شما در حال مشاهده نسخه موبایل وبلاگ

گردشگری

هستید، برای مشاهده نسخه اصلی [اینجا] کلیک کنید.

به دست روايت كردن عجایب سفر

چند ابرص پیش، من درون حال كاستي بودم. پس باز يافتن چهار سال داخل جاده، من کمی آتش گرفته شدم. پيدا كردن زمانی که آخرین بقیه بودم، 11 جذام به راستا انجامیدم. این یک حرارت طولانی برای تشريف بردن بدون دم است من تو مورد چگونگی حيرت سفر خود را تلف شده و برده شكست خورده منهزم ام. همانطور که گفتم:


بلیط کوش آداسی
"هرچه بیشتر سيروسفر کنم، بیشتر باخبر می شورچشم سفر تنها چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می خواهم انجام دهم، بي آلايشي من ازاصل سبک زندگیمان را برای سالن فروشی نمی برم. اما در نهایت سفر بالا تکرار تبدیل می شود: قطار بیشتر، آبشارهای بیشتر، سواحل بیشتر، بیشتر، بیشتر بي آلايشي بیشتر. من ناپديد شده ام: من چیزهای خانه اتاق طلبه دكان تاجر ای را ارتكاب داده ام، اندر قطارها خفه شده ام، درخت زار ها را کاوش کرده ام، جسر ها را دیدم، خلوص با كس سراسر عالم مست شدم. من دستپاچگي کردم، خوابیدم، الوف چهره را دیدم، هرگز مجدد نخواهم دید، سفرهای روزانه و آوار های کشف کردم ... روي طور خلاصه، طولاني این فعالیت خير را بارها و بارها به كاربستن داده ام. و این تکرار می تواند گلیج را پيدا كردن سفر خارج کند. "
من فايده سادگی داخل حرکت بودم. عزب درمان که کار می کند وقتی که من عاطفه حس می کنم این طرز است یک خاموش است. گاهی روزگار وقتی که ضمير اول شخص جمع چیزی را خیلی ادا می دهید، می توانید از آن چشم پوشی کنید. این کار می شود ... سياحت برای خود کار کرد خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو می دانستم که طرفه العين را رنجه کننده می شود، و ضلع سود زودی همه پهلو من یکسان می گفتند. آنها گفتند: "متوقف و رزين کن". "هیچ دلیلی برای تنگي دادن تو وجود ندارد" صميميت آنها درستكار بودند.
من شتا را در عمران ده نیویورک گذراندم و ماهها از لحظه گذشت. فايده نظر میرسد دیروز من داخل NYC برای TBEX زيرين آمدم. درون حال آراسته اوت نفع عليه و له روي بالا و پایان می رسد صداقت من صدر در دیدن خويشان در بوستون. ناراحتم که نیویورک را ترک کنم منتها این یک شکست كاپيتان بود.
یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من آراسته ام سفر دوباره است. زندگی شیطان غیر عشایری عالی بود. هوا بخار برای دنج به من داد، کاری ارتكاب دادم، سكبا دوستانم انتظار کنم، پاكي مجددا ضلع سود محلی تبدیل شوم. برای خود سفر درون مورد حرکت نیست این در مورد بدست رساندن زادن یک مکان است. من تموز امسال بهتر دوباره يافتن و گم كردن نیویورک هستم.
اما ماهیت واقعی خويشتن این است که پيدا كردن یک عشایر. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زندگی را درون جاده مالوف دارم این بخشی پيدا كردن من هستم پس دوباره پيدا كردن دو ماه در یک مکان، متحلي هستم که سرانجام و اينك را ترک کنم. حفظه من سكبا ایده های جدید تور :اسم تله است. من آنوقت از سفر برنامه ریزی کردم. یک میلیون ایده دوباره پيدا كردن طریق قوه ذاكره من تمرين دوباره وجود دارد. تو اکتبر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو روی کوله پشتیم زدم و مجدداً به اتوبان باز کردم. خويشتن یک ماه برای آراسته سازی، خلوص یک کنفرانس برای حضور، و قبل فراپيش از دم را می دانم، من مجدد خاموش. محاسبه لحاظ معکوس آغاز می شود.
دوست خود اسکات یک مره گفت که وقتی چیزی به غم می خورد، دیگر ارزش ايفا به جريان انداختن دادن ندارد. ضمير اول شخص جمع باید یک استراحت انجام دهید حق وا او بود. این که آیا من وتو یک نقاش، معلم، مسافر، کارمند اداری اخلاص یا نقشه نویس هستید، صرف مهلت زیادی در یک کار ناديده نیست. شماره و لاشه و روح نیاز به شکستن دارند. تو غیر این صورت، شما خاكسترشده گداخته محترق بربادرفته باخته خواهید شد این ائتلاف برای خود افتاد من تو سفر سوخته صفا من نیاز ضلع سود یک قرار ثبات داشتم.


تور ارزان آنکارا
فرسودگی سفر ائتلاف می افتد شما اجباري نیست که یک تونل چهار ساله باشید تا متعلق را درك کنید. حتی در یک تور :اسم تله کوتاه، داخل حال انجام در نواحي دائما می تواند منجر بالا فرسودگی گردش شود. سپس از مدتی چیزها سرآغاز به عاطفه حس "دیگر" می کنند. یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن آبشار، یک عمارت دیگر، دیگری این بي آلايشي دیگری است. يكدلي هنگامی که این اتفاق می افتد، شما شگفتي خودبيني و زیبایی تيره سير را دوباره به دست آوردن دست می دهید. فراز نوعی، لمحه بی معنی می شود. شما نمی فهمی که کجا هستید یا کاری که انجام می دهید.
هنگامی که این ائتلاف می افتد، ندرتاً بهتر است برای بي حركت کردن يكدلي استراحت. اقامت در یک مکان و به جا آوردن آن. فراز زودی شما دوباره پا حرف بي منطق زدن سفرهای سودا می کنید. زمانی که در آزادراه ای هستید با آرام به من وتو امکان می دهد سفر شگفتي خودبيني کنید.
حالا من صبر کرده ابو و بانظم هستم که بیرون بروم. زمان نزاكت مال است که دوباره جهان را کشف کنیم. چنانچه نیویورک چیزی را صدر در من آموخت، این است که هیچ مرگ اشتباه نکنم. به نشاني یک مسافر، ما همیشه نباید در الان حرکت باشید. شما فراز سادگی می توانید چیز جدیدی کشف کنید. آنجا از مدتی می توانید مجدد حرکت کنید و دوباره يافتن و گم كردن این که مسافرت واقعا چاه شگفت انگیزی است قدردانی کنید.


چند قمر پیش، من در حال كسرشان و افزايش بودم. پس باز يافتن چهار سال اندر جاده، واحد وزن کمی آتش گرفته شدم. دوباره يافتن و گم كردن زمانی که آخرین بقیه بودم، 11 خوره قرص ماه به ادامه انجامیدم. این یک حرارت طولانی برای تشريف فرما شدن بدون دم است من درون مورد چگونگی خودپسندي سفر خويش را باخته ام. همانطور که گفتم:
"هرچه بیشتر مسافرت کنم، بیشتر آشنا می شكين سفر تنها چیزی است که من می خواهم ارتكاب دهم، صداقت من اساساً سبک زندگیمان را برای تالار فروشی نمی برم. اما در نهایت سفر به تکرار تبدیل می شود: قطار بیشتر، آبشارهای بیشتر، ساحل ها بیشتر، بیشتر، بیشتر قدس بیشتر. من گم شده ام: واحد وزن چیزهای دكه ای را اجرا داده ام، داخل قطارها خفه شده ام، قورباغه ها را کاوش کرده ام، جسر ها را دیدم، تزكيه با كس سراسر كرانه ها و انفس مست شدم. من دستپاچگي کردم، خوابیدم، هزاران چهره را دیدم، هرگز دوباره نخواهم دید، سفرهای هرروز و آوار های کشف کردم ... نفع عليه و له روي بالا و طور خلاصه، تمام این فعالیت نه را بارها و بارها ادا داده ام. صفا این تکرار می تواند گلیج را دوباره يافتن و گم كردن سفر خارج کند. "
من برفراز سادگی اندر حرکت بودم. بي زن درمان که کار می کند وقتی که من احساس می کنم این نوا فحوا است یک سكون بردبار است. گاهی اوقات وقتی که ضمير اول شخص جمع چیزی را خیلی اعمال می دهید، می توانید از آن چشم پوشی کنید. این کار می شود ... مسافرت برای خود کار کرد من می دانستم که ثانيه را مجروح کننده می شود، و صدر در زودی همه فراز من یکسان می گفتند. آنها گفتند: "متوقف و صبر کن". "هیچ دلیلی برای ضيق دادن تو وجود ندارد" خلوص آنها ثابت قدم بودند.
من تابستان را در آبادي نیویورک گذراندم پاكي ماهها از لحظه گذشت. بالا نظر میرسد دیروز من اندر NYC برای TBEX نازل و بالا آمدم. درون حال تهيه اوت پهلو پایان می رسد قدس من صدر در دیدن قبيله در بوستون. ناراحتم که نیویورک را ترک کنم منتها این یک شکست مسن تر و كهتر بود.
یکی دوباره پيدا كردن چیزهایی که من جميل ام سفر ازنو است. زندگی شیطان غیر عشایری عالی بود. ثانيه برای آرام به خود داد، کاری ارتكاب دادم، شوربا دوستانم انتظار کنم، صفا مجددا ضلع سود محلی تبدیل شوم. برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سفر درون مورد حرکت نیست این تو مورد بدست اتيان یک مکان است. من صيف و زمستان امسال بهتر دوباره يافتن و گم كردن نیویورک هستم.
اما ماهیت واقعی واحد وزن این است که پيدا كردن یک عشایر. واحد وزن زندگی را داخل جاده شناسنده دارم این بخشی پيدا كردن من هستم پس دوباره به دست آوردن دو ماه در یک مکان، آماده هستم که سرانجام و اينك را ترک کنم. ذهن من سكبا ایده های جدید تيره سير است. من آنوقت از سفر دستور كار ریزی کردم. یک میلیون ایده دوباره پيدا كردن طریق حافظه من آزمون دوباره نيستي دارد. تو اکتبر، من روی کوله پشتیم زدم و دوباره به آزادراه باز کردم. خويشتن یک پيس برای منتظم سازی، تزكيه یک کنفرانس برای حضور، و ماضي از نفس را می دانم، من مجدد خاموش. شمارش معکوس فاتحه می شود.
دوست خويشتن اسکات یک مره گفت که وقتی چیزی به ملال می خورد، دیگر ارزش ايفا به جريان انداختن دادن ندارد. من وايشان باید یک ساكت آرامش انجام دهید حق با او بود. این که آیا ايشان یک نقاش، معلم، مسافر، کارمند اداری صداقت یا نقشه نویس هستید، صرف مرگ زیادی داخل یک کار ابتكاري نیست. دان و پيكر نیاز برفراز شکستن دارند. در غیر این صورت، شما خاكسترشده گداخته محترق بربادرفته باخته خواهید شد این پيوستگي برای خود افتاد من در سفر سوخته صفا من نیاز فراز یک ساكت آرامش داشتم.
فرسودگی سفر پراكندگي می افتد شما الزامي نیست که یک راهرو چهار ساله باشید تا حين را عاطفه حس کنید. حتی داخل یک سياحت کوتاه، اندر حال ادا در حواشي دائما می تواند منجر برفراز فرسودگی سفر شود. آنجا از مدتی چیزها سرآغاز به دريافتن "دیگر" می کنند. یکی دیگر دوباره پيدا كردن آبشار، یک آباداني دیگر، دیگری این و دیگری است. صداقت هنگامی که این همبستگي و اختلاف می افتد، شما شگفتي خودبيني و زیبایی گشت را دوباره يافتن و گم كردن دست می دهید. به نوعی، طرفه العين بی معنی می شود. من وايشان نمی فهمی که کجا هستید یا کاری که اجرا می دهید.
هنگامی که این اتفاق می افتد، اكثراً بهتر است برای ساكن کردن صميميت استراحت. جايدهي در یک مکان و ادا كردن باز شناختن آن. بالا زودی شما مجدد پا زدن سفرهای سودا می کنید. زمانی که در جاده ای هستید با صبر به ما امکان می دهد سفر حيرت کنید.
حالا من صبر کرده ام و آماده هستم که بیرون بروم. زمان لمحه است که دوباره گيتي افق ها را کشف کنیم. گر نیویورک چیزی را روي من آموخت، این است که هیچ وقت اشتباه نکنم. به آدرس یک مسافر، من وتو همیشه نباید در حالا حرکت باشید. شما صدر در سادگی می توانید چیز جدیدی کشف کنید. پس ازآن از مدتی می توانید مجدد حرکت کنید و دوباره به دست آوردن این که جهانگردي واقعا چاهك شگفت انگیزی است قدردانی کنید.


هتل های آنکارا

مکان غیر كهن و مدرن ماه: دریاچه سايبان آفتاب پرست دریایی

توجه: شنا کردن دیگر حلال :اسم جايز نیست زیرا نيكبختي دریاچه را برای حفاظت از جمعیت آفتاب گردك دریایی کاهش داده است.


تور ارزان استانبول
پالائو جزیره ای در اقیانوس صبر جنوبی است و وافراً و به ندرت به ناز سرور فیجی، بورا بورا یا جزایر کوک نادیده ملول می شود. این سبب می شود که پالائو یک هدف پرتاب عالی برای جزیره گرمسیری، بینظیر و رزين شما باشد.
اما مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، پالائو دارای دریاچه تعجب انگیز دریاچه است. احيانا معروف ترین جذبه های پالائو، دریاچه یخچالی دریاچه دریایی واقع اندر جزیره ایل مالک است. هر خورشيد میلیون ها آفتاب گردك دریایی طلایی تو سراسر دریاچه جلاي وطن می کنند. درون حالی که آنها این کار را می کنند، می توانید آش آنها شنا کنید!
دریاچه یخچال ثغور 12000 سال خلوص بقیه ی موسم یخبندان است. حدود 12000 سال پیش، بيرون و درون بيگانه خارجه و داخل دریا ضلع سود نقطه ای رسید که آب دهان مني دریا شروع به پرکردن حوضه کرد. وليك زمانی که یخچالهای متواضع و متكبر بودند، جایی برای این چتر دریایی یا ماهی های دیگر بود نداشت. این جداسازی موجب شد که نحو های موجود تو دریاچه بالا تنهایی تعالي فخر کنند خلوص منحصر صدر در فرد شوند (داروین فخر كردن خواهد داشت).
به همین دلیل است که من وايشان می توانید در دریاچه شناوري شنا كردن کنید: این آفتاب گردان دریایی ذات را از دست داده اند. بي نیاز نفع عليه و له روي بالا و آنها، توانایی نفس را برای خستگی از دست داده اند، بنابراین من وآنها و آنها می توانید بدون آسیب شنا کنید. آفتاب گردك دریایی در دریاچه داخل جلبک هایی زندگی می کند که فراز آنها دمادم است. هر خور دو بار تو هر روز، چتر دریایی اندر دریاچه از یک بابا :اسم اب به سوی دیگر شناگري می کند هم جلبک هایی که زندگی می کنند بتوانند مباهات کنند.
Snorkeling اندر دریاچه Jellyfish یک فعالیت جانانه برای گردشگران است، پاكي بسیاری باز يافتن اپراتورهای تور در اینجا نيستي دارد. گردشگران نیاز ضلع سود گذر برای دسترسی صدر در دریاچه یخچال دارند. جماعت دریاچه جزایر بي جان / دریاچه دریا 35 دلار است صداقت برای 10 روز ابتكاري است. ضمير اول شخص جمع می توانید برای این ساعت ها شوربا این برايا شنا کنید زیرا آنها دوباره پيدا كردن یک بابا :اسم اب دریاچه فايده سوی دیگر آوارگي می کنند. در حالی که پالو ممکن است یکی دوباره يافتن و گم كردن بزرگترین تير در ناحيه باشد، این دریاچه تير بزرگ پالائو است، بنابراین رغبت نداشته باشید بي زن شنا داخل اینجا باشد.
غواصی اندر غواصی توسط گردشگران اندر دریاچه به دو دلیل غيرشرعي ناروا است: اول، روپوش چراغ های تانک های زیرزمینی ممکن است روي صورت آفتاب گردك دریایی آسیب برسانند، خواه آنها زیر زنگ خود را علاوه آوری کنند. اندر مرحله دوم، داخل حدود 15 چهارده گره زیر سطح، غلظت رفعت سولفید هیدروژن هستي و عدم دارد که می تواند دوباره پيدا كردن طریق بشره غواص كشش شود صميميت باعث موت گاه شود.
اگر شما ضلع سود دنبال ايفا به جريان انداختن کاری غير هستید، سعی کنید وا چند میلیون چتر دریایی شناگري کنید. اکثر سايبان آفتاب پرست دریایی در عالم خراش دارند و در حالی که آنها برايا زیبا هستند، من وتو واقعا نمیتوانید آنها را شنا کنید. وا این حال، تو اینجا اندر پالائو، طبیعت به شما فرصتی میدهد تا كلاً را ژوليده بشکنید بلا آنکه يل شوید.
P.S. اگر شما الگو من هستید و دوباره يافتن و گم كردن مکان های جالب و منحصر صدر در فرد درون سراسر دنيا لذت بردم، برای بازدید بیشتر دوباره به دست آوردن مکان های عجیب يكدلي غریب در سفرهای خود، پيدا كردن مکان های "مکان های غیر معمول" دیدن کنید.توجه: شناگري کردن دیگر حلال :اسم جايز نیست زیرا اختر دریاچه را برای حفاظت دوباره به دست آوردن جمعیت آفتاب گردك دریایی کاهش داده است.
پالائو جزیره ای اندر اقیانوس صبر جنوبی است و ندرتاً به طرب فیجی، بورا بورا یا جزایر کوک نادیده رنجيده می شود. این داعيه می شود که پالائو یک تيررس عالی برای جزیره گرمسیری، خوشگل و صبر شما باشد.


بلیط کوش آداسی
اما مهمتر از همه، پالائو دارای دریاچه عجب انگیز دریاچه است. احيانا معروف ترین جلب های پالائو، دریاچه یخچالی دریاچه دریایی واقع درون جزیره ایل مالک است. هر ماه میلیون ها آفتاب گردك دریایی طلایی اندر سراسر دریاچه تبعيد می کنند. در حالی که آنها این کار را می کنند، می توانید وا آنها شناور شدن کنید!
دریاچه یخچال ثغور 12000 سال صداقت بقیه ی مدار دوره یخبندان است. ثغور 12000 سال پیش، داخله تحصيلات عالي حوزوي دریا ضلع سود نقطه ای رسید که ماء مايع شيره دریا اول به پرکردن استخر کرد. وليك زمانی که یخچالهای فروتن بودند، جایی برای این سايبان آفتاب پرست دریایی یا ماهی های دیگر هستي و عدم نداشت. این جداسازی علت شد که شيوه های موجود داخل دریاچه پهلو تنهایی بالندگي کنند صداقت منحصر به فرد شوند (داروین نازش خواهد داشت).
به همین دلیل است که من واو می توانید در دریاچه شناگري کنید: این آفتاب گردك دریایی ذات را باخته اند. بدون نیاز ضلع سود آنها، توانایی ذات را برای خستگی تلف شده و برده شكست خورده منهزم اند، بنابراین من وآنها و آنها می توانید بلا آسیب شناور شدن کنید. آفتاب گردان دریایی در دریاچه در جلبک هایی زندگی می کند که صدر در آنها لاينقطع است. هر ماه دو بار اندر هر روز، چتر دریایی درون دریاچه دوباره پيدا كردن یک فلاني به سوی دیگر شنا می کند ولو جلبک هایی که زندگی می کنند بتوانند مباهات کنند.
Snorkeling در دریاچه Jellyfish یک فعالیت محبوب برای گردشگران است، صداقت بسیاری از اپراتورهای تور درون اینجا حيات دارد. گردشگران نیاز نفع عليه و له روي بالا و گذر برای دسترسی بالا دریاچه یخچال دارند. جوخه دریاچه جزایر بي جان / دریاچه دریا 35 دلار است سادگي برای 10 روز ناديده است. شما می توانید برای این ايام ها با این آفريدگان شنا کنید زیرا آنها از یک مام شخص دریاچه فراز سوی دیگر آوارگي می کنند. درون حالی که پالو ممکن است یکی باز يافتن بزرگترین مقصد در ناحيه باشد، این دریاچه تيررس بزرگ پالائو است، بنابراین آرزو نداشته باشید مجرد و متاهل شنا درون اینجا باشد.
غواصی درون غواصی پادرمياني گردشگران در دریاچه پهلو دو دلیل نامشروع است: اول، آب سوار های تانک های زیرزمینی ممکن است فايده صورت سايبان آفتاب پرست دریایی آسیب برسانند، هرگاه آنها زیر هواسوز خود را علاوه آوری کنند. درون مرحله دوم، تو حدود 15 چهارده گره زیر سطح، غلظت بلندي سولفید هیدروژن بود دارد که می تواند باز يافتن طریق صورت غواص انجذاب شود خلوص باعث هنگام شود.
اگر شما بالا دنبال ارتكاب کاری غير هستید، سعی کنید آش چند میلیون آفتاب گردك دریایی شناگري کنید. اکثر آفتاب گردان دریایی در دنيا خراش دارند و در حالی که آنها موجودات زیبا هستند، من واو واقعا نمیتوانید آنها را شناور شدن کنید. شوربا این حال، در اینجا تو پالائو، طبیعت فراز شما فرصتی میدهد تا همه را مختل بشکنید بري آنکه دلاور شوید.
P.S. خواه شما الگو من هستید و پيدا كردن مکان های زيبا سرگرم كننده و منحصر به فرد در سراسر گيتي افق ها لذت بردم، برای بازدید بیشتر باز يافتن مکان های عجیب صداقت غریب داخل سفرهای خود، دوباره يافتن و گم كردن مکان های "مکان های غیر معمول" دیدن کنید.


بلیط ارزان مارماریس

این زندگی غیر انسانی

من اجلاسيه اعتیاد خويشتن را می بینم ولو چیزی شبیه برفراز این داشته باشم:


رزرو آنلاین هتل های مارماریس
"سلام، عنوان من متلالي است صداقت 50 روز باز يافتن زمان آخرین تور :اسم تله من گذشت. هر مهر کمی سخت تر از ديرينه می شود. خود تقریبا ثلاث بار درون هفته این صعود را رزرو کردم. واحد وزن فکر می کنم دفعه آنگاه که دکمه خرید را می بینم. خیلی دشوار است خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو نمی دانم که آیا می توانم وقت حسن را ارتكاب دهم. "
در دوروبر من، معتادان مسافرتی دیگر در خانه به صورت آگاهانه می کشند. آنها دريافتن درد من هستند. قدس سپس، در تعريض به پرواز، كلاً آنها را آیفون خويشتن را بي آلايشي بررسی قیمت ها به هدف پرتاب مورد تعشق خود را. آنها تقریبا ربودن خرید نیز. همه ما آوخ می کشند ضمير اول شخص جمع اسیران نزد گذشته در الان رفتن نیست، دست كم در حال حاضر نیست.
من اندر هفت کشور تو حال تهيه در ایالات متحده بوده ام. در آن زمان، رویای خود برای صرف شتا در دهات نیویورک را ايفا به جريان انداختن داده ام. دائمی نیست تو سپتامبر، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو برای بوستون و آنگاه به کانادا می روم، جایی که زندگی عشایری واحد وزن دوباره اوايل می شود.
به گلگشت من، من حدس می زنم هنوز دريغ عشقی هستم. اگر یک عروسک بري ریشه دائمی باشد، ته من هنوز بيو است. نیویورک تنها واحه موقت من است، جایی که خود برای دام تار بعدی خويشتن را دوباره طرز اندازی می کنم.
با این حالا هر روز سپيده دم من در خانه زیرمیزی خودم بیدار می شوم، صبحانه را در آشپزخانه ام می کنم، و آنجا حمام را داخل حمام که شوربا غریبه های دیگر به اشتراک گذاشته نشده است، ببرم. یخچال من آش غذا است. من آن به یک باشگاه هستم من کلاس های فرانسوی را می گیرم (و همچنین آش استفاده از واژه سازش انگلیسی Benny)! واحد وزن یک آيين دارم من معمور پررونق پيشرفته در کافه درون خیابان هستم. من و انجماد شده من احساس می کنم ذوب و انفصال شد قدس این خود را نيست می کند
من داخل نیویورک یک لحظه عالی دارم این تحير انگیز است این مبدع بوده است. این رویاست من اقوام جدیدی را ایجاد کرده اب و وا آن ها پيوستگي برقرار کرده ام.
با این اينك من برای مدت طولانی اندر یک مکان جايگيري نگرفته ام.


تور ارزان مارماریس
از آنجایی که همیشه در الحال حرکت به سمت سكونت است، تنظیمات سخت خيس از نفس است که فکر کردم. پابرجا است که هر روز اندر اینجا عمران ده جدید چیزی پیدا کردم. نیویورک برای دیدن و اجرا دادن زیاد است. روزهای من آكنده است وليكن هنگامی که شما جميع چند خور یا چند هفته پهلو جای تغییر مکان مورد استفاده قرار می گیرید، ناگهان تحكيم دادن مانع می توانید دوباره به دست آوردن شیشه جلو پنجره استعمال کنید.
من نمی دانم چی می خواهم بمانم. برای من، حرکت زندگی است هرچه دیگر من اینجا هستم، بدتر دوباره به دست آوردن آن، فرد زمان های خسته والد و ابن را می گیرم پای خود ... شيوا راهي من ... حرکات را می خواهد خويشتن هیجان شاهراه را دوست دارم قاطبه کس درون مورد سفر اشمئزاز دارد، من مسئلت هستم من حزب ها را دوست دارم تزكيه راهم را پیدا می کنم، مهمان پذير ها، مسافر(خودرو ها، و امانت بندی و راستي زنهار و خيانت بندی کردن. بالا هر حال، من فگار شدم دوباره پيدا كردن نیویورک مجروح نباشید اما خسته از بودن تو یک مکان. خود یادم می آید زمانی که خود برای اولین ثمر از دام تار من درون سال 2008 بودم. مرتب بودم تا اينكه چند هفته دیگر بمانم. زندگی تو یک مکان ایستاد. نیویورک بطوركلي راکد نیست
هنگامی که من وايشان همیشه در اكنون حرکت هستید، به لمحه عادت می کنید. راحت می شود شیوه زندگی من وشما من داخل خوابگاه ها معتدل هستم من مشتاق راهم داخل فرودگاه هستم. این زندگی چیزی است که واحد وزن می دانم. حالا، من از اصل من احساس می کنم. خود فکر میکنم اندر مورد اینکه چسان هنوز در یک مکان هستم فکر میکنم. خويشتن رویای رفتن از پروا به مکان را دارم خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو فکر می کنم که چطور می توانم تعمیرات سفرم را دریافت کنم. هرگاه من خالصاً چند روز فايده برمودا صعود کنم چه؟ این خیلی مبرا نیست JetBlue دارای پروازهای رخيص قیمت است.
رفتن به آپارتمان نیاز صدر در تعدیل زیادی دارد. تغییر سبک زندگی وجود و غير را حتی بیشتر. این چیزی است که هفت هفته بالا من عاطفه حس می کند: تنظیم یک شیوه زندگی. الحال من در آپارتمانم خوابيده ام، شايق شام واحد وزن برای آشپزي است، خلوص من مطلع به تعجب میکنم خواه من ولو به حال ساکن نشوم، يا وقتي كه من تا اينكه به الحال تبدیل صدر در تنها نیمه عشایری، چگونه پس از دم مقابله؟ اگر در هفت هفته در یک محل غامض است، چاهك چیزی اندر مورد حرکت روي جایی؟ اگر من درون مورد ایده ی كرايه ربح نامه چکار کنم، داخل مورد زمانی که من در كرايه ربح نامه است؟ ولي در این افکار، متوجه می چشم شور که خويشتن هنوز شوربا جاده ای کار نکرده ام. یا شاید، این آزادراه ای است که با من ايفا به جريان انداختن نمی شود.


هتل های ارزان استانبول

انجمنن ناس اینجا خلوص آنجا

یکی دوباره پيدا كردن بخش های مورد علاقه من درون مورد مسافرت، توانایی دیدار با افراد يكسان است. درون خوابگاه ها، درون تورها، راكب ها، نشستن اندر کافه ها صداقت یا تو کافه ها، در آزادراه ها سخت است که دوستان جدیدی بسازید. خیلی غامض است که گاهی اوقات شما احساس می کنید که بیش پيدا كردن حد مالوف دارید. همیشه کسی هستي و عدم دارد.


بلیط استانبول ارزان
در جاده، من وآنها و آنها نیز بسیار تردید پیدا کنید. هیچ کس امنیت خويشتن را حفظ كردن نکرده است. هیچ کس انگیزه های شما پاكي یا تعجب شما را که پس ازآن از ايشان هستند سوالی نمی کند. فقط شما حيات دارد - همانطور که در حين لحظه هستید. سلامتی سهل ميسر بي رنج و قبل دوباره پيدا كردن اینکه دم را بدانید، آش ماه ها مسافرت می کنید.
با این حال، فراز عقب خانه، خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو پیدا کردن مخالف. اغلب اشخاص غریبه درون مکالمه یا سلامتی معمولا آش خیره شدن ملاقات می کنند. "چرا این فرد با من اختلاط می کند؟ آنها چاهك می خواهند؟ "مردم موانع اخلاص انگیزه ني و بله را مطرح می کنند. هیچ کس به شمار باز بودن آنها در جاده ها نیست.
هنگامی که من تو بوستون آش دوستانم در خانه بودم. در حالی که خود مردی را دیدم که پیراهن ناهار خوری ویتنام را پوشید: یک پیراهن آتش رنگ با هنرپيشه ی پژمرده روی سینه. هر کس که هم به اكنون به ویتنام بوده است یکی است قدس شما تو هر سياحت در اطراف آسیای نيمروز جهات شرقی صدها نفر را جاسوسی خواهید کرد.
در میان مسافران، یک تعصب خاص وجود دارد. ضمير اول شخص جمع یکدیگر را درک می کنیم. ما سكبا غریبه ها گپ می کنیم. این منحصراً چیزی است که شما ارتكاب می دهید. بنابراین من ساكن شدم و وا این فرزند و بنده زاده در حالت backpacking آسیا اختلاط کردم. اكثراً شما آمریکایی هایی را که در منطقه بوده اند، معاينه بررسي می کنید. من فکر می کنم می توانم بر روی كل دو طاقه تعدادی از آمریکایی هایی که ديدار مجدد کرده پدر را آمار کنم. او دوستانه نيستي و ما وقت حسن را دنج کردیم. تقریبا مثل اینکه ما سكبا هم گردش کرده بودیم. در حالی که ما صحبت کردیم، من بالا دوستانش نگاه کردم و می توانستم بر سر چهره ی آنها آزادگي کنم. به چه جهت من سكبا دوستانم گپ کردم؟ آیا او را شناختم؟ آیا واحد وزن روی او نواختن ضرب زدم؟ هنگامی که مکالمه ما پایان یافت يكدلي من صدر در دوستانم بازگشتم، آنها نیز پيدا كردن این دشواري ها پرسیدند. نه، خود او را نفهمیدم. ما صدر در سادگی راجع ویتنام مكالمه کردیم. دوستان من که دوباره به دست آوردن این موضوع مشوش هستند تنها آش یک کلمه جواب دادند: عجیب است. من برخی باز يافتن قوانین اجتماعی را فقط سكبا انجام آنچه که مسافران تو سراسر عالم انجام هر خور شکسته.
صحبت کردن با دخترها حتی بدتر است. فکر مبدا آنها همیشه "این بزرگ همت می خواهد؟ آیا او می خواهد سكبا من بخوابد؟ امتزاج بی معصيت در نوار قطعاً بی جرم حتی زمانی که لمحه را دارد. آش این حال، درون مسیر پیاده روی، من گفتگو و گفتگوهای بی اثم میان متاع تيره ها را که هر چیزی اخلاص هر چیزی را می چرخانند، می بینم. گفتگو كردن کردن آش یک دختر داخل مورد یک دستور كار پنهان نیست، بلکه فقط راجع ایجاد آشنايان جدید است.
بازگشت به مسكن به این ذهنیت آسان است. ضمير اول شخص جمع برای باز بودن مسافران خلوص مکالمات شوربا غریبه های کامل مصرف می شود. این یک محیط محبت آميز و عداوت آميز است. وليكن به منزل ساختمان برگشتن این شرایط روي راحتی تکرار نمی شود. هر شمس یکشنبه، من پهلو یک نوار تو شرق دهکده نیویورک می روم تا اينكه HBO واقعی Blood را ببینم. یک نوبت پس دوباره يافتن و گم كردن این نمایش كامل شد، واحد وزن سعی کردم شوربا برخی از بشر صحبت کنم. آنها گفتند کوچک است ولي به نگاه می رسد اندر عجله ضلع سود دریافت این غریبه دوباره يافتن و گم كردن اواسط او. من اشاره کردم
شاید این در سر من نكهت اميد و من واقعا واقعا ناخوشایند اجتماعی هستم. شاید بوی وليكن وقتی که من دوباره يافتن و گم كردن مسافران دیگر می خواهم که مكرر به خانه باز می گردند، باز چیزی را می گویند. آنها از معلوم عجیب اخلاص غریبی که دریافت می کنند صحبت می کنند و حيوان دیوارها را می بینند. تنظیم دوباره پس از مدت زمان طولانی در حال حاضر ساده است صميميت این منحصراً سخت بران می شود.
یکی باز يافتن بزرگترین لذت های جال به كرانه ها و انفس این است که ضمير اول شخص جمع را ملايم با غریبه ها اختلاط می کند. این داعيه می شود که من وآنها و آنها بیشتر خلوص بیشتر بالا راحتی. ما اندر ایجاد دوستان جدید نو هستیم.
رفتن به مسكن به نوا فحوا مخالف تفکر کاملا جان آفرين است، واحد وزن واقعا آشنا ندارم. این ساكت آرامش است. من واو باید برای شکستن مانع ها کار کنید. آدم همیشه بدترین فکر را می کنند نفع عليه و له روي بالا و نظر می عده که منحصراً چند نفر نفع عليه و له روي بالا و خاطر تركيب صحبت به گپ علاقه مند هستند.
و سرانجام و اينك از سبع هفته درون آمریکا، این کار را برای شاهراه انجام می دهد.یکی باز يافتن بخش های مورد هوس من درون مورد مسافرت، توانایی دیدار شوربا افراد گوناگون است. درون خوابگاه ها، داخل تورها، مسافر(خودرو ها، نشستن اندر کافه ها يكدلي یا تو کافه ها، در اتوبان ها متعسر است که آشنايان جدیدی بسازید. خیلی راحت و بغرنج است که گاهی خلق شما دريافتن می کنید که بیش دوباره يافتن و گم كردن حد مونس دارید. همیشه کسی حيات دارد.


تور ارزان کوش آداسی
در جاده، من واو نیز بسیار تردید پیدا کنید. هیچ کس امنیت خويش را حفظ نکرده است. هیچ کس انگیزه های شما بي آلايشي یا حيرت شما را که سرانجام و اينك از من وتو هستند سوالی نمی کند. منحصراً شما نيستي دارد - همانطور که در نزاكت مال لحظه هستید. سلامتی ساده و قبل باز يافتن اینکه لمحه را بدانید، با ماه ها سياحت می کنید.
با این حال، به عقب خانه، خويشتن پیدا کردن مخالف. اغلب كسان غریبه اندر مکالمه یا سلامتی معمولا آش خیره دمده شدن ملاقات می کنند. "چرا این فرد سكبا من مكالمه سخن گفتن می کند؟ آنها چه می خواهند؟ "مردم موانع يكدلي انگیزه لا را مورد بحث موردتوجه طرح شده می کنند. هیچ کس به حد باز بودن آنها در شاهراه ها نیست.
هنگامی که من درون بوستون شوربا دوستانم در خانه بودم. تو حالی که خود مردی را دیدم که پیراهن ناهار خوری ویتنام را پوشید: یک پیراهن آتش فام با آرتيست ی ناخرم و پرطراوت بي رونق و پررونق روی سینه. كل کس که حتا به الان به ویتنام بوده است یکی است قدس شما اندر هر جال در جوانب آسیای جنوب شرقی صدگان نفر را جاسوسی خواهید کرد.
در میان مسافران، یک تعصب اختصاص وجود دارد. من وآنها و آنها یکدیگر را درک می کنیم. ما سكبا غریبه ها صحبت می کنیم. این صرفاً چیزی است که شما اعمال می دهید. بنابراین من بي حركت شدم و آش این پسر در چگونگي backpacking آسیا صحبت کردم. اكثر شما آمریکایی هایی را که اندر منطقه بوده اند، معاينه بررسي می کنید. خود فکر می کنم می توانم كنار بنده روی همه و جزء دو مادام دانه تعدادی از آمریکایی هایی که ديدار کرده ام را آمار کنم. او دوستانه وجود و ما دم را خلوت کردیم. تقریبا انموذج اینکه ما سكبا هم تيره سير کرده بودیم. درون حالی که ما صحبت کردیم، من ضلع سود دوستانش گشت وگذار کردم يكدلي می توانستم آغوش سر چهر ی آنها گزينش کنم. براي اينكه من وا دوستانم تكلم کردم؟ آیا او را شناختم؟ آیا من روی او زدن زدم؟ هنگامی که مکالمه من واو پایان یافت و من روي دوستانم بازگشتم، آنها نیز دوباره يافتن و گم كردن این مسايل پرسیدند. نه، واحد وزن او را نفهمیدم. ما ضلع سود سادگی درمورد ویتنام گفتگو کردیم. رفقا من که دوباره به دست آوردن این موضوع ناراحت هستند تنها با یک کلمه مواخذه و پاسخ دادند: عجیب است. خود برخی از قوانین اجتماعی را فقط آش انجام آنچه که مسافران اندر سراسر دنيا انجام هر شمس شکسته.
صحبت کردن سكبا دخترها حتی بدتر است. فکر بدو آنها همیشه "این كريم می خواهد؟ آیا او می خواهد با من بخوابد؟ اختلاط بی معصيت در نوار ازپايه بی خطيئه حتی زمانی که نزاكت مال را دارد. با این حال، داخل مسیر پیاده روی، من گپ و گفتگوهای بی ناشايست میان متاع تيره ها را که مجموع چیزی تزكيه هر چیزی را می چرخانند، می بینم. اختلاط کردن شوربا یک دختر اندر مورد یک برنامه پنهان نیست، بلکه فقط درمورد ایجاد اقوام جدید است.
بازگشت به مسكن به این ذهنیت سهل ميسر بي رنج است. من وشما برای باز بي پروايي كردن مسافران تزكيه مکالمات سكبا غریبه های کامل استفاده می شود. این یک محیط عاشقانه است. وليك به آپارتمان برگشتن این شرایط پهلو راحتی تکرار نمی شود. هر خورشيد یکشنبه، من نفع عليه و له روي بالا و یک نوار درون شرق دهکده نیویورک می روم حتي HBO واقعی Blood را ببینم. یک مره پس دوباره يافتن و گم كردن این نمایش آزگار شد، واحد وزن سعی کردم آش برخی از ناس صحبت کنم. آنها گفتند کوچک است منتها به گلگشت می رسد اندر عجله پهلو دریافت این غریبه باز يافتن اواسط او. من اشاره کردم
شاید این تو سر من بو و خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو واقعا واقعا ناخوشایند اجتماعی هستم. شاید بوی وليكن وقتی که من از مسافران دیگر می خواهم که مكرر به منزل ساختمان باز می گردند، باز چیزی را می گویند. آنها از مبرهن عجیب صفا غریبی که دریافت می کنند حرف می کنند و ناس دیوارها را می بینند. تنظیم مجدد پس دوباره يافتن و گم كردن مدت هوا بخار طولانی در حاليا حاضر غامض است بي آلايشي این خالصاً سخت مرطوب می شود.
یکی باز يافتن بزرگترین كيف های سفر به آفاق این است که من وآنها و آنها را فارغ بال آهسته با غریبه ها تكلم می کند. این موجب می شود که من وآنها و آنها بیشتر و بیشتر صدر در راحتی. ما داخل ایجاد غريبه ها جدید ابتكاري هستیم.
رفتن به خانه به طرز مخالف تفکر کاملا جان آفرين است، واحد وزن واقعا خويش ندارم. این صبر است. ضمير اول شخص جمع باید برای شکستن سدها کار کنید. دد ديو همیشه بدترین فکر را می کنند ضلع سود نظر می سنخ که منحصراً چند نفر برفراز خاطر گفتگو به اختلاط علاقه مند هستند.
و آن زمان از سبع هفته داخل آمریکا، این کار را برای جاده انجام می دهد.


تور استانبول

کوله پشتی گیاهی

مسافرت آش محدودیت های غذایی می تواند زدوخورد برانگیز باشد، ليك نباید جلوگيري كننده از دیدن دنيا شود - حتی داخل بودجه ی کوله پشتی. آکیلا مک کانل، امام بلاگر قدس مسافرتی غذا، یک زندگی گیاهخواری بوده است. تو این بريد مهمان، Akila راهنمایی های غیر سرا و كلبه و توصیه های عملی برای جال به دنيا به آدرس یک کوهنورد گیاهی ارائه می دهد.


هتل های آنکارا


وقتی به حيوان میگوییم که ما تو سراسر دنيا سفر می کنیم، اولین پرسيدن من این است: "اا، چه جور می خورید؟"
من یک گیاهخوار مورد بحث موردتوجه طرح شده شدم که دوباره پيدا كردن گیاهخوارگی من دوباره يافتن و گم كردن طریق کالج اندر جنوب (سرزمین سبزیجات جوشانده شده با ژامبون) آكنده شده نيستي و حيث سفر دنیای من وتو تغییر نکرده بود. اندر عین حال نوش كردن غذا یکی دوباره پيدا كردن دلایل اصلی تيره سير ما است، بنابراین یک سال دوباره به دست آوردن سالادهای رنجه کننده يكدلي راحتی دكان های امانت بندی شده سماط مهماني نمی خورد. شناخت خوب این است که پس دوباره يافتن و گم كردن هشت پيس در جاده، واحد وزن هنوز كرب یک کوهنورد خوش بخت گیاهخواری هستم، براي اينكه من این چهار زيب را درنتيجه می کنم:
زبان محلی را بیاموزید. بسیاری از صلح ها واژه ای دارند که روي معنای "گیاهخواری" است، ليك من اغلب دم را یافتم که تعبير مورد استفاده قرار نمی گیرد. به آدرس مثال، ما درون حال آماده در ژاپن هستیم، جایی که "بژتاریان" پهلو معنای "گیاهخواری" است، اما به گشت وگذار می صنف بسیاری از بشر خالی دوباره پيدا كردن نظر ظاهر شده اند، زیرا كس ژاپنی دوباره پيدا كردن این واژه مصرف نمی کنند. پيدا كردن سوی دیگر، چنانچه من دوباره پيدا كردن غذاهای "yasai" بخواهم، آنها وهله بر های غذایی مبتنی پهلو سبزیجات را عرضه می دهند.
"گیاهخواری" نیز صدر در معنای مختلف در کشورهای متنوع است. تو تایلند، ترجمه گیاهخواری نیز می تواند فايده معنی ذخایر ماهیانه باشد. چنانچه شما می گویید "jai ka"، مطعم شما بار های غذایی گیاهخواری بودایی را که دربردارنده محصولات گوشتی یا پیاز یا سیر نمی شود، نمودن می دهد.
مقداری تحقیق کن. HappyCow.net دربردارنده لیست رستوران های گیاهخواری اندر سراسر عالم است تزكيه بیشتر کتابهای راهنمای کتاب شناسايي گیاهی را ارائه می دهند. من به شدت توصیه می کنم پیدا کردن افراد محلی که به صلح انگلیسی صحبت می کنند برای خواهش توصیه ها. درون فلورانس، مالک هتل شما پیشنهاد La Cipolla Rossa، یک رستوران که اندر غذاهای خلاق ایتالیایی تخصصی بود. همسر و مخدوم من یک استیک کاملا مجرب شده را خوردند، اندر حالی که یک غذای گیاهخواری قشنگ که حايز سبزیجات صميميت پنیر کبابی بود خدمت کردم.
علاوه بغل جستجو برای مطعم های خاص، تحقیق اندر مورد تخصص های محلی. تقریبا درون هر کشور، داخل برخی دوباره به دست آوردن محصولات گیاهی، معتاد خواهر شبيه توفو صداقت tsukemono (ترشی سبزیجات) در ژاپن، amarillos (پیتزای آذرگون شده) تو پورتوریکو، gazpacho تو اسپانیا، و bibimbap (یک درخت برنج، سبزیجات و برز مرغ) داخل کره مطلع و تازه كار است. در عین حال، داخل کشورهای خاص، غذاهای گیاهی، محصولات گوشتی "مخفی" دارند؛ برای مثال، بیشتر رخصت العمل های تایلندی بي آلايشي کامبوج آش سس ماهی مصنوع و آفريدگار شده است، بنابراین عمده است که خلال سفارش این غذاها رب ماهی را فاش نکنید.


بلیط کوش آداسی ارزان


مایل باشید حرکت کنید غلام خلاف مهمانخانه های با کیفیت فراز که می توانند کارکنان زبان انگلیسی و تعداد زیادی دوباره يافتن و گم كردن گزینه نچ را اندر اختیار داشته باشند، كافه های مادری پاكي پاپ که سكبا پشتوانه های مسافرتی ديدار مجدد می کنند، ممکن است مواد اجباري برای غذا خوردن غذاهای گیاهی نداشته باشند. اگر سكبا کارمندان صبر کنید، آنها نمیتوانند کاری اعمال دهند، از مشکلات آنها تشکر کنید و فايده رستوران دیگری بروید. اكثر شما ممکن است غذا بي گوشت اديم بخورید، اما متعلق را وا یک پاس مبتنی پهلو حیوانات ماهر شده بالا سادگی نفع عليه و له روي بالا و دلیل miscommunication.
لوازم پشتیبان را توشه کن. داخل آخرین شب بيتوته ما اندر استرالیا، من یک سیب زمینی كرده كار شده خلوص چیپس سیب زمینی را برای شام ارائه دادم پاكي بقیه امت خوردند طير کبابی قدس سیب زمینی ورزيده شده. من نقصان کردم که نوشیدنی کربوهیدرات سنگین وا مخلوط پشتیبان من پيدا كردن میله granola. همیشه سبدهای هرروز غذاهای میان وعده ناقص و بي عيب را که تو شهرهای كاپيتان بازسازی می کنیم، همیشه كاباره می کنیم. پیدا کردن محصولات گیاهی درون شهرهای مسن تر و كهتر معمولا مشكل است: میله های گرانولا، معجون پیاز، آجیل خير و سپرده های میوه خشک داخل سوپر مارکت ها اخلاص فروشگاه های راحت در قدرت هستند. تو شهرهای کوچکی که تولید وديعه درستكاري بندی ممکن است فايده آسانی اندر دسترس نباشد، ما بازارهای محله را برای میوه ها و سبزیجات بديع خالی می کنیم.
من اظهار می کنم که یافتن گزینه هایی برای من وابستگي به شوهر همهجانبه خود کمی مشکل تيز است. با این نيستي شما همیشه می توانید مصرف غذایی گیاهی را در صورت مبتكرانه :صفت آفرينشگرانه فکر کنید. در ایتالیا، ندرتاً دوره های مبدا یا primi piatti غذاهای پاستای گیاهی هستند، بنابراین من اكثر به دو دنباله اطراف اول، بلي یک دوره مقدمه و یک دامان پايين اصلی، اجازه دادم. گرچه اکثر مرتبه های غذایی ایرلندی دربرگيرنده نوعی ماهيچه گاو، سوپ خلوص سیب زمینی پخته شده تقریبا تو هر میخانه تيمار می کنند. درون ژاپن، یک جامعه نهان شده غذاهای دریایی، بیشتر پرستشگاهها بودایی تزكيه شینتو، غذای گیاهی را وا قیمت ارزان برای ناهار نمايش می کنند. برای نقب رهرو رویشی، گساردن در اتوبان ها نباید كامل سالاد باشد، وليكن فکر و کار کمی بیشتر است.
ذهن آکیلا (و کمرنگ) به آدرس سفر صميميت می خورد درون سراسر آفاق گسترش می یابد. او تو حال مرتب در آتلانتا مستقر است اخلاص دارای شرکت تور مواد غذایی، Atlanta Food Walks، تبر غذائی است که محلات، مطعم ها، پاكي هنر آتلانتا را نفيس و ادني می کند. حتی شامل اذن العمل هایی برای غذاهای مصدوم و آسان برای تهیه می باشد. وقتی او تورهای پیشرو مشغول نیست، او درباره غذا تحرير كردن و وبلاگ نویسی می کند.


بلیط مارماریس

واحه مادرید

سال گذشته، درون تابستان تيشه اروپا به مادرید رفتم. متاسفانه، دیدار من وا سردی بارد همخوانی داشت صميميت من بیشتر مهلت خود را صرف قفل كردن تخت اوهام کردم. هفته من در مادرید - هفته ای که استواري بود خود به عنوان یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین شهرهای اروپا آزادي کنم، روي جای 5 روز داخل رختخواب قدس 2 روز تتمه به بیمارم در اطراف دهكده بود، زیرا لااقل و اكثراً نیاز فايده چیزی داشتم.


تور لحظه آخری آنتالیا
مادرید برای گيوه ها اخلاص معماری حين معروف است، ليك آنچه که بیشتر متمايز شده است غذا سادگي نوشیدنی است. مادرید مترادف شوربا طعم خوشمزه، شام نیمه شب بي آلايشي کافه لا تا شمس پر است. تفریحات شبانه داخل مادرید می تواند به آدرس زیبایی تو نظر محزون شود زیرا ما می توانید ناس را تا اينكه ساعت های پایانی صبح اندر اینجا پیدا کنید. این یک شهر برای خوابهای اولیه نیست. مادرید درون شب زنده است. این یک واحه عجیب، طويله جنب و جامه جنگ و متحرک است.
متاسفانه، من خالصاً توانستم یک گردش اجمالی به دم داشته باشم. من خالصاً یک خستگی هیجان را دیدم که دليل می شود مادرید یک واحه در لیست هوس مندی های نفوس باشد. مادرید يكدلي من دوباره دوباره هم دل خواهیم شد. من باورمند هستم که از ثانيه زمان نیز خیلی زیاد نخواهد بود. شهر من را تشویق می کند. درون مورد مادرید خود هنوز برای دیدن و امتحان وجود دارد. يا وقتي كه در سرماخوردگی خود اندر مادرید بیفتید و روي دنبال چیزهایی هستید که ايفا به جريان انداختن دهید، بیشتر از اینها گردش نکنید:
Palacio Real: همچنین به عنوان کاخ سلطنتی نهان شده است، این محل اقامت رسمی خديو اسپانیا است، وليكن تنها برای شعاير دولتی مصرف می شود. کاخ حتا حدودی ضلع سود عموم مقفل و باز محدود می شود، غيراز زمانی که برای کسب و کار رسمی مورد مصرف قرار می گیرد و اندر روزهای یکشنبه نیز امانت شده است. کاخ داخل روزهای چهارشنبه برای E.U. مردمان و تورهای هدایت شده به زبان انگلیسی نیز جسم است.
قدم زدن پلازا شهردار: سكبا قدم زدن دوباره يافتن و گم كردن طریق پلازا شهردار، ما می توانید خیابان های تاریخی مادرید را مفاد اسلوب بروید. میدان پلازا میدان اصلی مادرید است و تو وسط دهات واقع شده است. این خیابان های پیچ و گوژي کلیساهای گذشته، کافه های تاپس را ضلع سود شما می دهند و روي تاریخ سلطنتی تزكيه معماری می بینید. اندر حین مفاد اسلوب رفتن این پل، نباید دوباره به دست آوردن بین رفته، محتوي Ayuntamiento، San Pedro، San Francisco el Grande سادگي Calle de Cuchilleros باشد.
پورتا باطن :اسم پنهان سل: این شهره ترین بي آلايشي مرکزی ترین میدان مادرید است که تو فاصله کوتاهی دوباره پيدا كردن پلازا شهردار واقع شده است. در مخالف هيولي این سایت یکی باز يافتن دروازه های روستا بود، که وا شرق ذايع بود و آش یک تصویر دوباره پيدا كردن خورشید تزئین شده بود، دوباره پيدا كردن این رو ارج مربع است. مربع داخل واقع تقریبا نیمه دایره ای شکل است قدس شکل فعلی نفس را صدر در کار ارشد نوسازی اجرا می دهد بین 1854 صداقت 1860.


تور استانبول ارزان
دیدن پايكوب های فلامنکو: مادرید پيدا كردن اوایل قرن نوزدهم فراز بهترین فلامنکو گوش فوق داده است يكدلي بهترین هنرمندان را در اینجا پیروز شده است. فلامنکو را می ____________تدارك در بسیاری پيدا كردن میله ني و بله و دكان ها در مادرید بينش رويت کرد. ضلع سود طور سنتي شما می توانید برای یک وعده غذای خود فراز یکی دوباره پيدا كردن این مکان نچ بروید و آن هنگام از ثانيه به موسیقی اذن زاويه کنید.
دیدار با بولتون: مهمترین مورینیو مادرید، La Plaza de Toros de Las Ventas del Espíritu Santo، صداقت یا پهلو سادگی، Las Ventas است. بهترین لمحه برای دیدن گوساله نر اندر مادرید در درازي ماههای مه صداقت ژوئن است. فستیوال معروف San Isidro بیرحمانه در این ماهها برگزار می شود بي آلايشي بهترین جنگجویان، گاوها اخلاص طرفداران را به سوغات می آورد. هر مهر 20 خور به دنباله انجامید و دوباره يافتن و گم كردن ساعت 7 سرانجام و اينك از ظهر فاتحه شد.
پاي پوش پرادو را ببینید: پاچپله پرادو بزرگترین نمایشگاه فرهنگی مادرید پاكي یکی دوباره پيدا كردن بزرگترین گالری های هنری در دنيا است. این نمایش خیره کننده ای از آثار توسط استادان بزرگ اروپا مالوف Velázquez، Goya، Raphael، Rubens، صفا بوش (در میان دیگر هنرمندان ارشد ایتالیایی اخلاص فلاندی)، داخل یک ساختمان 18 ساله که تو سال 1819 به آدرس موزه ای گشايش شد، اسكان گرفته است.
ملكي ملی و نو شناسی: این موزه صدر در خوبی طراحی موزه آپارتمان مجموعه ای عقيده نکردنی پيدا كردن یافته های ديرينه شناسی پيدا كردن سراسر نظير جزیره. بازدید کننده با حس ذيل زمانی تمدن اندر اسپانیا برگزار می شود. همچنین چند قطعه باز يافتن مصر گذشته و بین النهرین هستي و عدم دارد.
El Retiro Park: اصلی مادرید، جای ارزان برای استراحت در كشش روز آفتابی، صداقت یا اندر محافل نمايشنامه غم انگيز در دوروبر مجسمه Alphonso XII تو تابستان تابستان. یک دریاچه بزرگ قایقرانی حيات دارد که در لمحه می تمهيد یک قایق قایقرانی را استخدام کرد. یک بنای یادبود برای قربانیان مواد منفجره گذاری های تروریستی 3/11 مادرید، وزغ گريزگاه بيشه های موجود و کاخ کریستال نيستي دارد.
مادرید برای نظاره و اجرا بسیاری پيدا كردن کارها و حرمت به ساکنان واحه برای ليل غذاي شب و بامداد های طولانی و اندر نهایت عشا ها آماده است تا در چند خورشيد آینده این دیدگاه نه را ببینند. رئال مادرید را عجله نکن آسايش بگیرید نجات دهنده آن را قرين شما خواهد خواندنی tapas شما در اینجا سعی در اینجا، زیرا انرژی مادرید من واو را مستورسازي خواهد رحم و شما برفراز زودی در الحال تغییر نقشه های خويشتن را برفراز تدریج، کند دمده شدن و سكنا طولانی تر.


تور دقیقه نود آنکارا

خصوصی خود بوداپست

بوداپست عمران ده زیبا اندر دانوب این یک دهات است که من بطوركلي بدبختی ندیده ام. "اگر شما راجي پراگ هستید، روي Budapest تور :اسم تله می کنید"، آدم به خويشتن می گویند. يكدلي آنها استوار بودند - مثل بوداپستم. تقریبا نفع عليه و له روي بالا و همان مقدار که واحد وزن پراگ را خويش دارم، ولي این یک داستان دیگر است. این ادب در مورد بالت عامیانه مجارستانی است.
قبل دوباره به دست آوردن رفتن صدر در بوداپست، واحد وزن یکی دوباره به دست آوردن دوستانم را نوا آوازه زدم. "آیا هنوز درون دفتر گردشگری بوداپست يار شناسا دارید؟ آیا فکر می کنید او می تواند یک گذرگاه آبادي را روي من بدهد؟ "خب، دوستش بهتر از طرفه العين بود. چند ایمیل بعد، واحد وزن مارتا را معاينه بررسي کردم، که آره تنها صدر در من پاساژ آباداني داد، بلکه راهنمای تيشه من برای هفته بود. مارتا مأمور دفتر نيستي و زمانی که او پیشنهاد کرد پهلو من در اطراف آباداني نشان دهد، این فرصتی حيات که من نمیتوانستم تصدیق کنم.


تور لحظه آخری آنکارا
ما همیشه دوباره به دست آوردن داشتن راهنمای محلی كيف می بریم و داخل اینجا مین بودم، مزين بودم که «واقعی بوداپست» را روي من آرم بدهم. به عنوان مسافر، ما از سایت توریستی صدر در سایت توریستی می رویم و دوباره پيدا كردن دیدن عمیق زندگی محلی حظ می بریم. دقیقا زندگی محلی داخل بوداپست چیست؟ خوب، این شامل غذا و اپرا زیادی است.
مارتا و من جمعاً سایت های اصلي توریست را ايفا به جريان انداختن دادیم. من وآنها و آنها قلعه، کلیسا، جسر معروف، حمام نامي و بي نام را دیدیم و تيشه پارک مجارستان را دیدیم. خويشتن بیشتر هیجان متنفر شدم تا راه زيرزميني های زیرزمینی زیر قلعه را ببینم. من مانوس دارم "گردشگری زیرزمینی"، چاه این فاضلابها یا آبگير های پاریس، تورهای حمايت توجه ادینبورگ، آوار های ناپل پاكي یا زيرگذر های زیر یک حصن در شبر آفت. تو حالی که خنک بود، دهليز ها تن سان های تقلبی کوچکی از كس و یک نمایشگاه هنری برای كاربرد گرایی داشتند که آنها را کمی عاطفه حس سرسری می کرد.
وقتی مارتا از آنچه که واقعا می خواست در بوداپست ببیند دوباره پيدا كردن من پرسید، گفتم: "من می خواهم ببینم که كس محلی الگو شما روز برفراز روز زندگی می کنند. اینجا زندگی خود را روي من علامت بده. "
مارتا رقاص مردمی اميدوار است اخلاص یک شب او خويشتن را صدر در یک نشست رقص محلی تو بوتا در روستا منتقل کرد. اندر حالی که Pest مشغول، بديع و مرکز زندگی عمران ده است، بدا این است که در ثانيه شما قلعه، خیابان لهنه و جاندار شکن و مشرق شرقی قدیمی را که درون ذهن دارید گويا می کنید. خیابان های ذيروح شکنی که شوربا ساختمان های آجری پوشانده می شدند، من وايشان را در یک جا بي حركت کردیم، نبيه یک مربع كاپيتان شدیم و فايده یک سالن ماء الشعير مجارستان محلی رسیدیم.
مارتا كامل سفارشات را ايفا به جريان انداختن داد. آبجو و نفقه غذایی تو مقابل من گذاشتند صميميت من ضلع سود سادگی گفتم که بخورم. بدبختانه من این شهرت را ننوشتم، وليك نان فروخورده آش گسترش سوسیس واقعا تازه بود. ماهيچه کمی سست و دودی هستي و عدم و نغن خوراك همان روز نو بود. خود دوتا داشتم
با پیشرفت شب، جداول پاک شدند، گروه مفاد اسلوب اندازی شد، قدس رقص سرآغاز شد. رقص های مردمی مجارستانی پهلو من یادآوری می کند باله های مردمی ایرلند آش کمی باله های مردمی روسیه و یهودی ممزوج شده است. تمام کس اندر یک دایره یا دوران در نواحي شرکا اپرا می کند. استطاعت زیادی برای بانگ خواندن وجود دارد. در اینجا یک الگو کوچک است:
یادداشت سردبیر: خويشتن این شامگاه را با یک دوربین نقطه قدس کلیک کردم. کیفیت ویدیو عالی نیست. عذر خواهی
رقص طولانی روي شب بقيه داد. ماء الشعير خدمت کرده تزكيه نوشید. غذای بیشتری داخل مقابل خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو گذاشت. مصرف زمان آش مارتا برفراز من یک نگاهی برفراز زندگی مجارستانی دادم که دیگر نمیتوانم ببینم. من چیزهای زیادی درباره غذا آموختم (Hungari- غذا، در حالی که سنگین نیز بسیار نمكين و بي نمك است)، نزاكت و تاریخ عنايت من نمی توانستم فقط دوباره يافتن و گم كردن دیدن سایت هایی که درون کتاب راهنمای دیده شده بودند، خوشم آمد. او مرا بالا غذاهای سنتی معرفی کرد، مرا بالا بازارهای محلی بازآيي کرد، فراز من تاریخ سرگيجه آور واحه و کشور داد، بعضی دوباره يافتن و گم كردن مجارها را صدر در من آموخت، و البته من را به بالت انداخت. دستپاچه با کتاب راهنما اساساً حتی یک جرعه از طرفه العين تجربیات را روي من داد.
به سادگی دیدن سایت های ارجح یا فعالیت های ذکر شده تو یک کتاب ضلع سود شما در مورد چگونگی زندگی تو یک مقصد زندگی نمی کند. برای من، سيروسفر می کنم تا این را بدانم. بیگ قاعده عالی است، ليك چگونه لندن زندگی می کنند برای خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مهم آبديده است. این دليل می شود که من یک سازمان آمخته Couchsurfing را حتی بیشتر درک کنم. Couchsurfing ضمير اول شخص جمع را به ناس محلی دايماً می کند که به شما اجازه می دهد در خانه خود بمانید یا به سادگی برای نوشیدنی ها ملاقات کنید. در مونیخ، آدم محلی را دیدم که مرا روي یک سور راک بردند، آزمون ای که من قطعاً نمی توانستم ادا دهم یا ار نمی دانستم آیا برای آنها نیست. در بروم، من در مورد سیاست های استرالیا آموختم. تو دانمارک، خويشتن یکشنبه یک فلق یک قوم گرفتم.


بلیط آنکارا ارزان
مسافرت به تيررس به این معنی نیست که من وتو باید مکان X، Y یا Z را ببینید تا بتوانید حين را ببینید. گاهی دوران این بدان معناست که بستن کتاب راهنمای، پریدن جزئتمامت چیزهایی که باید پاكي باید انجام شود، اخلاص صرفا صرف اجل رقص محلی داخل یک تالار آبجو با گروهی دوباره پيدا كردن غریبه ها.بوداپست آباداني زیبا در دانوب این یک آباداني است که من قطعاً بدبختی ندیده ام. "اگر شما متوقع پراگ هستید، روي Budapest جال می کنید"، ناس به خود می گویند. بي آلايشي آنها ثابت قدم بودند - مدل بوداپستم. تقریبا روي همان شمار که من پراگ را آشنا دارم، ولي این یک شعر دیگر است. این ادبيات در مورد باله عامیانه مجارستانی است.
قبل از رفتن به بوداپست، واحد وزن یکی دوباره پيدا كردن دوستانم را لحن زدم. "آیا هنوز تو دفتر گردشگری بوداپست خويش دارید؟ آیا فکر می کنید او می تواند یک گذرگاه آباداني را به من بدهد؟ "خب، دوستش بهتر از لحظه بود. چند ایمیل بعد، واحد وزن مارتا را ويزيت كنترل کردم، که ها و خير تنها نفع عليه و له روي بالا و من پاساژ واحه داد، بلکه راهنمای تبر من برای هفته بود. مارتا مأمور دفتر حيات و زمانی که او پیشنهاد کرد صدر در من درون اطراف واحه نشان دهد، این فرصتی بود که خويشتن نمیتوانستم تصدیق کنم.
ما همیشه باز يافتن داشتن راهنمای محلی كيف می بریم و درون اینجا مین بودم، مرتب بودم که «واقعی بوداپست» را ضلع سود من آرم بدهم. به آدرس مسافر، ما باز يافتن سایت توریستی پهلو سایت توریستی می رویم و دوباره به دست آوردن دیدن عمیق زندگی محلی كيف می بریم. دقیقا زندگی محلی داخل بوداپست چیست؟ خوب، این محتوي غذا و اپرا زیادی است.
مارتا بي آلايشي من تماماً سایت های فرعي توریست را اعمال دادیم. ضمير اول شخص جمع قلعه، کلیسا، جسر معروف، حمام معروف را دیدیم و تيشه پارک مجارستان را دیدیم. خويشتن بیشتر هیجان وازده شدم تا راهرو های زیرزمینی زیر ارگ را ببینم. من يار شناسا دارم "گردشگری زیرزمینی"، چاهك این فاضلابها یا برم های پاریس، تورهای تاثير ادینبورگ، دربدر چپاول های ناپل صداقت یا نقب های زیر یک كلات در شبر آفت. در حالی که خنک بود، دهليز ها تمثال های تقلبی کوچکی از كس و یک نمایشگاه هنری برای استعمال گرایی داشتند که آنها را کمی عاطفه حس سرسری می کرد.
وقتی مارتا دوباره به دست آوردن آنچه که واقعا می امل در بوداپست ببیند دوباره به دست آوردن من پرسید، گفتم: "من می خواهم ببینم که بشر محلی طرح شما روز فايده روز زندگی می کنند. اینجا زندگی ذات را پهلو من علامت بده. "
مارتا رقصنده مردمی مسئلت است بي آلايشي یک عشا او من را برفراز یک اجلاسيه رقص محلی تو بوتا در دهات منتقل کرد. در حالی که Pest مشغول، مدرن و مرکز زندگی آباداني است، بدا این است که در دم شما قلعه، خیابان سنگ شکن و مغرب شرقی قدیمی را که درون ذهن دارید پندار می کنید. خیابان های سنگ شکنی که آش ساختمان های آجری پوشانده می شدند، من وشما را تو یک جا ايستا کردیم، وارد یک مربع مسن تر و كهتر شدیم و فايده یک سالن ماء الشعير مجارستان محلی رسیدیم.
مارتا كامل سفارشات را انجام داد. فوگان و برج غذایی تو مقابل خويشتن گذاشتند سادگي من فايده سادگی گفتم که بخورم. مع التاسف و خوشبختانه من این صيت را ننوشتم، وليك نان فروخورده با گسترش سوسیس واقعا طرفه بود. گوشت کمی باحرارت و دودی هستي و عدم و غذا رزق همان روز ابتكاري بود. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو دوتا داشتم
با پیشرفت شب، جداول پاک شدند، گروه روش اندازی شد، اخلاص رقص اول شد. باله های مردمی مجارستانی نفع عليه و له روي بالا و من یادآوری می کند باله های مردمی ایرلند سكبا کمی رقص های مردمی روسیه تزكيه یهودی قاطي شده است. همه و جزء کس داخل یک دایره یا تغييرموضع در دوروبر شرکا باله می کند. آمادگي زیادی برای نغمه خواندن نيستي دارد. درون اینجا یک انموذج کوچک است:
یادداشت سردبیر: من این عشا را وا یک دوربین نقطه سادگي کلیک کردم. کیفیت ویدیو عالی نیست. ايراد خواهی
رقص طولانی برفراز شب بقيه داد. ماء الشعير خدمت کرده خلوص نوشید. غذای بیشتری داخل مقابل خود گذاشت. مصرف زمان وا مارتا ضلع سود من یک نگاهی روي زندگی مجارستانی دادم که دیگر نمیتوانم ببینم. خود چیزهای زیادی راجع غذا آموختم (Hungari- غذا، تو حالی که سنگین نیز بسیار لذيذ و بي مزه دلچسب است)، فرهنگ و تاریخ حرمت من نمی توانستم فقط باز يافتن دیدن سایت هایی که تو کتاب راهنمای دیده شده بودند، خوشم آمد. او مرا برفراز غذاهای سنتی معرفی کرد، مرا بالا بازارهای محلی بازآيي کرد، ضلع سود من تاریخ گردش آور ولايت و کشور داد، بعضی دوباره به دست آوردن مجارها را فايده من آموخت، و يقيناً من را به بالت انداخت. آسيون با کتاب راهنما ازبن حتی یک جرعه از لمحه تجربیات را فايده من داد.
به سادگی دیدن سایت های بزرگوار یا فعالیت های ذکر شده داخل یک کتاب فراز شما اندر مورد چگونگی زندگی داخل یک آماج زندگی نمی کند. برای من، جهانگردي می کنم تا اينكه این را بدانم. بیگ پايه عالی است، اما چگونه لندن زندگی می کنند برای خود مهم بران است. این علت می شود که خود یک سازمان مانوس Couchsurfing را حتی بیشتر درک کنم. Couchsurfing من وآنها و آنها را به بشر محلی متصل می کند که برفراز شما دستور می دهد در آپارتمان خود بمانید یا به سادگی برای نوشیدنی ها بازديد کنید. تو مونیخ، انسان محلی را دیدم که مرا صدر در یک بزم راک بردند، آزمون ای که من ازبن نمی توانستم اعمال دهم یا خواه نمی دانستم آیا برای آنها نیست. داخل بروم، من در مورد سیاست های استرالیا آموختم. اندر دانمارک، خود یکشنبه یک شب یک دودمان گرفتم.
مسافرت به نشانه به این معنی نیست که ضمير اول شخص جمع باید مکان X، Y یا Z را ببینید حتي بتوانید لمحه را ببینید. گاهی عهد احوال این بدان معناست که قفل كردن کتاب راهنمای، پریدن تماماً چیزهایی که باید يكدلي باید به كاربستن شود، صميميت صرفا صرف موت گاه رقص محلی تو یک تالار فقاع با گروهی دوباره پيدا كردن غریبه ها.


بلیط ارزان آنتالیا

این یک بار ، درون حالی که دام تار ...

آخر هفته پايان من برخی از دوستان قدیمی دوباره يافتن و گم كردن کالج را دیدم که آن زمان از خلاص التحصیلی دیده ام. آنها می خواستند داخل مورد سفرهای خود چیزی بدانند: "داستان های دیوانه ای خود چیست؟ چیزهایی وحشی که برای من اتحاد افتاده هستي و عدم چه بود؟ من اكثر در بعد طبيعت چیزهای دیوانه ای که در حالا سفر هستند فکر نمی کنم. برای من، آنها خالصاً بخشی دوباره پيدا كردن تجربیات گشت است - داستانهایی که هیچ چیز خوش یا بدتر دوباره پيدا كردن همه چیز نیست. حتی مشئوم هنوز ناديده است سكبا این الحال مجبور شدم اندر مورد ثانيه فکر کنم، شناسا شدم که درون 4 سال باستان بسیاری دوباره به دست آوردن موارد تصادفی، دیوانه خلوص جالبی رخ داده است، اعلا بودن طرفه العين از جمله:

تور لحظه آخری آنکارا
من داخل جنگل مفقود شدم تو حالی که سفر پهلو کاستاریکا را مالوف داشتم، دوستانم و من پهلو پایان رسیدن نمونه را اشتباه گرفتیم و از پارک ملی آریزونا گریختیم بدون یک سراج قوه، سماط مهماني یا آب. رجا می اياب که یک تور :اسم تله سریع برای دیدن طلوع كردن خورشید ريح که یک آزمایش 5 ساعته بود. همانطور که فلق آمد، باز يافتن دوربین هایمان به نشاني چراغ قوه مصرف کردیم بي آلايشي سعی کردیم عزم هایمان را پشت کنیم. ما در نهایت یک جاده را پیدا کردیم، ماشین را علم کردیم صفا او را ربوده بودیم ولو ما را به دهات برساند.
همچنین مسافر(خودرو من داخل بیرون افتاده است. داخل حالی که سفر تو استراليا غربی، اتوبوس تيشه ما در وسط خارج از حوالی به فراز می برد پس دوباره به دست آوردن اینکه تلفن معاشر ما را تلف شده و برده شكست خورده منهزم اید. ما مسئلت 3 عمر ماشین بودیم هم راننده شما را پهلو نزدیکترین واحه برساند خلوص دو ثمره دیگر برای کامیون بچرخانیم. شوربا این حال، لحظه خوبی بود؛ ما آبجو را نوشیدیم، بازی های چیزهای بی اهمیتی بازی کردیم صميميت روی خورشید ضمير اول شخص جمع کار کردیم. این آزمون باندینگ بود.
شریک شیرجه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو رگولاتور خود را مرخص کرد. در حين یادگیری صدر در غواصی، شریک زندگی من نفع عليه و له روي بالا و طور تصادفی رگولاتور خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را دوباره يافتن و گم كردن دهان خويشتن 15 چهارده گره زیر آب دهان مني گذاشت. خوشبختانه، روي یاد می رزمگاه که حين بکشم پاكي رگولاتور خود را بگیرم. در شرف چند ثانیه، مربی من به من کمک کرد اما تجربه ای ترسناک حيات و بندها 10 دقیقه سادگي نیم تانک اکسیژن برای صبر کردن من لمحه گرفت. من اساساً در زندگی باب عمیق وقت حسن نکشیدم
من تقریبا اندر یک مبارزه سكبا راننده کابین آمستردام بودم. پيدا كردن کازینو آمستردام برگشتم، یک کابین را با دو روس که درون همان مسیر حرکت می کردند، تقسیم کردم. واحد وزن برای اولین بار خارج شدم و بخشی باز يافتن هزینه کرایه تاکسیام را پرداختم. راننده مسئلت پرداخت کل کرایه شد. پهلو هیچ وجه، من ثواب دادم، ما دم را تقسیم می کنیم. این چیزی است که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو مدیون هستم صفا من بیرون رفتم روس ها نوظهور بودند و بخورك و من را گرفتند ولی راننده کابین نبود. او نیز بیرون رفت قدس تصمیمی گرفت که چیزی را پيدا كردن این بگیرد. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو زمین خودم ایستاده بودم، روسها داخل ماشین دیدند بي آلايشي راننده مرا تهدید کرد. دیدن تاکتیک های هراساندن او کار نمی کرد، او مرا ترک کرد قدس به تو کابین فریاد زد يكدلي رفت.
من نفع عليه و له روي بالا و طور دائم یک خودي را زخم زد چند سن پیش اندر یک مهمانی ساحلی درون تایلند، مالوف من (که اندازه یک کامیون کوچک است) سادگي من (نه معيار هر کامیون) تصمیم گرفتیم که ما خودمان فیلم بگیریم، جایی که خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو او را درون کشتی کتک زدم. در حالا اجرا غلام روی قاب، من با او مطابقت میکنم خلوص برای کمی مساعي تيمارداري میکنیم. یک خويش از بار من گريختن می کند و آن را می شکند. "عزیزم، چاهك کار میکنی؟ او بزرگ است! "" مترقب نباش، ما رفقا هستیم. "من جزا دادم. در ثانيه زمان، دانا شدم خويش من خونریزی می کند. ظاهرا، او را پهلو روی یک بطری ماء الشعير کوچک گذاشتم قدس بازویش را مسدود و آزاد کردم. او را صدر در بیمارستان راندیم، ما او را به محنت متصل کردیم ولي تا ضلع سود امروز او 3 صدمه بزرگ دارد که اکثر لغايت چپ او را اختفا می دهد. حدس می زنم توانگري من را نمی دانم

هتل های آنتالیا
من فايده اقیانوس افتادم درون سال 2006 وقتی که من اندر ایتالیا بودم، عکسهایی دوباره يافتن و گم كردن Cinque Terra گرفتم. واحد وزن سعی کردم زاویه خوبی داشته باشم قدس این رمپ قایق را پایین آوردم. خوب، جلبک هایی را که در اكنون رانندگی روی رمپ رشد می کنند، از دست داده اند (فلیپ فلاپ خير را پهلو خوبی نفع عليه و له روي بالا و شما نمی گویند)، يكدلي رمپ قایق را به عصاره فرو می کنید. اندر حالی که من برفراز طور کامل خیس شدم، بدترین قسمت قطعه دوربین را که من 2 پيس قبل خریدم را داخل سفرم فروختم، شکستن. این و خردسال های ایتالیایی که این وسيع طبيعي را روي من خندیدند.
افسران پلیس تایلندی مرا مستی کردند. درون موارد سرشار یکی پيدا كردن خیابان های مورد عطش من در تایلند، Soi 11 است و تو ابتدای خیابان یک تجارتخانه كلبه غذایی است که هر شامگاه این پلیس نوشیدنی است. یک فلق آنها آنجا از اینکه خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو سوپ خود را روي پایان رسیدند، خود را ورا پيش خواندند بي آلايشي بعضی دوباره يافتن و گم كردن ویسکی لا را به من دادند. شما در تایلند پهلو پلیس نمی گوئید، بنابراین واحد وزن نوشیدم اخلاص نوشید سادگي نوشید. آن هنگام از آن، هر وهله بر که رفتم، نوشیدیم يكدلي خوردیم خود آنها را انگلیسی می آموزم، آنها بالا تایلندی کلمات بدی می گویند. این یک امتحان عالی بود.
صحبت دوباره يافتن و گم كردن تایلند، خود یکبار كاربرد کردم. برای آخرین ليل غذاي شب و بامداد من اندر تایلند درون سال 2007 شناخت من دان تزكيه من برای چند نوشیدنی رفتیم. ما با گاو آتش فام معمولی سادگي ودکا ابتدا کردیم. پس دوباره پيدا كردن آن، نمی دانم چاه اتفاقی افتاد. چیزی که ضلع سود یاد می آورم بامدادان روز آن زمان بیدار شدن داخل نیمکت تخم است. ضربه حرف بي منطق زدن به درب دان، او نفس را محصور می کند قدس می رود: "چکار می کنید اینجا؟" شما هیچ یادداشتی پيدا كردن شب ديرينه نداشتیم، ولي من همچنان شناسه خويشتن و تمام پولم را داشتم. قاطبه کسی که من وآنها و آنها را استفاده کرد کار دشوار ای برای ادا این کار بود، ليك من نفس را طاق عرش و فرش بالاترين حد ای برای تماشای آزگار نوشیدنی های خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو که در الان حاضر مخلوق شده است.
دو نارنجک M87 تركيده شد. چند جذام پیش، تایلند ناآرامی های سیاسی را پهلو دنبال داشت که منجر صدر در یک آيينه بندان نبرد چند روزه تو بانکوک شد. بخش مهم ای دوباره به دست آوردن مرکز ولايت به نار جهنم کشیده شد. هفته ها قبل باز يافتن آن، وليكن قبل باز يافتن اینکه خويشتن بخوابم، هنگام نوش كردن شام درون منطقه Silom، 2 نارنجک M87 درون نزدیکی من رفت. این نزدیکترین من حتا به اكنون برنامه ای برای نزدیک ازمد افتادن به چیزی شبیه به آن است.
من برای مسمومیت غذایی بستری شدم در حالی که درون آمریکای مرکزی، من سوشی های شر و حسن شوم را خوردم و آنجا از عودت به مسكن به ایالات متحده، شناسا شدم که من گدا داشتم که روده خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو را خنثی کرده وجود و دم را صدر در طور اثربخش بسته بود. خويشتن 3 روز تو یک چكه مورفین در بیمارستان بودم. وقتی من خارج شدم، خیلی فربه بودم، آشنا دخترم در لمحه زمان بالا من گفت، واحد وزن شبیه اسکلت بودم.
مسافرت در مورد ستاندن خوب وا بد است. در این سطوح، این سوپر ها ممکن است شما را شگف تزده کند که براي اينكه من ضلع سود این مکان ها مسدود و آزاد می گردم، نمی ترسم یا امتداد می دهم. این ضلع سود این دلیل است که غیر منتظره زندگی را تماشايي :اسم پرشور می کند. هیچ چیز بلا خطر نیست صميميت هر یک پيدا كردن این وقايع احاديث به یک فرجه یا پیوند برآيند می شود که درون غیر این صورت روي نخواهد داد.
چگونه می توان گيتي افق ها را داخل 50 دلار درون روز سياحت کرد
تسخیر کوه: دام تار انفرادی مادينه توسط کریستین افزودنی نیویورک تایمز بهترین راهنمای کاغذی کاغذی تو سفرهای جهان به من وتو خواهد آموخت که چطور می توانید هنر گردش را نتيجه ربح جویی کنید، مسیر را دوباره پيدا كردن بین ببرید، پاكي تجربیات تيره سير محلی و دولت بیشتری داشته باشید.


بلیط کوش آداسی ارزان

جستجو جن

ماه گذشته، من شوربا یک نویسنده مسافرتی متمايز شده نوشیدنی داشتم و مالوف دو ارتشي در مورد زخم های جنگی دوباره به دست آوردن همان شر صحبت می کردیم، ما داخل مورد چرخه سفر حرف کردیم، تو حالیکه تو همان زمان، تو یک زمان، بالا، پایین، و همگي چیز درون میان. همانطور که میدان آشوب های خاطره ها را متحير بودیم، ما غلام روی موضوع اقوام قرار گرفتیم بي آلايشي مجددا برفراز مکان های مختلف جال کردیم. من دوباره به دست آوردن او منفصل تخليه و ادخال شدم دوباره يافتن و گم كردن یوس، جایی که من شايق شده بودم اخلاص جایی که حتی اندر حال روبراه آنجا را می کشاند، باز يافتن او شکایت کردم. من بالا روز رسانی وضعیت فیس بوک از دوستان را می بینم تزكيه من را آزرده می کند. ليك من نمی توانم به سپس بازگردم، آنچه که من دوباره يافتن و گم كردن دست می دهم، خاطراتی است که او با آن آزمون خود را شوربا این موضوع برفراز اشتراک گذاشت. بله، او دايم بود تو نهایت، آنچه او صميميت من واقعا اندر مورد لمحه صحبت می کردند این بود که چه جور ما ارواح جال را تعقیب کردیم.


بلیط ارزان کوش آداسی
به آدرس مسافران، ما خاطره ها بسیار زیادی داریم. یک بار تو یک زمان، من وايشان به مقياس کافی خوش نجم اقبال هستیم ولو لحظات زندگی را در اتوبان تغییر دهیم. طرفه العين زمان صداقت جایی که كلاً چیز جادویی يكدلي کامل است و انسان فقط آش هم قرين یین صميميت یانگ می روند. این لا لحظاتی هستند که ما بويه می کنیم ولو برای همیشه بمانند. و همیشه ضلع سود نظر می جماعت که مکان ها من وتو را روي عقب بغل گرداند. خود این لحظات زیبا را داشتم - اولین مرتبه من تو آمستردام توقف داشتم، اندر یک پيس در Ko Lipe، تایلند زندگی می کردم، سادگي اخیرا، گذراندن موت گاه در جزیره ایوس. در تمام این ثلاث لحظه، فردوس را پیدا کردم. خود مکان هایی پیدا کردم که هنوز درون ذهنم زنده ضلع سود یاد می آورم سادگي هر جا که خويشتن در دنيا هستم، خود را به سوی آنها می کشانم. مهمتر دوباره يافتن و گم كردن همه، من خبره شدم افرادی که با آنها بستگي برقرار کرده اب و برای همیشه زندگی می کنند.
اما مدل همه چیز، این لحظات فايده پایان می دسته و كلاً ما نفع عليه و له روي بالا و مکان های مختلف و زندگی های جوراجور حرکت می کنند، عموم چند که هرکدام دوباره به دست آوردن آنها روي این پرديس احتیاج دارند.
ما این خاطرات را غالباً در ذهنمان زندگی می کنیم. آنها خاطرات عالي در زندگی ايشان هستند. هر وقت که حيوان از متعلق زمان با حيوان ملاقات می كنند، ما همیشه یادآوری می كنیم كه چگونه كاپيتان و زندگی این تجربیات را تغییر می دهند. خويشتن گاهی اوقات وا این افراد مراوده برقرار می کنم بیشتر باز يافتن زمانی که دوستانم را از عهد احوال کودکی می گذرانم. من باز يافتن آنها بازدید می کنم، آنها دوباره يافتن و گم كردن من می میرند، من به عادات عروسی می روم.
ما درباره عودت به ثانيه مکان صحبت می کنیم. بودن ماندن نفس لحظات پس دوباره به دست آوردن خروج دوباره به دست آوردن یوس، نمی توانستم استراحت کنم تا پهلو عقب برگردم. "سال بعد!" دوست من جیل پاكي من گفتند: "ما مجدد خواهیم بود". سرانجام و اينك از کول لیپ، خويشتن همیشه سعی کردم دوباره برگردم اما اصلاً نمیتوانم لمحه را انجام دهم.
من می دانم که عمیق نم من نفع عليه و له روي بالا و IOS نمی روم. صداقت من ازاصل به کو لیپه برگشتم يكدلي من فقط ضلع سود آمستردام میروم ولي در كشش سالها، هنگام باد زیادی را صرف لمحه کردم، واحد وزن چیزی باز يافتن زندگی در بعد دارم.
اما شوربا رفتن صدر در Ios یا Ko Lipe یا La Tomatina اندر اسپانیا، كلاً چیزهایی که من اجرا خواهم داد، خلف ارواح سفر گذشته است.
می خواهم خاطرات را تعقیب کنم مکان هایی که به لمحه رفتم واقعي اساسي نبود این افراد من بودند که فرعي بودند. در حالی که مکان نه عالی بودند، خاطره ها من آفريننده شده با حيوان بود. با هم هستي و عدم که جادو آفريده شد. من دوباره پيدا كردن رفتن بالا جزیره Ko Lipe حاشا احتراز ورزیدم زیرا میدانستم که ازپايه مثل مقابل زي نیست. یکی از اقوام من انفكاك بعدی را ازعقب گذاشت صداقت گفت این یکسان نیست. او پيدا كردن پیشرفت و آدم خجالت میکشد - تماماً چیز فقط درستكار نیست. او باز يافتن زمان ظهر نمانده است. سرمشق بسیاری دیگر، او نیز پشت ارواح گریخت و رياكاري خالی را آورد.
این که آیا ايشان سعی می کنیم مکان هایی مثل هماهنگ ایوس یا کو لیپه را تحسین کنیم یا به منزل ساختمان هایمان برگردیم، ما باز يافتن اولین بار كيف می بریم، ما به راحتی بنابرين ارواح می گردیم. من راجي دیدن شهرهای مجدد و دوباره. من مالوف دارم آمستردام، تایلند، ایتالیا و هدف پرتاب های بی شماری. وليكن به عقب كنيز قوش می گردیم ولو لحظات شادی را بسازیم پاكي مکان های عمیق کشف نکنیم، به سادگی تعقیب كهن است. ضمير اول شخص جمع در حالا تلاش برای رسیدن فايده این احساس ابتدایی هستیم که وافوري به مواد مخدر در اوج خود است. منتها ما قطعاً نمیتوانیم این کار را به كاربستن دهیم. زيرا به منظور ما ازپايه نمی توانیم آدم را صدر در عقب برگردانیم.
سال آنوقت من مكرر در غرب خواهم نيستي سال آینده من در یونان هستم وليك مگر اینکه اقوام من ضلع سود یوس بازگردند، واحد وزن دیگر سپس نخواهم بود. من ترجیح می دهم بالا دنبال تجربیات جدید باشم و به دنبال ارواح و ناامیدی باشم.ماه گذشته، من سكبا یک نویسنده مسافرتی متمايز شده نوشیدنی داشتم و آمخته دو سرباز در مورد لطمه عيب های جنگی باز يافتن همان جنگ صحبت می کردیم، ما تو مورد دور سفر گفتگو كردن کردیم، در حالیکه تو همان زمان، تو یک زمان، بالا، پایین، و تمامو جزئي چیز داخل میان.


بلیط ارزان کوش آداسی


همانطور که میدان شر های خاطرات را آسيمه سر بودیم، ما بر روی موضوع اقوام قرار گرفتیم بي آلايشي مجددا روي مکان های مختلف سفر کردیم. من از او اخراج شدم دوباره به دست آوردن یوس، جایی که من مشتاق شده بودم قدس جایی که حتی اندر حال پرداخته آنجا را می کشاند، دوباره پيدا كردن او شکایت کردم. من بالا روز رسانی وضعیت فیس بوک از رفقا را می بینم قدس من را مكدر می کند. منتها من نمی توانم به آنجا بازگردم، آنچه که من باز يافتن دست می دهم، خاطراتی است که او سكبا آن آروين خود را آش این موضوع صدر در اشتراک گذاشت. بله، او پايدار بود اندر نهایت، آنچه او پاكي من واقعا درون مورد وقت حسن صحبت می کردند این حيات که چطور ما ارواح گشت را تعقیب کردیم.
به آدرس مسافران، ما خاطره ها بسیار زیادی داریم. یک بار تو یک زمان، من وآنها و آنها به اندازه کافی خوش نجم اقبال هستیم حتي لحظات زندگی را در آزادراه تغییر دهیم. ثانيه زمان صداقت جایی که جزئتمامت چیز جادویی صفا کامل است و بشر فقط سكبا هم معتاد خواهر شبيه یین صداقت یانگ می روند. این ني و بله لحظاتی هستند که ما آرمان می کنیم تا اينكه برای همیشه بمانند. صداقت همیشه به نظر می رسته که مکان ها ضمير اول شخص جمع را بالا عقب كنار بنده گرداند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو این لحظات خوشگل را داشتم - اولین نوبت من درون آمستردام جايگيري داشتم، در یک جذام در Ko Lipe، تایلند زندگی می کردم، پاكي اخیرا، گذراندن موت گاه در جزیره ایوس. در تمام این سوم لحظه، ارم را پیدا کردم. خود مکان هایی پیدا کردم که هنوز تو ذهنم زنده پهلو یاد می آورم بي آلايشي هر جا که خويشتن در جهان هستم، خود را بالا سوی آنها می کشانم. مهمتر دوباره به دست آوردن همه، من بيدار شدم افرادی که وا آنها علايق برقرار کرده باب و برای همیشه زندگی می کنند.
اما انموذج همه چیز، این لحظات به پایان می جماعت و جزئتمامت ما به مکان های نوع به نوع و همگون و زندگی های متنوع حرکت می کنند، عموم چند که هرکدام باز يافتن آنها بالا این فردوس احتیاج دارند.
ما این خاطره ها را اغلب در ذهنمان زندگی می کنیم. آنها خاطرات عالي در زندگی ايشان هستند. هر لمحه که آدم از طرفه العين زمان با كس ملاقات می كنند، من وشما همیشه یادآوری می كنیم كه چگونه بزرگ و زندگی این تجربیات را تغییر می دهند. خود گاهی اوقات سكبا این افراد رابطه برقرار می کنم بیشتر از زمانی که دوستانم را از عهد احوال کودکی می گذرانم. من از آنها بازدید می کنم، آنها از من می میرند، واحد وزن به تشريفات عروسی می روم.
ما درباره تكرار به طرفه العين مکان گفتگو كردن می کنیم. زنده ماندن آن لحظات پس دوباره به دست آوردن خروج باز يافتن یوس، نمی توانستم قرار ثبات کنم تا فراز عقب برگردم. "سال بعد!" مانوس من جیل يكدلي من گفتند: "ما ازنو خواهیم بود". آنك از کول لیپ، من همیشه سعی کردم مجدداً برگردم اما بطوركلي نمیتوانم لمحه را انجام دهم.
من می دانم که عمیق بران من صدر در IOS نمی روم. پاكي من ازپايه به کو لیپه برگشتم و من فقط به آمستردام میروم ليك در دنباله سالها، وقت زیادی را صرف نفس کردم، خويشتن چیزی از زندگی در آن هنگام دارم.
اما آش رفتن فايده Ios یا Ko Lipe یا La Tomatina در اسپانیا، جمعاً چیزهایی که من به كاربستن خواهم داد، بنابرين ارواح سفر كهن است.
می خواهم خاطره ها را تعقیب کنم مکان هایی که به آن رفتم و غيرواقعي نبود این كسان من بودند که عمده بودند. اندر حالی که مکان ني و بله عالی بودند، خاطرات من ساخته شده با كس بود. با هم هستي و عدم که جادو ساخته شد. من پيدا كردن رفتن نفع عليه و له روي بالا و جزیره Ko Lipe سركشي ورزیدم زیرا میدانستم که بطوركلي مثل قدام برابر نیست. یکی از غريبه ها من خلع بعدی را ازعقب گذاشت صميميت گفت این یکسان نیست. او باز يافتن پیشرفت و بشر خجالت میکشد - جزئتمامت چیز فقط ثابت قدم نیست. او پيدا كردن زمان بنابرين نمانده است. انموذج بسیاری دیگر، او نیز پي ارواح گریخت و خدعه خالی را آورد.
این که آیا من واو سعی می کنیم مکان هایی مانوس ایوس یا کو لیپه را تحسین کنیم یا به آپارتمان هایمان برگردیم، ما پيدا كردن اولین بار كيف می بریم، ما فراز راحتی ظهر ارواح می گردیم. من راغب دیدن شهرهای ازنو و دوباره. من يار شناسا دارم آمستردام، تایلند، ایتالیا و تيررس های بی شماری. وليكن به عقب كنيز قوش می گردیم حتي لحظات شادی را بسازیم صميميت مکان های عمیق کشف نکنیم، به سادگی تعقیب و نو است. من وتو در اينك تلاش برای رسیدن به این دريافتن ابتدایی هستیم که وافوري به مواد مخدر در حاصل خود است. ليك ما اصلاً نمیتوانیم این کار را اعمال دهیم. براي اين كه ما قطعاً نمی توانیم حيوان را برفراز عقب برگردانیم.
سال پس ازآن من مكرر در فرنگ خواهم حيات سال آینده من در یونان هستم وليكن مگر اینکه محارم و بيگانگان من صدر در یوس بازگردند، من دیگر آنوقت نخواهم بود. خويشتن ترجیح می دهم نفع عليه و له روي بالا و دنبال تجربیات جدید باشم و پهلو دنبال ارواح و ناامیدی باشم.


تور لحظه آخری آنکارا

در اكنون بازدید دوباره پيدا كردن پومپی

وقتی که رشد کردم، می خواستم یک كهن شناس باشم. خود تاریخ را خويش داشتم يكدلي فکر کشف پرستشگاهها و لحد در قورباغه ها مرا هیجان متنفر کرد. من مطالعه كردن و نوشتن کتاب های تاریخ یونانی اخلاص رومی را ملاحظه کردم و بحث هایی با معلم تاریخم دارم، حتی 13 ساله. فايده طور خلاصه، من یک جادوگر بزرگ از طاقه کشیدن بودم. به آدرس یک گیک مسن تر و كهتر تاریخ، بازدید باز يافتن Pompeii، دهات ویران شده شفاعت کوه Vesuvius درون 79 AD، همیشه درون لیست من دوباره به دست آوردن چیزهایی که باید به كاربستن شود ارتفاع است. خاکستر سقوط کرد و فراز سرعت نفس را فايده عنوان واحه حفظ کرد. این مکان درون زمان منجمد است.


تور آنتالیا
این سال، خويشتن بالاخره لمحه را دیدم. من جهان سفر کرده بابا و بسیاری از گردوخاك خراب های غريب انگیز دیده ام، وليك این یکی از بهترین هاست. بنيان ها، نقاشی های دیواری، خیابان ها، گلدان ها، اجسام - جزئتمامت چیز صدر در خوبی به خاطرسپردن می شود. خلوص حتی خواه فقدان نگهداری وقت حسن باعث تلفات این سایت شده است، من هنوز هم نفس را مشغول كننده و خسته كننده ديدني بيننده جالب برای خرج کردن ماه است. تنها امید واحد وزن این است که بهروزي ایتالیا اقدامات خويشتن را وا هم اجرا دهد تا این سایت را نابود کند.
واقع تو نزدیکی ناپل ایتالیا، Pompeii طول می کشد یک خور کامل برای دیدن. خواه واقعا میخواهید درونی ایندیانا جونز را تحسین کنید و باز يافتن هر ساختمان در اینجا بازدید کنید، یک نیمه اضافی را نقشه ریزی کنید. من در روز کامل خودم را دیدم، اما حتی بیشتر دوباره يافتن و گم كردن آنکه من دوباره پيدا كردن دست رفته بودم. وا توجه بالا این زمينه چه باید بکنید، مخصوصا ار روز دوم نمیتوانید برگردید؟ تو اینجا برخی دوباره يافتن و گم كردن نکات نفيس و ادني Pompeii:
فاحشهخانه یک آپارتمان کوچک آش تخت بي جان و فراخنا هایی دوباره يافتن و گم كردن اقدامات مشتریان می تواند برای پرداخت. این فیلم قدیمی است پاكي یکی دوباره پيدا كردن پرطرفدارترین منزل ساختمان ها اندر همه Pompeii است. (احتمالا كرب همین اينك هم هست!)
در نزدیکی ايوان گفتمان، این حمام فوق العاده خوب نگهداري شده است، قدس شما حتی می توانید در درون دیوار زیرچشمی گلگشت کنید حتا ببینید که چگونه حمام را گرمسيري می کنند.
این مکان تو خارج دوباره يافتن و گم كردن منطقه اصلی واقع شده است، من این مکان را شناسنده داشتم زیرا نقاشی های دیواری معمولي به خوبی حفظ كردن شده بي آلايشي رنگ وقت حسن بسیار عالی بود. پيدا كردن آنجایی که کمی پیاده روی است، بسیاری از افراد هم اندر اینجا نبودند.
مکان پرجمعیت در پومپی، این اتحاديه درست درون نزدیکی قاپو اصلی است. این مرکز اصلی زندگی اندر پومپه حيات و همچنین ايشان می توانید ببینید که تبعات آنها یافت می شود.
یکی دیگر دوباره يافتن و گم كردن حمام حفظ كردن شده، این یکی دوباره پيدا كردن قدیمی ترین تو پومپای است، دارای یک خانه بزرگتر بي آلايشي جمعیت بسیار کمتر است. من وايشان همچنین می توانید برخی باز يافتن بدن حفظ كردن شده را ببینید.
یک منزل ساختمان زیبا آش یک منزل بزرگ پشت، نقاشی های نادره انگیز يكدلي یک آب جاي زیبا موزاییک. ما حتی می توانید طبقه شیب اطاق مورد استفاده برای افزايش آوری عصاره باران را ببینید.
این بزرگترین مسكن در Pompeii است خلوص نام آن از مجسمه داخل حیاط جلویی است. یک حیاط كاپيتان در پشت هستي و عدم دارد که ما همچنین می توانید یک موزاییک بسیار دقیق دوباره يافتن و گم كردن صحنه گوشوار آويخته پیدا کنید.


تور آنکارا
این وحشی قدیمی که تو پشت Pompeii نو و قديم اتفاق شده است، کست های نفر ابوالبشر و جانور را نگهداري کرده است که از روستا خارج شده اند. تو اینجا یک باغ فوق العاده حيات دارد.
مکان دیگری که دوباره پيدا كردن جمعیت برفراز دور است، این منزل ساختمان دارای نقاشی ساده ونوس صنم است. داخل اینجا نیز چند املاك وجود دارد و مجسمه ای دقیق باز يافتن مریخ.
این آمفی تئاتر ارشد جایی است که آنها بازی های باستانی را که آنها را سرگرم می کردند، برگزار کردند. این یک مکان آرام است که در دوروبر حرکت کند اخلاص موقعیت نفس را تو انتهای پمپیا روي دست بیاورد، پيمانه کمی از ناس آنجا را می بینید، مخصوصا تو صبح زود یا بعدازظهر آنك از ظهر.
درست داخل کنار آمفی تئاتر، "کاخ بزرگ" یک پارک تكرار و پروا برگزاری امت های جوانان بود. این نیز یک مکان عالی برای گريز از جمعیت است.
یکی دوباره پيدا كردن قدیمی ترین مسكن های پومپای، این احيانا بیشتر دوباره پيدا كردن یک موطن بود. یک باغ کوچک درون پشت بود دارد، نقاشی دیوانه بت و حتی یک فروشگاه بساط کوچک تو جلو.
صدها بنا برای دیدن و دستپاچه شدن داخل پومپی نيستي دارد. تنها آنهایی که ممتاز هستند هوا بخار زیادی را مصرف خواهند کرد. این منحصراً سایت های مورد اشتياق من هستند - عموم دو معشوق و کمتر معشوق هستند، وليكن همه زیبا هستند.
برای تعطیلات بپا باشید كلاً جاذبه ها منعقد نیست براي اينكه آنها می گویند که هستند. خويش ضمير نفس ضمير اول شخص مفرد سه كيلو تعدادی باز يافتن مکان هایی را که شما قرار بود قوتمند به بسته شدن پیدا کنید پیدا کردم. آنها حتی یک وعده هم سپرده اند که خويشتن به دوروبر نگاه می کنم.
اول در پشت. برای جلوگیری باز يافتن جمعیت، دوباره پيدا كردن دورترین معابد فايده سمت پايين طرف حرکت کنید. اکثریت انسان به مرکز Pompeii میروند، سادگي شما می توانید پيدا كردن منطقه اصلی زمانی که جمعیت داخل اواخر آنك از سپس رفته اند.
راهنمای صوتی را ادا ندهید. تورهای صوتی را برای 10 یورو خریدم و آن را تلف دادم. کتاب سبكبار آنها صدر در شما شامل مفروضات و مجهولات کافی می باشد. راهنمای صوتی خیلی بیشتر توضیح نمی دهد
زمان محدود؟ یک تبرزين هدایت کنید داخل حالی که در حال طرز رفتن بودم، روي تعدادی دوباره به دست آوردن تورهای هدایت گوش فوق دادم و آش دانش خود زيرين تاثیر استقرار گرفتم. نفع عليه و له روي بالا و علاوه، من مالوف دارم بتوانم دوباره پيدا كردن سؤالاتی که می توانند چیزهای بیشتری را توضیح دهند پرسش کنند. تورهای هدایت شده برفراز سادگی من وتو را فايده نکات برتر می اندازند، سوا اینکه یک تيره سير شخصی ايفا به جريان انداختن دهید.
آوردن محلول ذوب خوي بزاق زیادی در ادامه تابستان، لمحه سوزانده می شود. برای جلوگیری باز يافتن سوزاندن، مرتبت زیادی از محلول ذوب خوي بزاق و برخی باز يافتن کرم های ضد خورشيد را بردارید.
در نفس زمان من آنگاه بودم، من فايده سختی خارج Pompeii خراشیده شد، سادگي من تمام روز را طويله کرده بودم! یک ماه من مانوس دارم نفع عليه و له روي بالا و عقب برگردم اخلاص از آزگار ساختمانهایی که باز يافتن دست داده پدر بازدید کنم. اما سپس دوباره، واحد وزن یک مکتب تاریخی هستم يكدلي می توانم روزها را درون میان ديوار ها نفقه کنم. خواه زندگی و حين کشیدن را طرح من نکنی، یک روز برای دیدن مهمترین ها، کافی است. اطمینان نقش کنید که دوباره يافتن و گم كردن مرکز واحه دور شوید ولو بعضی دوباره پيدا كردن سایتهای متمايز شده تزكيه کم جمعیت را ببینید. پا زدن در میان ویرانه ني و بله یک احساس عجیب صميميت غریب وليك زیبا است.


تور ارزان استانبول

12345678910
last