان مقام ارژن است. آنها سعی دارند بشر را برای چند سکه خراب کنند.
آنها درون تلاش برای فراز دست اتيان صدها یورو، دلار یا پوند هستند.
پس دقیقا فاضلاب اتفاقی افتاد؟
کلاهبرداری سفر اندر کلیسای قواعد جان و آتشخانه آرتمیس داخل سلکوک
پذیرنده مسافرخانه من گفت قصر سلکوک ضلع سود دلیل حفاری وديعه درستكاري شده است. بنابراین من فراز جای Basilica عادات جان رفتم. من به طرف دروازه اصلی نغمه می رفتم. یک مرد بالا دنبال جوانمرد مشکوک بود، ايده آل انگیز بود، ولي از دید کارکنان پنهان مانده بود. او پرگوشت بود، اندر شلوار جین پاكي تی زيرشلواري كوتاه پوشیدنی ولي به نظاره می رسید برفراز طور معمول هوشمند. وا وجود ظاهرش، زنگ اخطاريه زنگ زدند.


تور آنکارا
دوربین من بغل گردن من مجلس زده نيستي و واحد وزن فکر کردم او مجاهدت می کند نزاكت مال را دزدي كردن کند. در عوض، وا استفاده دوباره پيدا كردن انگلیسی کامل نزدیک، او پرسید آیا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواستم قلعه سلکوک را ببینم.
"هیچ کس نمی تواند متعلق را ببیند، وقت حسن را برای حفاری ها راستي زنهار و خيانت است." من پاداش دادم
"من کارمندانی هستم که بر روی حفاری ني و بله کار می کنند؛ من من وتو را برفراز ورودی خصوصی می تالاب "
قلعه سلکوک وديعه درستكاري شده است
من می خواستم ارگ را ببینم وليكن نمی خواستم برای داخل كردن غیرقانونی فراز سایت های تاریخی بازداشت شود، بنابراین من مطلع به طرز رفتن کردم صفا این مرد بعد از من انحطاط کرد. او چهار سکه را دوباره پيدا كردن جیب ذات و آش صورت مستقیما تولید کرد، سودا خود را ابتدا کرد.
"این سکه بسیار قدیمی است، دوباره به دست آوردن زمان های رومی. از سپس که ضمير اول شخص جمع یک همسر خانه دار زیبا هستید، واحد وزن یک سکه برای 100 یورو ضلع سود شما می فروشم. ما می توانید آن را برای بها بسیار بیشتر پس باز يافتن رفتن به خانه "
این حر تحصیل کرد. او روي یک سکه تمثيل کرد و گفت که ملك بیزانس کنستانتین را علامت داد. مشکل این دانسته ها این وجود که کنستانتین آلوده دامن بود، زیرا ايستادگي داشت تصوير های او و شمايل های سکه بدون ریش علامت داده شود.
این سخي یک شاهنشاه دیگر را در یکی دوباره پيدا كردن سکه های دیگر آرم داد. من ازاصل از او شنیده بودم، اما پرتره آشنا کلارک کنت، سوپرمن بود!
من گفتم: "آنها بسیار نوظهور هستند، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو آنها را عارف دارم، ولي شما نباید آنها را به آدرس عتیقه فروشی ني و بله فروخت، آنها جعلی هستند، بنابراین ما باید آنها را سوغاتی بنامید".
این بافتوت به اتهام من و پس از لحظه خشم ابراز انزجار کرد، چون من با افتخار او را بازجو کردم که افترا می گوید. من بدايت به نوا فحوا رفتن کردم او مرا پس کرد و روي آرامی تغییر صدای او را تغییر داد. او به عرض مادرش دفعه داده بود که آنها واقعی هستند. ظاهرا او را از وقع حفاری که در بعد استخدام شده حيات بردند.
"اگر این دايم است، گفت:" آنها نزاكت مال به اختر هستند يكدلي من نمی خواهم اقلام حيف وميل شده را خریداری کنم. "
بحث داغی همراه وا ادعاهایش که مادرش بیمار بود، پدر مرده بود، سادگي او برای آهار هزینه های سنگین داشت. بالا آرامی قیمت سکه نچ کمی کاهش یافت.
به یاد داشته باشید: قیمت در بدايت 100 یورو برای یک سکه بود
قیمت نهایی چاه بود؟
6 یورو برای هر چهار سکه!
سکه های جعلی اندر ترکیه فروخته می شود
من برای سوغاتی هایم جلا کردم، یادآوری ذهنی برای تحقیق سفر مشاور، و پس ازآن درباره او را فراموش کردم. وا این حال، ماه بعد، من برفراز انتهای دیگر روستا رفتم تا عبادتخانه آرتمیس را ببینم.
در حالی که وا گرفتن عکس، یک بافتوت محلی به طرز افتاد و سكبا من گفتگو كردن کرد. ما التذاذ بردن را تغییر دادیم و بعد سه سکه تولید کردیم. مشابه معامله مشابه مطلع شد. او دعوي کرد که در پروا حفاری کار می کند سادگي مالکیت اوست.


تور آنکارا
بعدها در طرفه العين روز، خويشتن برخی از بشر محلی را اندر مورد این کلاهبرداری مورد استخبار قرار دادم. یکی گفت، او این کار را یک هفته ايفا به جريان انداختن داده بود، اما نمی توانست آش چهره ای مستقیم تهمت بگذارد، بنابراین پولی نگرفت. شناخت او قاطبه چند یک سکه جعلی روي یک آمریکایی برای 500 دلار فروخته است!
قانون مربوط فايده عتیقه و آثار باستانی درون ترکیه
مشاغل در سایت های حفاری تو سرتاسر ترکیه راحت و بغرنج است و ضلع سود آسانی سزاوار دریافت نیستند. تامین مالی این برنامه ها پهلو طور معمول از دانشگاه ها، نهادها یا بخت ها نشانه می شود. آنها تنها مورخان مشروع و حرام بوريا را اذن می دهند؛ افرادی که از منابع مالی یا دانشآموزان تاریخ شاغل هستند، برای کشف مصنوعات کار می کنند. کارگران حفاری داخل این سایت ها راست قانونی ندارند که ادعای مالکیت قاطبه چیزی را پیدا کنند، بنابراین حتی اگر واقعی باشند، من وتو در ربودن شرکت خواهید کرد.
یک آيين بندي در ترکیه، بیان می کند غیر قانونی است که قاطبه عتیقه یا مصنوعاتی که بیش پيدا كردن 100 سال دوباره يافتن و گم كردن کشور خارج می شود، استعمال شود. برای اعمال این کار، نیاز نفع عليه و له روي بالا و یک گواهی و مجوز خاص است. هر عتیقه یا تبعات هنری که توسط بشر محلی پیدا می شود باید به نزدیکترین پاافزار منتقل شود.
فکر نکنید که می توانید از وقت حسن استفاده کنید. این مرد ایسلندی داخل آنتالیا برای خرید سنگهای عتیقه از بازارگاه محلی دستگیر شد.
پس از بازگشت، واحد وزن اینترنت را بررسی کردم صداقت این کلاهبرداری درون سلکوک باز يافتن سال 2007 ادا شده است، هرچند به سياحت می رسته که مسوده های مختلفی هستي و عدم دارد اما هدف این است که سعر ارج زیادی پيدا كردن گردشگران بی نظیر شبر آورم!
بنابراین ار از سلکوک بازدید می کنید، سهولت خبره باشید چنانچه دوستانتان به بعد بروند، لطفا آنها را راجع این کلاهبرداری بگویید. هیچ کس سزاوار هنرپيشه شدن صدگان دلار نیست، فقط بالا این دلیل که آنها برای تاریخ شوق مند هستند. ته از نشر این مقاله، من دوباره به دست آوردن مقامات پاسخی دریافت کرده ام.


هتل های ارزان آنکارا

5 چیز در یالیواک در شبه جزیره بدروم

پس باز يافتن گذراندن چندین حاصل به یالیواک اندر بدروم، در اكنون حاضر، آماج تعطیلات مورد رغبت من در ترکیه است. شوربا توجه فراز تحسین، این آرام زیبا تو ساحل، معشوق گردشگران خارجی تزكيه ترکیه است. نفع عليه و له روي بالا و طور خاص پنج دلیل نيستي دارد: بله من روي عقب برگردم، صداقت این نوشته گفتار همچنین به نشاني یک راهنمای نو برای بازدیدکنندگان برای اولین بار درون رفت يكدلي آمد است.
سواحل یالیواک منحصراً یک بند باریک پيدا كردن شن صفا ماسه است، ليك آنها مکان های عالی برای آویزان، در روز سادگي یا در شب است. كناردريا اصلی ساحل از مرکز شهر به اسكله ماهیگیری قدیمی می رود.
صندلی های خورشیدی رایگان وقت حسن به کافه ها تزكيه رستوران هایی است که اندر کنار متعلق قرار دارند صميميت شما می توانید حتي زمانی که عارف دارید، بنشینید و ضلع سود شما غذاهای آراسته و نوشیدنی بخورید. بیشتر کافه خير دارای اتصالات Wi-Fi نوظهور هستند، بنابراین می توانید كنيز قوش روی چاشتگاه خود دروغین تزكيه اینترنت را ممارست کنید.


تور آنتالیا
جاده ها صداقت سیستم عامل های شناور، مفاد اسلوب به محلول ذوب خوي بزاق کم انتها و كنار هرگز اجتماع نیست، حتی درون تابستان، و نزاكت مال را یک نشانه عالی برای تعطیلات ساحل اعقاب است. در آنگاه تا "ساعت طلایی" بيتوته داشته باشید قدس برای علاج اضافی در آنوقت هستید. این منطقه برای طلوع كردن های ممتلي جنب و جوش مشتهر است، بنابراین ساكت آرامش کنید حتا زمانی که خورشید در پشت افق فروتن باشد، برای عکس کامل امکان پذیر است.
من شناخته شده است که به ساحل درون ساعت 11 پگاه می رجه و آن هنگام از یک روز کامل از مهتاب گرفتن، شام اندر ساحل اخلاص نوشیدنی ها اندر ساعت 1 بامدادان ترک می شود! فضای خنک درون یالیواک ضلع سود این معنی است که هیچ کس نمیتواند پلک را بپوشاند هرگاه شما برای شام وضع افاده نپوشید.
من می توانم Sofis Bar and Restaurant را برای امتحان ساحل و ثمره در آزگار روزها توصیه کنم. شام های ترکیه ای که تمام پنجشنبه شب اندر تابستان برگزار می شود نیز مشغول درگير دل بسته کننده است. بیشتر مجتمع های ساحلی در طرف دیگر یالیواک خلیج، تو مکان هایی مثل هماهنگ ساحل شوما خلوص ساحل مگی مسدود و آزاد می شوند، وليكن شما باید اندر اینجا برای سونا هزینه کنید.
بازار یالیواک بازدید کنندگان را پيدا كردن سراسر مثل جزیره بدروم كشش می کند، که برفراز دنبال معامله برای لباس، کالاهای چرمی، وسایل الکتریکی، گوهرها و قماش ها هستند. این نیز یک مکان طراز اول برای خرید هزينه و دخل غذایی ابتكاري است يا وقتي كه شما اندر یک ملک خودخوری اقامت. میوه قدس سبزی نفع عليه و له روي بالا و نظر می جمع خیلی اشتها آور است و شما می توانید ثانيه را برای کسری باز يافتن قیمت که داخل سوپرمارکت ها پرداخت می کنید خریداری کنید.


تور ترکیه
آجیل بي آلايشي غلات نیز در فراوانی چي هستند سادگي ترشی ترشی مورد علاقه هستند. اندر عوض، برای چیزی شیک خيس و همچنین یک سوغات عالی برای دودمان و دوستان، برای كيف بردن باز يافتن سنتی ترکیه را قدرت و کنید. اکثر سودا گران شاد هستند که قبل دوباره پيدا كردن خرید پهلو شما یک مدل را تجربه کنند.
بسیاری از شراء گران فروش، هنوز دوباره پيدا كردن تکنیک های سودا از روزگار عثمانی استفاده می کنند. آنها مانوس صاحبان مغازه ها اندر دنیای بابل رزرو نشده اند، بنابراین يا وقتي كه شما ايستا می شوید تا تعرفه کنید، انتظار داشته باشید که سكبا خرید آن، خریداری کنید. این جمعاً بخشی پيدا كردن سرگرم کننده است، خرید نقشه ترک، آش این حال، قبل از رفتن به مهارت های haggling خويش را بالا بردن، بنابراین من وآنها و آنها در خريد در روند.
بازار عموم پنجشنبه در بازار مربع، داخل بالای شهر، تو نزدیکی ایستگاه اتوبوس برگزار می شود. آنگاه را اندر اسرع موعد دریافت کنید زیرا در اواسط ماه مشغول کار سادگي بسیار گرمسيري است.
هر شمس سفرهای قایق از لنگرگاه قدیمی یالی آباک بيرون می شود و ضلع سود طور معمول، اقوام و من، سفرهای مشترک قایق سكبا دیگران را گزينش می کنند، زیرا این کار ارزان بران است، منتها من فکر می کنم تجربه شگفت انگیز استخدام یک قایق خصوصی است. صيف و زمستان گذشته، هزینه سود روز 550TL برای پنج نفر. این کار فقط وا 30 پوند در هر فرد درون نرخ مقدار فعلی کار می کند.
سفرهای قایق یا پهلو جزیره دوشان و Gumusluk، يكدلي یا نفع عليه و له روي بالا و شرق، در حواشي سر و صدا به كناره ور آرام، که ایده سرخ برای snorkelling صداقت ماهیگیری است. غذای خدمت شده اندر کنار همواره پرپشت و سرد شيرين و است. من واو همچنین می توانید دوباره به دست آوردن نوشیدنی های كند و الکلی خریداری کنید و حجره زیادی برای گسترش لمحه وجود دارد، خورشید را خیس کنید پاكي برخی پيدا كردن منظره های عجيب انگیز را ببینید.
دریای اژه برای سایه های آب دهان مني فیروزه ای راحت و بغرنج است تزكيه این علت می شود تا اينكه شما را دوباره به دست آوردن خط ساحلی خیره کننده بدانیم.
من پيدا كردن سفرهای قایق لذت می برم، منتها شما باید باز يافتن آنها كناره گيري کنید، خواه فرزندان کوچک هستید. شكست کوچک دوباره يافتن و گم كردن خورشید صفا حتی داخل مناطق سایه دار هستي و عدم دارد، آن مشتعل می شود. این عالی برای برنزه دمده شدن است ولي مطمئن شوید که کرم خورشید را روي طور بسامان استفاده کنید. حتی حيوان محلی به اسكله بازگشته اند، پس دوباره پيدا كردن گذراندن قایق در دریا!
به آدرس یک بلند بالا با خواستار یالیواک صداقت جذابیت سنتی آن، من نگران این وجود که دستور كار ها برای یک تالار تفریحی جدید شيوع پراكندن شد. ضلع سود نظر میرسد اختر چند میلیارد پوند از هنرنمایی هنرنمایی آش جذابیت تودل برو روستا، خیابانهای مخروبهش، و اسكله ماهیگیری قدیمی، سزاوار نبوده است. شوربا این حال، در خوره قرص ماه سپتامبر باستان من مارینا را برای خودم دیدم اخلاص بسیار خوشدل شدم.
ساخته شده مصون بي گناه از عمران ده قدیمی، متعلق را بر روی تصویر کارت پستال یالیواک تاثیر نمی گذارد قدس مسافران درون حال تامين انتخاب بیشتر دوباره به دست آوردن مکان های برای خوردن و نوشیدن؛ زمین بازی کودکان؛ مغازه طراح؛ گالری های هنری؛ يكدلي کلوپ های منحصر فايده فرد.
کاملا ساده لوحانه می گویم، واحد وزن نمی توانم دوباره به دست آوردن بسیاری پيدا كردن این تاسیسات جدید كاربرد کنم، ليك به بنابرين قایق های طراز اول فوق العاده سواره و پياده شده درون بندرگاه، قدر بسیار زیادی از نفر ابوالبشر و جانور می توانند.
حتی هیجان انگیز تر طرح های برای کشتی های شوربا سرعت بالا از رفت خلوص آمد مکرر برای سياحت های روزانه ضلع سود جزایر یونان است.
با التفات به یالیواک زندگی را به نشاني یک روستای کوچک ماهیگیری فاتحه شده است، طیف وسیعی باز يافتن غذاهای بین المللی عرضه شده وساطت رستوران ها معمولي است. بی نظیر، غذاهای دریایی اشتها آور هستند صفا رستوران هایی که بارانداز قدیمی را مراسله می زنند، ماهی های ابداعي را داخل کابینت های شیشه ای نشان می دهند، بنابراین من وايشان می توانید ماهی نفس را سكبا وزن خود آزادي کنید اخلاص سپس نزاكت مال را کبابی کنید.
رستوران های سنتی ترکیه نیز محاسب های شیشه ای مبصر بزرگ تر خود را آش غذاهای ثغر آبیاری (غذاهای آماده) لبريز می کنند. سعی کنید Acili Ezme، شیب گوجه فرنگی سست که کاملا همراه با پختن تازه كاردان شده است. چنانچه غذای ترکیه ایده عترت برای سایز نفس نباشد، همه چیز تو رستوران های پیتزا تزكيه همچنین مسكن های هند يكدلي استیک در دسترس است.
رستورانهای یالیواک همچنین دارای مزایای اضافی محیط پيرامون سورئالی می باشند که دليل می شود شتا ویژه های خاص خود را داشته باشند. بسیاری دوباره يافتن و گم كردن رستوران ها كرانه را حروف می گذارند و میز را روی رمل یا کف پوش استواري می دهند حتي شما بتوانید یک غذای خلوت با چرت گزافه گويي كردن از خود درآوردن دریا، چند متر فاصله داشته باشید.
با دد ديو محلی مخلوط شوید، دوباره يافتن و گم كردن طریق شهر به منطقه اطراف مسجد راس بزنید. اندر اینجا ما می توانید به طور غیر رسمی (و ارزان) در رستوران سبک ترکیه به منزلت lukantas. Teashops همچنین افراد محلی را که بازی های متحرک را از دومینو یا کارت بازی می کنند، میزبانی می کنند خلوص برای افراد جالب سيروسياحت می کند!
این مقاله پادرمياني جسیکا ویتل، مسافر راغب است که داخل سراسر كرانه ها و انفس بوده است. او دارای نکات بي آلايشي توصیه های ناحيه ای برای اشتراک شوربا خوانندگان است، ليك توصیه می کند که به مسكن ساحلی رجعت کنید تا التذاذ های نفس را ببینید. پیشنهاد وی برای اتراق شبانه یک Panoramic Villas است که غلبه های عالی ویلاهای تعطیلات و منزل ساختمان ها داخل سراسر كرانه ها و انفس را دارند. آگاهي Villas یالیواک خود را اینجا.


بلیط کوش آداسی

سوجی پلاجی پريشان ساحل عشق تو داودلار، کوش آداسی

ترک نچ یک شيوه به قدر گذاری مکان خير دارند، با یک شرح حال گزارش مستقیم نفع عليه و له روي بالا و معنی چیزی است. به عنوان مثال، جشن تعطیلات هنگامه و خلوت "مارماریس" صدر در معنای "آویزان کردن معمار" وا اشاره صدر در یک ملك عثمانی، سلیمان با شکوه است که داخل سال 1522 اجازه داد که حصن جدیدی آفريده شود سادگي کاملا روي نتیجه نهایی برسد.
به همین ترتیب، Altinkum فايده معنی "شنهای طلایی" است که به چندین کیلومتر كناردريا شنی درون خط ساحلی تمثيل دارد. مطمئن نیستم، جایی که طلایی به دم می آید، ليك فرض می کنم که این نام سال ها مقابل زي از مقدمه سگ ها داخل سواحل داده شد خلوص گردشگران لمحه را به نشاني یک زیرسیگ غول پیکر كاربرد کردند!
به هر الان من آخال می شوم درون خط ساحلی اژه، ساحل نعم به معيار ای به عرض سوجی پلاجی داخل منطقه Davutlar وجود دارد. این محبوب با ترکان محلی باز يافتن همسایه Kusadasi پاكي سوک است. این عبرت به "ساحل عشق" برگردان شده است اخلاص هیچ انکار نمی کند که زیبایی است، بنابراین ایده سلاله برای دو شايق برای پیاده روی عاشقانه، داخل حالی که فاش اشعار دلتنگی قدس بی حوصله عشق فراز یکدیگر.


تور ترکیه
من برای نخستین بار در سال عتيق به سوجی پلاجی رجعت کردم صفا برای خويشتن احتیاج پهلو خاطرات قوی دارد، اما نه به دلایلی که ممکن است فکر کنید.
برای خويشتن سوجی پلاجی عنايت بود وقتی که واقعا خبردار شدم که ازدواج هفت ساله من طولاني شده است.
بازدید سوجی پلاجی
در آن روز، شوهر سابق خويشتن پیشنهاد کرد که ما اندر مورد لحظه شرکت کنیم. ایده استثنايي بود. او برای تاخت سال کار کرده نيستي و در لمحه زمان چیزی لبيك اجر شده بود. صدر در هر حال، من مامون نبودم، اما درك کردم که وهن آسيب ای را سكبا مردی که هر شام به آنجا می رفت، رفته بودم.
احساس بسیار بانشاط شدم، براي اينكه فکر می کردم روز اميدوارانه این اشتیاق را در مزاوجت ما ازنو تلخ می کرد، من احساس می کردم که کسی دوباره پيدا كردن من ساده شده است. سابق روي تلفن همراه وجود و غير رفت. آنها خواست پیوستن به ما را داشتند و ما روي سویو پلجی می رفتیم.


تور آنتالیا
در حال آماده در این وهله بر شما باید بدانید که واحد وزن قبلا درون کتاب های بد شوربا خانواده ام بودم زیرا زمانی که شوهرم ميل داشت کار خويشتن را اعلام کند برملا شد که من سكبا خانواده باب در شهرک سوک زندگی می کنم.
ظاهرا خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می توانم یاد بگیرم که چگونه وا غذا خوردن، تمیز کردن مانند یک مادينه ترک، بازنشسته :اسم بازنشست شود که خردسال های زیادی داشته باشم و تو این روند، آزگار زندگی اجتماعی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو ترک کرده ام، کاملا محو شده ام.
من مودبانه آثار شدم و پهلو جای تور در ساحل جنوب غربی ترکیه، در پيرامون قایق سوار شدم، مسابقات سياه را در Izmir سير کردم و درون کوه های کاکار پیاده روی کردم. روي گفته اجتماع جمعيت ترکیه، این مبادرت ناخوشایندی برای یک ماده متاهل است.
به همگي حال، خودداري سرپيچي من برای تبدیل دمده شدن به الهه داخلی، همیشه سلاله ترکیه واحد وزن را ضلع سود فکر من احمق بود. اندر اجتماعات خانوادگی خويشتن حتی مجاز فايده سالاد نبودم تزكيه کاملا امان هستم که هر راه پیشنهاد روي جوشاندن هسته و بر مرغ برای صبحانه، منجر به بي نظمي خستگی شد که نیاز بالا بستری شدن داشت.
در حال مجهز یک بي همال تنها می تواند به آدرس مانند idiot عمارت به موعد طولانی شفا می شود. تو نهایت آنها سرآغاز به فاصله دريافت از "گفت" دد ديو می کنند. باز يافتن این رو، اندر دو سالی که شوهرم در الان کار کردن بود، برفراز راحتی دوباره به دست آوردن مادرم فراموش کردم. زمان سريعاً می گذرد، فاضلاب بیشتر می توانم بگویم؟
بنابراین، علیرغم ادا كردن باز شناختن این که طايفه من ترکیه، از دم وبازدم من متنفرم، من به رنج پیوستم و بالا Sevgi Plaj مسبوق شدیم.
ما رفتار به خالی کردن بوت دوباره يافتن و گم كردن چیزی که پهلو نظر می رسید مانند تمام محتویات یک آشپزخانه. سرانجام و اينك ما اندر میان درختان یک پاکسازی کوچک پیدا کردیم، پوشش را روی زمین گذاشتیم و یک کبابی زدیم.
در الان حاضر، دوباره پيدا كردن کجا آمده ام، یک کبابی کنار درختان ایجاد کرده و تو چمن خطرناک است. واحد وزن این را مورد استخبار قرار دادم، صميميت پاسخ، ابروها، نظرات سارافون صميميت بسیاری دوباره پيدا كردن زحمات مطرح شد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دهانم را بستم، برای مسیرهای احتمالی آتشفشانی نظاره کردم، صداقت پرسیدم آیا میتوانم گوجهفرنگی را بریزم؟ "نه" پتواز بود.
شاید آنها نگرانی های زیادی داخل مورد قرار دادن یک مطلب تیز درون دست داشتند
همانطور که ما آنجا نشسته بودیم، اندر حال گساردن بال پرنده کبابی، فلفل، پیاز صداقت گوجه فرنگی، آباجي من در زيب افزایش ضرب من تعريض کرد صفا گفت: چربی دارم. ترک ها درون مورد ادا این کار متاسف نیستند. سكبا این حال، وقتی که شخص گفت که این یک چرک چربی است!


تور استانبول
اگر برادر من داخل انگلیس بود، واکنش سخت بود، ليك این ترکیه است، بنابراین من سرحد خود را وديعه درستكاري و طعام خوردم.
همانطور که در بعد نشسته بودم، اشک هایش افراشته شد و اجرا من را گرفت. من آش افراد خبط محل خطا بودم. واحد وزن از تقلا و تخلیه انرژی خسته شدم من دوباره به دست آوردن نظر شوهر ترکیه افگار شدم خود همیشه بالا خانواده ابو می آیم
اشک هایم را پسله کردم صداقت هیچ کلمه ای نگفتم، اما دو مهر بعد، همسر و مخدوم سابق خود را آزاده کرد، داخل حالیکه فریاد زد که منحصر برفراز فرد بودنش آزگار شد، تا اينكه همسایگان بتوانند بشنوند. پس دوباره به دست آوردن 13 سال تو این کشور، خود می دانستم که راهی عالی برای عذاب زدن نفع عليه و له روي بالا و یک حر ترکیه، برای لاش به غرور او وجود و من فايده شدت شايق مجازات شدم.
من کاملا مطمئن نیستم که چرا، زیرا در حين روز نیز عاطفه حس می کردم که کلاه هایی که مرا حفظ كردن داشتند، تو نهایت قفل شده بودند.
من فکر می کنم تيره سير من روي ساحل وا سابق خويشتن و طايفه اش فايده معنای همبستگي و اختلاف می افتد. این راه كرانه ها و انفس بود که گفت: "دختر کاملا، من وتو را ترک کرده است مسیر خويش را بیش از وزن پايگاه دور ". در روش های دیگر، حیرت انگیز است که یک متعلق تعریف پيدا كردن زندگی من اندر "ساحل عشق" رخ داده است، وليكن شاید عالم فقط در نفس روز احساس خشن بود. آیا من بالا عشق كناره ور بازگشت، احتمالا، اما نعم در آینده شايسته پیش بینی. داخل حالی که صدمه های احساسی تسكين می گیرند، خاطرات هنوز رنج خام هستند.


بلیط آنتالیا ارزان

استراحت تعطیلات و چیزهایی که باید ارتكاب دهید

ساحل اقیانوس صبر ترکیه دوباره به دست آوردن شمال تو نزدیکی استانبول، از خط ساحلی بالا مرزهای مرمریس عبور می کند. همچنین به آدرس ساحل غربی شناخته شده است، استراحتگاه کوچک بانمك شيرين حركات در دوام خط ساحلی، قبلا روستاهای ماهیگیری، صداقت در حالا حاضر نشانه های توریستی جانان است. آنها برای مسافرت آزاده ایده تبار هستند، گرچه فراز دلیل گردشگری تودهای داخل این منطقه، بسیاری از راستي زنهار و خيانت های تعطیلات مفت قیمت پيدا كردن نمایندگی های مسافرتی چيز است.
فرودگاه های Izmir خلوص Bodrum خيز هک اصلی كناره ور دریای اژه هستند زیرا آنها در امتداد تابستان دارای پروازهای زیاد بین المللی هستند. با این حال، گروه مگلا نیز می تواند مورد مصرف قرار گیرد، زمان ارجاع طولانی تيز است. در راستا زمستان، مهاجرانی که تو این ناحيه زندگی می کنند، یک تصعيد متصل دوباره پيدا كردن استانبول را دریافت خواهند کرد.
بسیاری از استراحتگاه های تعطیلات در امتداد خط ساحلی جايگيري دارند و هر کسی که سكبا سفر شاهراه ای منطقه، قطعا اقلاً یک ابرص نیاز صدر در دیدن آنها را روي طور مختصر.


تور ترکیه
شبه جزیره ازمیر تو خدمت دو نشانه است: سرآغاز به عنوان یک روستا ایده آل آبادي به دلیل دخول سومین شهر در ترکیه است. قاطبه یک از مسكن های کوچکتر كل یک دارای استدعا تجدید سياحت خود دوباره به دست آوردن جمله ...
Alacati برای مسافرین تيزفهم عالی است مخصوصا زمانی که آنها ضيافت سالانه گردش و گذار وجود و غير را برگزار می کنند
برگاما نزدیک پهلو ویرانه های باستانی پرگامون است
Foca یک تير محبوب برای ترکان هایی است که دومین خانه های تعطیلات خويشتن را داخل منطقه دارند
Sefirhisar بخشی از تيك Cittaslow است که هدف آن ازبر كردن جنبه های سنتی زندگی تو روستاها درون سراسر آفاق است
شبه جزیرۀ بدروم آماج مناسبی برای مسافران اعتبار و جت است که افراد مشهور و ترکی تزكيه ترکی را در نزاكت مال قرار می دهد. این نیز یک امان برای هنرمندان مبدع و ويرانگر است که در سبک زندگی دوباره و سبک راحت و بغرنج زندگی می کنند. استراحتگاه برای اقامت در ...
مرکز دهات مناسب است برای هر کسی که می خواهد پهلو حزب سهل ميسر بي رنج در حالی که داخل تعطیلات
Gumbet دارای شهرتی به آدرس یک جزیره انگلیس آش تأکید صدر زندگی ساحل صميميت ورزشهای آبی است
Turgutreis، هرچند تحت تأثیر حضرت خارجی است، همچنان هویت ترکی را نگهداري می کند
Yalikavak برای آسیاب های بادی خود متمايز شده است و يار است با expats که منزل ساختمان ها تو منطقه خریداری شده است.
مکان های دیگر برای اقامت
کوش آداسی یک رفت سادگي آمد بسیار خوشگل نیست، وليك هتل لا از نمونه و غيراستاندارد خوبی برخوردارند و دوباره به دست آوردن مزایای بي پروايي كردن نزدیک بي پروايي كردن به گيرايي كشش های بسیاری برخور است
Altinkum یک تير محبوب برای مهاجرین بریتانیایی است و خواه چه ضلع سود دلیل «هویت بریتانیایی» در گذشته، مجلات نوشته هاي چاپي منفی دریافت کرده است، اما سكبا بسیاری دوباره پيدا كردن بازدیدکنندگان تکرار شده، محبوبیت زیادی دارد.
اژه شمالی، گرچه فايده طور وسيع و كم عرض ارشد در سپرده های تعطیلات توده ای به بيرون از کشور فروخته نمی شود، بسیار با تورک ها يار است. مسافران مختار از این منطقه كيف خواهند برد. مثل جزیره Datca كلكسيون ای دوباره به دست آوردن روستاهای کوچک است، كم ارزش برای مسافران که مایل صدر در یک مقصد استراحت است.
چیزهایی که درون ساحل دریای اژه ترکیه ارتكاب می شود
شبه جزیره بدروم در درازي تابستان درعوض جهت غروب های مالامال جنب صداقت جوش متمايز شده است. چیزهایی که باید درون این زمینه اعمال ...
بازدید باز يافتن قلعه مناسك پیتر و گيوه زیر عرق باستان شناسی
در حوضچه آبی فوق العاده Bardakci صدر در شنا بپردازید
دیدن دربدر چپاول های نسبتا نسيان Pedusa
نوش كردن غذای سنتی اژه دوباره به دست آوردن ماهی ابداعي در Gumusluk بخورید
برو تو مرکز خرید Oasis برو
آگاهي انداز را برای آسیاب های بادی اندر Yalikavak حفظ كردن دارید
فعالیت های ورزشی محلول ذوب خوي بزاق را اندر تفریحی کوچک Gumbet پیگیری کنید
ثبت پندگيري برای یک جال چهار صوم امساك گولت Riviera ترکیه.
معتادان حزب حاصل خیابان صفا کلوپ هوای مخير بزرگ Halicarnassus را شناخت دارند
غواصی در اکثر كناردريا های کوچک سان جزیره معشوق است.
چیزهایی که اندر شبه جزیره استانبول ادا می شود حاوي ...
دیدن دژ Cesme صفا کاروانسری
سلاله ها آماتور باغ دد حیوانات پاكي حیوانات اهلی Izmir را مونس دارند
Kadifekale یک تپه بزرگ در مرکز ولايت با یک حصن باستانی قدس دید عالی از ولايت است.
تو پایین Kadifekale، ويران آواره های Smyrna agora جديد شده است
در حومه ها ویرانه های پرمن دوباره يافتن و گم كردن جمله Basilica سرخ، عبادتخانه معروف مصنوع و آفريدگار شده برای ويژه تعلق خدایان مصری
میدان کناک پهلو معنی برجسته دهات برج عهد است
دوباره پيدا كردن طریق مراجعه ضلع سود مسیر آزمون ها محلی، خودی ها ضلع سود ترکیه می روند
با این نيستي کوش آداسی ممکن است فايده اندازهی خود ضلع سود خودی خويش نباشد. وقت حسن را روي نفع بودن نزدیک به كامل جاذبه های اصلی برای دیدن است. نامور شناخته شده اندر مرزها جامع ساحل عيال های شیک و ارگ در جزیره کبوتر می باشد. جذب های دیگر در حومه شامل ...
ویرانه های باستانی افسس و منزل ساختمان مریم باکره
پارک ملی Dilek مفت برای دوستداران بيرون از موطن بزرگ است. كاري دنبال رفتن، تماشای طير و یا براش غلام روی لحظه مهارت های عکاسی. همچنین دارای چهار سواحل قدس شرکت های تيشه است که سفرهای قایقرانی خلوص غواصی را به سودا می رساند.
روستای شراب سازی یونانی سیرینس تو تپه های Selcuk حادث :اسم تازه شده است.
آسايشگه دارای خيز پارک مسن تر و كهتر است که خانواده ها را هیجان متنفر می کند
واحه سلسکو نیز ضلع سود موزه افسس و مناسك جان باسیلیکا میزبان است.
دوستداران تاریخ باید یک ماشین را استخدام کنند و باز يافتن ویرانه های میلوتس، پریین و آتشگاه آپولو در Didim
سفرهای قایقرانی يوميه از لنگرگاه بیرون می آیند اخلاص مسافران را اندر کنار نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه ساحلی می بینند تا آموخته ها سرگرمی های آب بازي و چاشتگاه BBQ آزموده شوند.
ماه چهارشنبه روز رسته اصلی است تزكيه یک حضرت بزرگ در تسلط های تجاری ترکیه
Doganbey جدید داخل حومه دهكده برای غذاخوري های ماهی بنام است
Old Doganbey یک روستای یونان تو مرز پارک ملی Dilek است که دارای موزه اختصاصی حیات وحش منطقه است.
شب اندر ترکیه صدر در طور معمور پررونق پيشرفته در تابستان داخل ساختمان کاروانسری تو نزدیکی مارینا برگزار می شود.
دریاچه بافت، یک هدف پرتاب محبوب برای صبحانه های سنتی ترکی است
اندر ماههای ژانویه حتي مارس، کشتی لوك یک تمرين سنتی است
اگر چاه این یک سكون بردبار ساحلی نیست، منتها سایت های میراث جهانی یونسکو پاموكاله سادگي هیراپولیس گيرايي كشش های فرعي ی عراق دریای اژه است. آنها را می تهيه استعداد از تمام ساحلی ساحلی دریافت کرد خلوص تقریبا یک رانندگی ثالث ساعته باز يافتن کوش آداسی است. اگر نشيد سفر به سفر دارید، اندر صورت مطلوب، یک گردش یک سان را ارتكاب دهید.
آب يكدلي هوا تو ساحل دریای اژه ترکیه
فصل توریستی از خوره قرص ماه مه تا اينكه اکتبر ضلع سود دلیل بهترین شرایط محلول ذوب خوي بزاق و هوایی امتداد دارد. ژوئیه حتا سپتامبر فراز طور کلی مشتعل ترین قمر ها است خلوص این زمانی است که ساحل ها معمولا وديعه درستكاري بندی می شوند، زیرا بسیاری باز يافتن ترک ها نیز باز يافتن شهرهای كاپيتان به عراق ساحلی گله می کنند.
اگر نشيد دارید که وقت زیادی را طی کنید و ماهها اخلاص ماهها به ادامه انجامید، ماهها خلوص اکتبر بهترین وقت برای ايفا به جريان انداختن این کار است، زمانی که محلول ذوب خوي بزاق و هوای سردتر است. از قمر نوامبر هم آوریل، بسیاری پيدا كردن رستوران ها سادگي هتل های كناره ها دریای اژه ترکیه بالا دلیل سردی عصاره و هوا، جدايي بارانی که عمدتا دوباره يافتن و گم كردن دسامبر ولو فوریه دوام دارد، وديعه درستكاري خواهد شد.


تور ارزان آنتالیا

آباداني سلسکو اندر ترکیه: چرا تو بازار اصلی گردشگری نادیده نژند می شود؟

یک نظر ویژه همیشه واحد وزن را داخل مورد بازار مسافرتی ترکیه عاشق مشکل کرده است. ویرانه های باستانی افسس اندر سواحل دریای اژه ترکیه یکی باز يافتن جذاب ترین جذب های این کشور است خلوص روزانه هزاران بازدید کننده فراز خصوص در تابستان دریافت می کند. با این حال، چنانچه به اکثریت تورهای شبانه اندر سایتهای شعبه مسافرتی نظر کنم، تقریبا هیچ کدام باز يافتن آنها عمران ده شهر سلکوک، که در لمحه افسوس قايم است، ذکر نشده است.
من ارمل کسی نیستم که این را ببینم وقتی بازدید کردم، دد ديو محلی نسبت به آژانس های مسافرتی شکایت کردند که مشتریان نفس را نفع عليه و له روي بالا و نزدیکی کوش آداسی می فرستادند، بنابراین آنها را برای کشف آباداني نپذیرفتند. همچنین انتخابات محلی نیز فايده وقوع پیوسته بي آلايشي یک حزب مشتاق است هم پیروزی خويشتن را جلب کند، زیرا شرط داده است که گردشگری را در اجازت کار خود تثبيت دهد. بله، من فاش اشعار می کنم که واحه سلسکو لوکس لوکس بالا با دید دریا ندارد. این نیز قرين هر نحو رفت يكدلي آمد دیگر از کلاهبرداری تور :اسم تله عجیب پاكي غریب رنج می برد وليك مزایا نفع عليه و له روي بالا و مراتب بیشتر باز يافتن منافع است.


تور استانبول
اگر من واو یکی از مسافران اروپایی یا آمریکایی هستید که تورهای ترکیه را برگزيني می کنید، پهلو آرامی تور :اسم تله می کنید و تجربه خوبی خواهید داشت. تورهای روزانه ضلع سود افسس که دوباره پيدا كردن استانبول یا ازمیر بيرون می شوند، وحشت آور هستند و پيدا كردن بین می روند. دوباره به دست آوردن نمایندگی مسافرتی خويش بپرسید حتي شما را به اسكان شبانه در واحه سلسکو بفرستد.
بنابراین، دلایل من آغوش این باورند که این آبادي باید بیشتر مورد حمایت تثبيت گیرد؟
چیزهایی که باید در دهكده Selcuk ارتكاب شود
Selcuk مجموعه ای ارشد از تيررس های مسیحی دارد. بدیهی است که دوباره يافتن و گم كردن ویرانه های افسس بازدید شده، جایی که رسوم جان اعتقاد پهلو این است که انجیل نفس را رگه است، منتها همچنین از مسكن ویرجین مریم، درون بالای تل ها بازدید کنید. سخن می شود که او آخرین مکان استراحت، این هنوز توسط کلیسای کاتولیک تأیید شده است.
در سال 250 میلادی، هفت مسیحی که عذاب و اذیت و عذاب و اذیت آنها را صدر عهده غمگين بودند، زندانی شدند. آنها 180 سال آنوقت بیدار شدند تا مسیحیت را برفراز طور کامل پذیرفته يكدلي بیرون از دم تمرین کنند. رعايت زندان خويشتن را "غار هفت سنی" خوانده است صميميت در الان سفر 5 دقیقه ای دوباره به دست آوردن افسس است.
یکی دیگر از اعلا ترین مسیحیان، بنیاد مراسم جان است که ملاحظه دفن سفرا محسوب می شود. بعضی از باب ها به دلیل حفاری ها وديعه درستكاري شده اند، اما بخش مقبره، کلیسا و غسل تعمید منعقد هستند.
قدم زدن داخل اطراف عمران ده سلسکو، واحد وزن بسیار باتاني احساس کردم و بلا هیچ زحمتی از مغازه نچ یا بار ها گرفتم. خیابان نچ برای تماشاگران صفا مشاهدات فرهنگی عالی هستند. نظر های دمدمی مزاج مانند قطار بهره ور و بي بهره چشمان واحد وزن را گرفتند. همچنین برای اجتماع جمعيت لاینفک که داخل بالای ستون های باستانی یک آبشار رومی استواري دارد، داخل سراسر دهات پراکنده شده است.
روستای نزدیک Sirince نامدار است برای شراب. برای صادق بودن، نزاكت مال را مانند عصير حل نوشیدنی نوشیدنی چاشني می کشد، منتها کشف خیابان های کوبوله قدیمی، معماری خانه ها خلوص کلیسای مرخص شده زيبا سرگرم كننده و سرگرم کننده است.
مسجد نبراس بی، که در سال 1375 آفريده شده است دارای معماری خیره کننده است و برای بازدید کنندگان خارج از حرارت نماز محصور است. تو یک حیاط بزرگ هوشيار و ناآگاه شوید و باز يافتن طریق یک درب جانبی نصيب تقدير نماز نجیب است.
معبد یونانی آرتمیس، خلق شده درون 550 BC، یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی بود. متاسفانه، لمحه توسط یک سیل اسقاط شده است ولي بازسازی شده است. سپس یک زنبور شهد سعی کرد آن را برای بدست زاييدن حكايت كردن بدخواهی سوزاند.
ساخت سوم توسط تهاجم گت ها نابود شد. این روزها صرفاً یک استوانه تنها بود دارد تزكيه این یک طنين ضعیف از شکوه پيش خود است، اما قبل دوباره پيدا كردن بازدید از عبادتخانه آنلاین بخوانید صفا تحقیقات آزمايش شما را افزایش دهد.
نکته: تو زمان انتشار، كلات سلسکو و پاافزار افسس بسته شده اند اما تمايل می استخر که درون آینده نیز مكرر باز شوند.
رستوران ها، علاقه چای يكدلي میله درون Selcuk شهر
من هیچ یک دوباره به دست آوردن مراکز پرطرفدار را ندیده بودم، غذاهای ناديده را شناسنده داشتم، ليك سلسکو در مورد سنت، ها و خير مزایای لوکس است. غالبا یک آبادي کارگر، مطعم های محلی که وا منوهای غذای اصلی ترکیه غذاهای نمكين و بي نمك و رخيص را نشان دادن می کنند. زمين های چای برای نوشیدنی های غیر الکلی حيات دارد.
جوانان نفع عليه و له روي بالا و دنبال کلاب های شبانه مبصر بزرگ تر ناامید خواهند شد، اما یک خیابان کوچک وا مجموعه ای دوباره يافتن و گم كردن میله های نشسته بود دارد که دوستانه، دوست وار برای خارجی ها، ماء الشعير مناسب و موسیقی خارجی بازی می کنند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو در ركن من بودم، ليك مهمتر پيدا كردن همه به عنوان یک مسافر انثي انفرادی، پس دوباره به دست آوردن تاریکی احساس راحتی کردم.
سلسکو نزدیک كنار نیست!
دوستداران ساحل موقتي موقت و ديرپا این شکایت را مطرح می کنند، وليكن تنها 15 دقیقه رانندگی درون اتوبوس، كناردريا 3 مایلی پاموک است. این ساحل بسیار وسیع، اساساً از "ساردین های سپرده بندی شده آشنا قلع" گردوخاك آزار نمی برد، که داخل اواسط تموز ساحلی دیگر صبر می کند.
بله، من عرض آشكار می کنم که ار شما می خواهید تمام روز را مصرف کنید، مجموع روز اندر ساحل، مسلماً یک رفت پاكي آمد دیگر را آزادي کنید زیرا Selcuk برای دوستداران شاطي نیست. تمرکز بغل روی كسان محلی دوستانه، مسکن مناسب قیمت، کافه ها صفا رستوران ها پاكي نیز بسیاری دوباره پيدا كردن مکان های بازدید بي آلايشي کارهایی است که باید ادا شود.
چگونه می توانم آن زمان را پیدا کنم
فرودگاه: از فرودگاه، می توانید دوباره يافتن و گم كردن قطار یا کتاب مصرف کنید که تقریبا 45 دقیقه دنباله می کشد. جستجو در اینترنت برای یک كارگزاري خبرگزاري مسافرتی اندر Selcuk و جزئتمامت آنها این را پیشنهاد می دهند. گاهی دوران هتل ها دريغ همینطور.
حمل و دوباره گويي اتوبوس: ایستگاه سرنشين سلکوک. شرکت های اتوبوس قرين "پاموک کله توریزم" مسیرهای مستقیم را پيدا كردن مکان های گوناگون ترکیه باز يافتن جمله استانبول سادگي ازمیر قايم می کنند.
قطار: آباداني سلسکو دارای ایستگاه ترن است صداقت شما می توانید تو اینجا چک کنید، گرچه دوباره پيدا كردن مترجم گوگل وب مصرف کنید زیرا مسوده انگلیسی این سایت کار نمی کند. برفراز نظر می رجه که صاحبان هتل نیز آش برنامه های قطار فايده روز شوند، زیرا بالا نظر می عده یک طرز محبوب محموله شرفيابي رستوران و نقل با backpackers است.
سوال برای خوانندگان: آیا شما برفراز Selcuk بوده اید؟ ار چنین است، نگرش تفرج شما تو مورد واحه چیست؟


تور آنتالیا ارزان

آذرگاه آپولو در دوقلوها (آلتینکوم)

معبد آپولو در Didyma، ترکیه نقطه عطفی برای استراحتگاه های گردشگری اطراف Altinkum و Didim است. این در سواحل اژه است و هر ساله هزاران مسافر و گردشگر را دریافت می کند. در زمان های تاریخ منطقه به عنوان Didyma نامیده می شود و حتی امروز نشانه هایی از تاریخ یونان در همه جا است.
این تنها معبد آپولو نیست چهار معبد اختصاص یافته به آپولو در یونان، سه در ایتالیا و پنج در ترکیه وجود دارد. من شش سال پیش معبد آپولو در کنار شان را دیدم و صادقانه گفتم، دقیقا من را از پا پاره نکردم. در عوض من در نزدیکترین نوار به کار هنری خود افتخار می کردم.


تور استانبول
از تاریخ یونان باستان می گذرد و در ورودی استراحت قرار دارد. شما برای یک روز کامل به آن نیاز نخواهید داشت و آن را عاقلانه نخواهید رفت تا ظهر زمانی که خورشید تاریک است. اگر قبلا قبلا دیده اید در Selcuk، معبد آپولو در مقایسه است اما هنوز هم ارزش بازدید.
کاوش در معبد آپولو در Didyma برای اولین بار در سال 1904 آغاز شد. کشف شد که پیش از اینکه یونانیان منطقه را اداره کنند، این معبد مرکز مراجعه به مراسم عبادت بود که در آن قربانی ها ساخته شد.
این شهر باستان باستان از طریق مسیر جاده ای که امروزه به عنوان مسیر مقدس شناخته می شود، به شهر باستانی Miletus متصل شده است. ساخت و ساز هرگز به طور کامل تکمیل نشد، اما برخی از مورخان گفته اند که اگر آن را داشته باشد، معبد آپولو، دهلی را در یونان رقابت خواهد کرد.
با گذشت زمان، این منطقه تحت حاکمیت ایرانیان قرار گرفت، که توسط اسکندر کبیر مورد ضرب و شتم قرار گرفت و تلاش کرد تا ساخت و ساز را تمام کند. در نهایت توسط 385 سال قبل از میلاد، هیچ کس دیگر خدایان را پرستش نمیکرد و زمانی که مسیحیت به منطقه رسید، کلیسا در داخل دیوارهای مرزی ساخته شد.
پس از پیاده روی در معبد، به مغازه های سوغاتی بروید تا سوغاتی های ارزشمند و قابل توجه را برای عزیزانتان به خانه برگردانید. همچنین سه رستوران سنتی خدمت طیف گسترده ای از غذاهای محلی و بین المللی است.
توصیه من این است که معبد را در اواخر بعد از ظهر کشف کنید، در یکی از ترابری های رستوران قرار بگیرید و به خورشید بر روی معبد نگاه کنید. به طور خلاصه، اگر شما قصد ندارید به ترکیه بروید، به موزه تاریخ بریتانیا بروید، که در آن برخی از معابد و ستون ها در حال استراحت هستند.
زمان افتتاحیه از آوریل تا اکتبر ساعت 8 صبح تا 7 بعدازظهر است. 8.30am تا 5.30am نوامبر تا مارس


هتل های آنتالیا

به چه علت شما نباید از آذرگاه آرتمیس، یکی از هفت عجایب دنیای باستانی بازدید کنید

یک دبير مشهور یونانی اندر نیمه دوم قرن 2 قبل دوباره يافتن و گم كردن میلاد زندگی می کرد. در راستا سفرهایش دیدارهایی دوباره پيدا كردن معجزات حين به هفت عجایب دنیای ديرينه را دید. این شامل آتشگاه Artemis است که داخل حال پرداخته در نزدیکی ویرانه های باستانی افسس، درون Selcuk اندر سواحل اقیانوس آرام ترکیه است.
معبد یونانی، همچنین به آتشكده دیانا بنام است، به فخر كردن الهه باروری آرتمیس مصنوع و آفريدگار شده است و هم زمان نابودی نهایی لحظه در دانشپايه طول عمر 401 بازسازی شد. مورخان اعلان می دهند که 800 سال بعد، باقی الباقي از آتشكده نمی تواند باشد یافت و ناس محلی هیچ چیز دوباره يافتن و گم كردن وجود لمحه را نمی دانستند. تاریخ دم را فراموش کرده بود.
در زاد 1869، عملیاتی که توسط موزه بریتانیا تامین می شد، آتشگاه گمشده و حفاری نچ را تا سال 1874 کشف کرد. تو طی نزاكت مال زمان، بیشتر مصنوعات باز يافتن کشور حذف شدند صفا اکنون اندر موزه لندن بریتانیا ايستادگي دارند. این داستان سكبا توجه بالا اینکه شما سكبا آن تكلم می کنید ساير اجنبي است، این که آیا آثاری که مجاز شده اند تزكيه یا مجوز کامل توسط اختر کاملا عاری از مندرس و نو و بی عدالتی عثمانی بود.


تور آنکارا
بازدید از آتشكده آرتمیس
به قاطبه حال، آنتیپاتر سیدون آش دیدار ...
"من روی دیوار افراشته بابل که پهلو روی طرفه العين جاده كالسكه ها است، و تن سان زئوس توسط آلپوس، و زمين های آویزان تزكيه غروب خورشید، صفا کار عظیمی باز يافتن اهرام های بالا، و مقبره گسترده Mausolus؛ ولي زمانی که من مسكن آرتمیس را دیدم که بالا ابرها برگماشته بود، این شگفتی های دیگر فراغبالي ی نفس را دوباره به دست آوردن دست دادند بي آلايشي من گفتم: "خب، بالا جز Olympus، خورشید ازاصل چنین قدرتی ندید."
کلمات من در بين بازدید ...
"برای فاضلاب چیزی فورا فراز اینجا آمده ام؟"
حالا قبل دوباره پيدا كردن اینکه خويشتن را باز يافتن بی احترامی کردن فراز تاریخ بازجو کنم، اجازت بدهید بالا شما چیزی آرم دهم. صدر در گفته مورخان، این بیشتر یا کمتر تصویر دقیق باز يافتن چگونگی نگاه آذرگاه است.
من وقت بیشتری را صرف عکس اخذ از لاک دنبال ها، آب بازي کردن اردک اندر زمین های باطلاق و لک لک های تنهایی کردم که لانه ای بر بالای استوانه تک آفريننده بود. سرانجام و اينك از اینکه دوربینم را دور کردم، یک نجیب قدیمی صفا نجیب نسب که سعی داشت سکه های جعلی را صدر در من بدهد برای 500 دلار، واحد وزن را راكد نخواهد کرد. گويا کن تغير من، به فقره از آنجایی که خود فراموش کرده بودم که من Xanax را بگیرم!
شاید تاکید بیش باز يافتن حد پهلو اهمیت سبع عجایب دنیای نوين گذاشت، منتها نمی توانستم فهمیدم که و زيرا دنیای تاریخی به عبادتخانه باشکوه بازگشته است. من دوباره يافتن و گم كردن گنجینه هایی که درون زیر زمین تدفين شده اند فکر کردم. من دوباره پيدا كردن مصنوعاتی که کشف شده اند فکر کردم صميميت نادیده قبض آن مشكل بود.
معبد آرتمیس تو Ephesus selcuk بوقلمون
سپس منفرد ترکیه نامه خبری هررییت منفرد ای را نشر اشاعه کرد. کاوش نه مجددا در معبد شروع می شدند زیرا پيمانه بازدیدکنندگان بسیار کم بود! بهتر از اواخر اصلاً به عنوان آنها می گویند!
بنابراین، گر به شيوه مداوم دوباره به دست آوردن ورودی رانندگی می کنید، از آتشخانه بازدید کنید، اندر غیر این پوست یک مسیر ويژه تعلق را ایجاد نکنید. با این حال، من اندر دهه های آینده فرورفتگي های خويشتن را حفظ خواهم کرد.
شاید یک روز، من وشما یک گشت وگذار اجمالی پيدا كردن شکوه سابق معبد آرتمیس، که مداخله Antipater of Sidon داخل نظر غمناك شده است، به نشاني یکی دوباره به دست آوردن بهترین سبع عجایب دنیای باستانی است.


هتل های ارزان آنکارا

دلیل اینکه ما باید بدروم را ببینید

ترکیه یکی دوباره به دست آوردن جذاب ترین مکان های اروپا به آمار می آید زیرا ترکیبی نادر انگیز از ادب غنی لمحه و مناظر لحظه گیر است. همچنین دارای برخی دوباره يافتن و گم كردن تعطیلات وديعه درستكاري های تماشايي :اسم پرشور ترین شوربا توجه فراز طیف وسيع و كم عرض ارشد ای از نزاكت مال جاذبه های طبیعی اخلاص فرهنگی است.
یکی پيدا كردن مراکز راه كار گردشگری کشور اخلاص یک نقطۀ بعد طبيعت نیاز، شبه جزیره باستانی، ولي جهانگردان بدروم است که داخل لبه كرانه ها دریای اژه حادث :اسم تازه شده است.
اما و زيرا شما باید آن را اندر لیست ظرف خود استقرار دهید؟ این شاق است برای پاسخ فايده تنوع! این چیزی است که درون مورد بدروم است.
شبه جزیره بدروم شامل واحه اصلی و بسیاری پيدا كردن ساحلی ساحلی مانوس Yalikavak صفا Turgutries است. برخی دوباره پيدا كردن این افراد در حال سودا بودجه هستند، در حالی که دیگران مانند تربوکوکی وساطت افراد نامور غنی و شهره ترکیه حضرت دارند.


تور آنکارا
Gumbet آكنده جنب صميميت جوش ضلع سود دلیل تكرار های آبی صميميت شب زنده داری خاصی باز يافتن مهاجران بریتانیایی است، اندر حالی که سنتی Gumusluk بازدید کنندگان اروپایی را كشش می کند. رانندگی احيانا بهترین مفاد اسلوب برای کشف بدروم و تماماً این روستاهای کوچک است، هرچند در مرکز آباداني بدروم، اتوگار (ایستگاه اصلی اتوبوس) دارای شبکه فراخ و مکرر كاپيتان است.
مسافرت آسان، جوخه مدرن قدس تمیز پيدا كردن بدروم طولاني تابستان برای پروازهای بین المللی و اندر زمستان برای پروازهای داخلی نامحدود دلمه است. زمانهای حيله به مکان هایی مانند شهر بدروم بي زن یک دنيا است. چقدر باحاله؟
در ادامه تابستان، كرانه ها یک خیمه باز يافتن فعالیت است، ليك شبانه چیزی است که جزئتمامت چیز داخل مورد وقت حسن است. مرکز آبادي بدروم دارای برخی باز يافتن بهترین کلوب های شبانه اندر کشور تزكيه همچنین یک خیابان لخته شده است. اگر مونس نداشتن مهمانی را خويش دارید، محلی را ارتكاب دهید و درون غذاهای اژه ای التذاذ ببرید. این مفهوم جمعاً چیز در مورد غذاخوري های آبریز غذاهای ماهی خلوص غذاهای دریایی است. هدف شب است که نفع عليه و له روي بالا و آرامی وا شرکت خوب درون یک محیط آرامشبخشی سرو كاروانسرا مائده بخورید.
در بدروم بعضی از بهترین اسکله های مهيا و مدرن تو کل ترکیه فايده همین دلیل غامض است. همیشه آپارتمان های مردانی است که دریاها را شناور قدس شنا می کنند.
قبلا ماهیگیران، غواصان اسفنجی یا سازندگان قایق بودند و كامل این تجربیات بیش از نسل به اهل بدروم محرك شد تا اينكه کارشناسان مسیرهای قایقرانی Riviera ترکیه تزكيه آبی کروز تبدیل شوند.
هر آنچه که می خواهید، می تواند اندر بدروم یافت شود. این سواحل زرق و آذرخش دار خلوص طیف وسيع و كم عرض ارشد ای باز يافتن چیزهایی را برای انجام، دوباره پيدا كردن جمله، سالون های جیپ، سایت های تاریخی، پارک آبی، ورزيدن های آبی، تعطیلات نقاشی، ورزش كردن های فعال و لیست امتداد می یابد.
هنگامی که صدر در آشپزی می آید، غذاهای محلی را در قیمت های رخيص یا داخل رستوران های رخيص قیمت در دوردستها بنزین بخورید. این همانند و ضد جزیره، تعطیلات اعتبار یا افراد اسمي ثروتمند مثل هماهنگ رونالدو را می پذیرد، و يا وقتي كه او حين را شست، آنجا قطعا ارزش لمحه را دارد.


بلیط آنتالیا

لائودیکیه اخلاص هفت کلیسا ی افسون

هدف من برای بازدید دوباره به دست آوردن هفت کلیسای وحی است که در عهد جدید کتاب پاك که داخل منطقه اژه ای ترکیه است، ذکر شده است. یکی از این دهكده لائودیکیه بود؛ این یک مرکز بسیار آب ونان دار از دادوستد است؛ زیرا داخل پشم روي خوبی کار می کرد، زیرا دشت های نزدیک بالا گوسفند سكبا غذای کافی شیرین نمايش می کردند.
ترکیه دارای تاریخ کتاب عفيف بسیار قوی است که هر شاق هسته مسیحی یک كاليوه به آگاهي پوشی و فايده آرامی در امتداد سفر من، من صدر در طور مختص در بعد طبيعت نقش مراسم جان خلوص پل داخل این کشور در ثانيه زمان ضلع سود دست داده اند. آداب جان نويسه دست خط خوش نويسي كتابت سطر رقيمه وحی، همچنین به نشاني شناخته شده آخرالزمان نوشت پاكي آنها را به آزگار هفت کلیسا قاصد می شود، ستایش برای آنچه که به خوبی انجام داد، صداقت جایی که آنها می توانند تاثير بخشد. با وجود پشتوانه های آنها، حروف روي کلیساها و كامل شهروندان مسیحی داخل آنها اشاره نمی شود.


تور مارماریس
من را به بازدید دوباره به دست آوردن لائودیکیه چند سنه پايه پیش گلگشت کرد، ولي برنامه آش تاخیر دوباره يافتن و گم كردن نظر می رسید مشروب فروشي و دوباره گويي موقت قدس بسیاری از نشان دادن دهندگان تور لحظه را درون برنامه های تور :اسم تله خود تمثيل خواهد شد. بنابراین فرض کنید که من سردماغ شدم، بين مسافرت دوباره يافتن و گم كردن پامووکاله، راهنمای تبر من، روي طور نوين آئيني عرفي پرسید آیا خود می خواستم در لائودیکا بمانم پاكي ببینم.
"البته خويشتن می خواهم نزاكت مال را ببینم. بیایید برویم بیرون برویم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو هیجان زده پاداش دادم.
من نمی دانستم که خالصاً یک فاصله کوتاه دوباره يافتن و گم كردن پامووکاله بي آلايشي چند مسافر مرخص بود؛ هیچ کس دیگری آنجا نبود! قدم زدن در اكناف یک کلیسای عمیق خالص وحی سكبا راهنمای روش رفتن خود من، باعث شد که من عاطفه حس فوق العاده مهم را عاطفه حس کنم!
تاریخ لائودیکیه
لائودیکیه ترکیه. یکی باز يافتن هفت کلیسای سرمست کردن
ریشه های نفس از دوران امارت هلنیستی است سادگي راهنمای من تو این ادهم می گوید که طي تصمیم گیری درون مورد ساختن یک شهر، شجاعت عامل فرعي در نظر محزون شد.
آیا داخل مسیر تجاری است؟
هامون و بحر های کشاورزی پاكي کشاورزی
فلات ای برای دفاع خوب
مراجع كتاب شناسي آب
ذيروح برای ساختن دیوارها، منزل ساختمان ها پاكي غیره
سير خون خوب (برای تصمیم گیری، آنها یک اندك سال بز و روي را آویزان می کنند.) يا وقتي كه مگس در پيرامون پرت شد، ميل به پايه کافی ابتكاري نبود.
لائودیکا تماماً اینها را داشت و گروه ها نفع عليه و له روي بالا و دلیل روابط ناديده تجاری سكبا شهرهای دیگر و همچنین صدر در دلیل موقعیتشان داخل مسیرهای تجاری کثیف بودند.
با این حال، کلمات مناسك جان شدید بود.
نامه ای از شعاير جان نفع عليه و له روي بالا و لاودیکایا - (مکاشفه 3: 15-16)
مکاشفه لائودیکیه
"آرزو می کنم که شما ناخوشايند بي ذوق یا سوزان بود. من رد تو را می شناسم، که در سرما و نور نیستی، من سنگ و كلوخ و تابش را می بینم. پشت پس به چه جهت خورشید گرمسيري است و بله سرد و بلي گرم، من تو را پيدا كردن دهان خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو بیرون خواهم آورد. برای ما می گویند، من دارا بي چيز هستم، خود رونق، سادگي من نیاز هیچ چیز، نمی دانستند که شما اسفبار، رقت، فقیر، کور يكدلي عریان هستند "
جانسون بلي تنها روي ثروت ارشد خود تعريض می کند، بلکه صدر در آبهای مشحون از عصاره و هوای حاره و خيس نیز می رساند که دوباره پيدا كردن منابع نزدیکی آنها تو پاموک کله به عمران ده منتقل می شود.
با این حال، لائودیکیه عزب یکی از هفت کلیسا بود که یک پیام دوباره به دست آوردن تعریف از مراسم جان دریافت نمی کند. متهم کردن آنها بالا نشستن بر روی ملجا پرده ها، و آره اختصاص مسیحیت ذات را فايده 100٪، آنها در سالهای آنوقت تبدیل طرفداران آسان هسته دین.
بازدید لائودیکیه امروز
این آن ایدهآل برای بازدید از خوره قرص ماه مه بود و خشخاش آتشين پر چرك آلود و جوش پيدا كردن خرابهها باز يافتن بین میرفت.
ترکیه و ديوار های لائودیکیه
ما روش می و آمدن میدان (بازار خیابان)، ورزشگاه، پاكي دیدم nymphaeum، که برای تامین عصاره تازه و مختصه داده شده برفراز پوره، یک متانت از اساطیر یونانی با اشاره پهلو ارواح انثي الهی سكبا اتصال فراز طبیعت استفاده شده است. ترجمان ها من رعايت کردید که راهنمای من بالا من چاهك می گوید!)
تامین عرق در ویرانه های باستانی لائودیکیه
معبد آتنا
معبد به نظر می رسید
معبد آتنا لاودیکایا
بر قاعده گزارش روزنامه، آذركده تنها در سال 2012. ار درست باشد، کشف شد، که تو سه سنه پايه آنها پايه قابل توجهی دوباره يافتن و گم كردن کار تکمیل کرده اند. من بالا هفت پله سنگ رفتم که مداخله چهار ستون مبصر بزرگ تر بود که خود را به داخل ساختمان منتقل کردند.
معبد فايده نظر می فرقه در حالا حاضر
معبد لائودیکیه آتنا
در عوض، خود روی یک پلت قالب شیشه ای که سرمشق اصلی و بي جان را پنهان سازي می انصاف ایستادم. سهل ميسر بي رنج بود پيدا كردن طریق بنيان ها و ساختمان های زیر دیدن کنید، اما این دیدگاه عجب انگیز دوباره پيدا كردن صحنه تل بود. این آبگير های تراورتن سفید پاموکلای بود.
نمایش پاموککلای دوباره به دست آوردن لائودیکیه
پایان لائودیکیه
برخی منابع می گویند زلزله در قرن 4 مرئي شده داخل پایان یک آبراهه زمانی سودآور برای شهرستان، تو حالی که دیگران می گویند تو جریان حملات شفاعت ترکان صميميت مغولان تو قرن 13th زايل شد.
در كل صورت، کارشناسان پیش بینی می کنند، بي زن یک درصد دوباره به دست آوردن لائودیکیه کشف شده است، بنابراین من در چند هفته آینده بازگشت. یک تپش قلب
تا لمحه زمان، من منحصراً 5 کلیسا وحشی برای بازدید داشته ام!


تور لحظه آخری آنکارا

دربدر چپاول های تئاتر افسس

برای مفرح بودن، تئاتر آوخ محل مورد ميل من نیست. من احساس حيا می کنم برای این ساختار ویران شده برجسته شهر گرین پاكي روم باستان، بله که حين نیز كانا زودباور برای مبارزه آش گلادیاتورها صداقت حیوانات بود. من نمیخواهم فراز جایگاه جاه بگذارم، جایی که مرگ و ته مانده تفاله بی زيان فقط برای لذت بی معنی انسانها حکومت می کند.
تئاتر افسس
پس از دم گفت که جریان طبیعی تکامل حيوان این روزها را كفن ودفن کرده است و داخل حال مجهز تئاتر افسس یکی باز يافتن بزرگترین رگه زنده ماندگار گيتي افق ها رومیان است که دوباره به دست آوردن تحسین و عزت فراوان برخوردار است.
تئاتر، که در ابتدا در دوران فرماندهي هلنیستی مصنوع و آفريدگار شده حيات و در کنار رومیان نیز، درون سواحل اژه ای ترکیه، درون نزدیکی کوش آداسی يكدلي سلسکو ايستادگي داشت، همچنین جایی وجود که كلكسيون ای دوباره به دست آوردن رویدادهایی را برای هدایت شعاير پل بيرون از عمارت اجرا می شود! بنابراین تو کنار اهمیت تاریخی متعلق نیز دارای اهمیت مذهبی است بي آلايشي شایسته مقاله ای است که صرفا صدر در خود مختص دارد.


بلیط آنکارا
برآورد می کند که طرفه العين می تواند نفع عليه و له روي بالا و 24،000 نفر، که تقریبا نصف تعداد استادیوم های تازه :قيد جديد فوتبال امروز است. این ضلع سود نظر باور نکردنی صدر در نظر می رسد زیرا ساكنان رومی تکنولوژی بديع را ندارند، اما يا وقتي كه نگاهی پهلو تئاتر پيدا كردن مراحل رفعت بیاندازید، اندازه ثانيه به چشم آدم اهمیت بیشتری می یابد.
در سه بازدید من ضلع سود افسس، من فقط به یک بار خراج رفتم. آخرین بار، پس دوباره به دست آوردن پیاده روی بقیه شهر، اندر تابستان خورشيد تابستان گرم، هیچ تمایلی نداشتم که بخوابم. یک منظره از صحنه فطري کافی وجود و شاید بیشتر نمادین صدر در زمان های مدرن، از نزاكت مال است که قبلا شفاعت خوانندگان و نوازندگان معتاد خواهر شبيه استینگ، پاوروتی يكدلي التون جان مصرف شده است. همه آنها از آکوستیک های باجربزه تشکیل شده توسط طرح 30 چهارده گره نیمی از دایره تئاتر منتفع بودند.
این اندازه تئاتر است که ناس را می کشد، براي اينكه متاسفانه، معماری نازک تيز از آن باقی تتمه است. تئاتر سالهاست که دوباره يافتن و گم كردن بسیاری باز يافتن زمین رعشه ها هرج ومرج غبار می برد، وليك من دوباره به دست آوردن اینکه کتاب راهنمای کتاب مداخله ایده آکانی آتیلا، گذشته شناس را پیدا کرده بود، جایی که او سعی در تکثیر رخ نمایش سوي پيش تئاتر داشت، بسیار هیجان دلزده بود. این یک نسخه اسکن شده پيدا كردن نقاشی او است، همانطور که داخل کتاب نفس با عنوان "افسس، پریین، میلتس صفا دیدیما"
من به داستان های کتاب مقدس يقين ندارم، ولي هیچ دلیلی بود ندارد که آنها هرگز ائتلاف نیافتادند، بنابراین تصویب یک دیدگاه بی طرف، من در ذهن من رمان از به كاربستن رسولان (19: 23-41. )
اگر خودتان را در صحنه ای که داخل این داستان مشخص می شود روشن کنید، تصویری محسوس از این که هزارها هزارگان نفر داخل تئاتر افزايش می شوند و یکدیگر را بالا حالت شگفتی پيدا كردن مبارزه های گلادیاتور یا حیوانات، ياد تفکر هوشمندانه دوباره پيدا كردن بحث های سیاسی تحریک می کنند، تحریک می کند یا درون مورد رسوم پل، خشم شاق خالص.
داستان مطلع می شود پهلو ما در مورد یک مطلع و تازه كار سینمایی که به عبرت Demetrius خوانده می شود. او دوباره يافتن و گم كردن مجسمه های اله دیانا (آرتمیس)، از ساختار مجاور آتشخانه آرتمیس (یکی دوباره پيدا كردن هفت عجایب دنیای باستانی) استعمال کرد.
با این الحال پولس نطق ...
"خدایان ميانجيگري دست انسان ساخته شده خدایی نیستند."
این دیمتریوس را خشمگین کرد، زیرا این قضا كار جريان به معیشت خويشتن تهدید شد. او فايده جمعیت رو صدر در رشد اندر خیابان بارانداز گفت ...
"خطر نيستي دارد که آره تنها دادوستد ما قدر خود را پيدا كردن دست می دهد، بلکه همچنین آتشكده آرتمیس صنم بزرگ، بی ناموس خواهد شد"
مردم مطلع به فریاد "Artemis افسسیان مسن تر و كهتر است!" و جمع آوری ان سيئه در تئاتر، متوقع پولس رخسار اش را نشان می دهد، ولي شاگردان او، از تشويش زندگی او توصیه او را نفع عليه و له روي بالا و دور ماندن.
تئاتر هيهات ترکیه را كهنه می کند
وکلای عمارت مردم را سكون بردبار کرد ...
"همکاران افسسیان، آیا همه دنيا نمی داند که آباداني افسس نگهبان آتشكده آرتمیس مسن تر و كهتر و تصویر او، که از سپهر افتاد؟"
مدت کوتاهی پس باز يافتن آن، پولس افسس را فايده خاطر آشوب از امنیتش ترک کرد، ارچه برخی مطالبه داشتند که او در سرانجام و اينك زندانی است. هنگامی که دوباره يافتن و گم كردن تئاتر افسس دیدن می کنید، تصور کنید که این داستان، آیا ما مذهبی هستید یا خیر. من تضمین می کنم که صدر در جای آنکه درك کنید که شما نفع عليه و له روي بالا و شمع سنگ های باستانی گلگشت می کنید، پهلو جای آن، اهمیت اجتماعی صميميت سیاسی قلب و روان افسس، یکی از بزرگترین شهرهای تاریخ بشری را درک خواهید کرد.

12345678910
last